Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Branie oleju i przepływierz


Gość Hollywood

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hollywood

Mam takie pytanie dotyczącego Audi A4 z silnikem AHH. Silnik brawdopodobnie był przegrzany lub zajechany i brał olej. Wymieniłem pierścienie i cały rozrząd. Mechanicy powiedzieli że po około 2tys Km branie powinno się unormować. Niestety się tak nie dzieje... czy to oznacza że może już ten silnik brać do końca olej czy jest jakaś inna przyczyna. Na około 700km bierze litr. Olej to castrol magnatec 10W40. I mam jeszcze drugie pytanie musze wymienić przepływomierz a raczej sam wkład. Mam dwa do wyboru:

- F 00C 2G2 055

- x xxx xxx 022

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to castrol magnatec 10W40

zmien olej :!:

na Mobila albo Shell'a :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to castrol magnatec 10W40

zmien olej :!:

na Mobila albo Shell'a :!:

Ubiegłeś mnie :wink:

PS: wczoraj zalałem Shella do mojego traktorka i dziś pierwsza trasa do Bytomia i ... pierwsze 200 km/h na szafie bez problemów :wink:

Olej jednak jest bardzo ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hollywood

Zmienie olej! Ale nie dostałem żadnych informacji na interesujące mnie pytania. Chciałem się jeszcze jedno dowiedziec o wyżej wymienionym samochodzie. Przy dodawaniu gazu silnik nie równo pracuje, drzy silnik, skrzynia i rura wydechowa. Dzieje się tak od 1000 do 2000 obrotów. Poźniej jest ok. I jeszcze jedno wymieniajac przyplywomierz lepiej wymienić sam wkład czy całość i jaka jest różnica.

pozdrawiam

dzieki za odpowiedzi

[ Dodano: 2006-07-17, 18:03 ]

A na jaki olej wymienić? Mobil syntetyk czy półsyntetyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...