Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

taki gadget dla firmowego telefonu wpadł :)

2hmzle0.jpg

No i poszły B5 Parsches org nowe wsadziłem i jest efekt mega. MIMO TAKIEGO OPUSZCZENIA auto i tak nie zawadza na progach zwalniających co jestem mega w szoku :kox:

2w1woy1.jpg

2znmq79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz pisałem miodzio:-) a te koła to 18 ? Ten wzór bardzo mi się podoba ale w 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe buty i jest na duzy plus,tak jak bym swoja widzial po modach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wstawic jakies zdjęcie tyłu:-) chodzi mi o klape tylna ,bo też myśle o klapie s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro coś cyknę, pod 200km i przód i tył elegancko usiadły, koła 18" ale są wystawione już na handel :) Plan jest na coś innego

Musze wkońcu dokładke zderzaka zamontować, leży ale nie mam czasu :/

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:-) a myslisz o 19?:-) czy zostajesz przy 18? Ja jak juz sie zdecyduje na 19 :-) to tylko wzor co masz na aucie:-) ale poki co zostaje przy 18:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBS Speedline z A5tki mi sie mega podobają, modzenie to nałóg niestety :) A ostatnio oglądam b7 w rs żeby sobie szarpnął, ale 80 tysięcy to masakra :) wiec niech pozostanie marzeniem

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nalóg któremu i ja sie poddałem:-) ale trzeba przyznać że przyjemny:-) ale cholernie kosztowny:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kupiec na.moje felgi wiec albo będą org s-line 18" taki wzor jak mam 17stki albo wzór DTM 18".

A tu takie z warzywniaka strzelone :)

2u883t2.jpg

2ynqjbs.jpg

A tu dzisiejszy brudas w oczekiwaniu na DTM'y na felgach z mojej A6 C6 balon 225/50 ledwo weszły

5xlcsw.jpg

rt3gok.jpg

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM 18 drogie bo sam nie dawno szukałem ale już przy 18 calach fajnie wyglądają .

$_86.JPG

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwi mnie jedna sprawa są 2 rodzaje tego wzoru . Srebrne i brązowe I maja różne et 43 i 47 ?

Skąd ta różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne ET z tego powodu, ze wzor DTM wychodził w modelu B7 jak i B8 . Stad ET 43 dla B7 , a ET 47 dla B8. No i różnią sie początkiem numeru katalogowego. W sprawie kolorów , tak wychodziły dwa kolory oryginalnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafę w dobrej cenie takie DTM to też zmienię u siebie i pomaluję na czrny półmat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE ŁĄDNIE WYGLĄDAJĄ, ALE NIE widzą mi siędo czarnego auta :) i czarne do czarnego też nie dla mnie :)

16abg54.jpg


No i są :) Do tego wentylki, oraz dystane przód 13mm już siedzą, na tył 20mm już jadą :)

Opony Dunlop Sport Maxx TT - NIESAMOWITE OPONY :) na suchym tak się trzymają, że to masakra, na mokrym w quattro nie ma z nimi problemu ale podobno w ośce, lubią gubić trakcje :) polecam naprawde, małe opony toczenia i mega cisza :)

33lyy5c.jpg

aneofo.jpg

b8vm0w.jpg

30sko51.jpg

ehd84k.jpg

2eea9fa.jpg

2nvfqz8.jpg


33o3053.jpg

jeszcze dokąłdka leży w bagażniku, no nie mam weny jej zamontowac ;/


Dziś pod firmą widziałem a5 na tych: 8,5j Et29 mega! Były na allegro ale niestety jeszcze drożej niż te co ma teraz ;/

23s9kpy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te dtmki ;) w 19 robily by lepsze wrażenie ;) bo obecnie robi taki sam szał jak te rs4 poprzednie :) moze ja tak to widze, bo sam takie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to są stare rs6 19", a rs4 na forum to podróbki nie pasują mi do takiego auta, mówię o RS4 Orginalnych 19" z małym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...