Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo łądny sedanik. i wersja kox. Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą :)

Tez tak myślałem do wczoraj :) po przejechaniu pół Polski obejrzeniu kilku ulepów kupiliśmy audi a6 c6 3.0 Tdi quattro. Wersja na wypasie + MMI które robi mega robotę, no i jakiś szyber el. fotele, skóra, rolety miejsca opór, łopatki przy kierownicy i bajerów tyle że połowy moja 4ry nie ma :(

Auto ma takie odejście, że jestem w szoku :) ale w ostrych zakrętach auto z A4 nie ma szans wynosi co bardzo, ale po powrocie na prostą znowu a6 góra :)) Program u sportimle polska na wiosne i a6 nie będzie miała naszns w serii :)

Przy obecnym setupie A6 267km/h, A4 240 km/h, goniliśmy się z GTI ale odpuścił :)

2comz4l.jpg

2mwpbl.jpg

mjn1gw.jpg

o5vpf8.jpg

Skąd tę A6 zabrałeś ?? bo PWL blaszki to moje miasto :) , ile hajsiku jeżeli można spytać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już miejscowości :) 30tysi (kurde tańśza niż moja a4 ;/) koleś miał jeszcze A8 L i jakiegoś merca chyba i firmę transportową, czy coś takiego dużo ciężarówek :)

Brudas Znaleziony na mieście od znajomego foto :)

2ceheo5.jpg

10p6l39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzień PT: MeguArius Day :) usuwanie hologramów - Moja wygrana z lakierem :)

Mycie 2x piana itp kazdy wie oco b

Suszenie sprężonym powietrzem, oklejanie i maszyna:

Pierwsza wartwa Meguar Swirl

Druga Warstwa Megsa Polish

Trzeci Ice Wax któego jeszcze mam dużo :)

Środek gruntownie wysprzątany i przy okazji mycie parownika Tunapem. PS: TDI już było pomalowane jak kupiłem ;/

2qx0qv6.jpg

sowu8g.jpg

210hdfs.jpg

29lic88.jpg

11c8vg8.jpg

2lup8hz.jpg

34gpr40.jpg


32zuo2p.jpg Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód malina:-) takie b7 uwielbiam:-)

jak się ma sytuacja ze sprzedażą? :) może odpuściłeś? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend kupiłem passata b6 w variancie i powiem wam ze największy błąd bym zrobił zmieniając a4 b7 moje na jakiegoś passata cc.

Niestety ale te auta są daleko w tyle :)

Kilka foto

2vmysmv.jpg

Bardzo długo szukałem żeby cala buda była w org lakierze ale udało się :) aczkolwiek nie było tanio . W środku rns mfd, fotele lemans elektrycznie sterowane , 2x klima , Fotochromatyczne wsteczne i boczne kierowcy , czujniki przód i tył i takie tam inne bajery

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100% ,mój tato ma też identyko tylko że sedan(2005r początek produkcji b6) i potwierdzam wizualnie okej, zaś materiały spasowanie jakość wręcz fatalna w porównaniu do Audi, kilka razy miałem odczynienia z passkiem identycznym jak na foto wyżej sam koniec produkcji (styczeń 2010r) to nie można nic złego powiedzieć dopóki nie wsiadłem do swojej A4 , żadnego tłumienia na nierównościach , jakość daleko w tyle , i te materiały mocno plastikowe , szczególnie dekory :facepalm:jedynie na plus według mnie to przestrzeń :thumbup1:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym iż poprzedni właściciel robił rozrzad w jakiejś formie bosch coś tam stwierdziłem ze wole go zrobic po swojemu w Aso .

Zatem auto otrzymało nowy kpl rozrzad z pompą wody ,nowy pasem wielorowkowy nowy napinacz tego paska nowy płyn chłodzący , przy okazji zrobiłem regenerację pompy wspomagania i rozrusznika żeby po ozniej nie było niespodzianek :)

Wpadły tez nowe żarnik philips 6000k, ale pięknie oświetla drogę . Z 4300 był taki problem ze na mokrym bardzo słabo świeci . 6000k nje ma z tym problemu :)

Kolejna rzecz to w związku z szumami opisywanymi na forum wymieniono na nowe usCzelka drzwi i usCzelki ramy przy aucie . ps: NIE MA WIELKIEJ RÓŻNICY WIEC TAK MA BYĆ W TYM MODELU :) I tak mniejszymi przy 240 niż w Passacie B8, tam się nie da nic mówić nawet :)

Cena nie gra roli :)

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi przednia szyba akustyczna i przy 200km/h nie czuć tej prędkości i dużo mniej szumi niż w poprzedniej A4 bez takiej własnie szyby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi przednia szyba akustyczna i przy 200km/h nie czuć tej prędkości i dużo mniej szumi niż w poprzedniej A4 bez takiej własnie szyby ;)

Masz może numer tej szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu - moim zdaniem Twoja poprzednia felga była lepsza. Ta troche ginie wiec zapodaj w końcu męskie 19' 9cali [emoji39][emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kasy narazie na inne felgi tym bardzie ze do Passata musze jesc ze kupić kpl na zimę. A może wrzucę passatowskie? :)

2ym9mb6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam felgi 17tki z Passata B6 na handel jak chcesz ;) są na nich założone jeszcze letnie opony (śmietniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu auto wzięła moja narzeczona, no i niestety cofając zawadziła spodem zderzaka o krawężnik ;/ na pierwszy rzut oka uszkodzenia niewielkie.

Oddałem do Audi Porsche Połczyńska na szkodę z AC, jako jest to wersja black w ori to auto otrzymało nowy org grill czarny, nowe wzmocnienie czołowe, zderzak, osłonę spodu silnika, nowe 2 reflekty bixenonowe :) dodatkowo zderzak odbił rogi maski i błotników więc poszły do ponownego lakierowania. Niepozorna szkoda wyszła 15tys zł na ubezpieczyciela.

Lakier na masce do 350 jednostek, lakier na błotnikach od 299 do 450 jednostek.

714vtd.jpg

24pl477.jpg

8xpgrb.jpg

4j5gk7.jpg

2hcnnsw.jpg

10n5993.jpg

10giwc5.jpg

14n0f2w.jpg

JAK WAM SIĘ PODOBA W CZERNI? BO MI WCALE :)

w tle B8 Marcina z forum, jak cos to do sprzedaży 8mka.

Chętnie wymienię się na srebrny grill !

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam podoba czarny , co innego jakbyś miał np chromowane obwódki szyb i lusterka w chromie wtedy czarna ramka średnio ale w takim zestawieniu w porządku wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...