Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmieniarka Yatour za 139 zl ? gdzie haczyk ?


kaziu1122

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie. prosilbm o pomoc ..czym roznia sie te zmieniarki oprócz opisow oczywiscie ze pasuja niby do tego czy tego auta.. wedlug mnie kazda pasuje do kazdego auta wystarczy miec tylko odpowiedni kabel :)

czy sie myle ??

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-od-1993-2007-i5102035170.html

225 zł

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-hyundai-coupe-sonata-tucson-accent-i5110954892.html

139 zł

prosze o pomoc jesli ktos cos wie :)))

pilne

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarki Yatour do wiekszości samochodów idą te same,różnią się jedynie kablem i podłączeniem do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarki Yatour do wiekszości samochodów idą te same,różnią się jedynie kablem i podłączeniem do radia.

jestes tego pewien ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem te zmieniarki w skodzie,toyocie,bmw,różnica była we wtyczce i ułożeniu pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem te zmieniarki w skodzie,toyocie,bmw,różnica była we wtyczce i ułożeniu pinów

czli kupie ta zmieniarke i kabel do audi na 8 pin tak i wszystko zagra ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarki Yatour do wiekszości samochodów idą te same,różnią się jedynie kablem i podłączeniem do radia.

I softem oraz organizacją interfejsu komunikacyjnego.

To że te zmieniarki wyglądają identycznie to świadczy tylko o tym że producent jest ten sam.

W przypadku zmieniarek XCL,Yatour

Zmieniarki są zamienne tylko w obrębie jednej grupy/ marki np VW/Audi/Seat/Skoda, i wtedy różnica między nimi może być tylko w kostkach. Na pewno nie podłączysz zmieniarki przeznaczonej do japończyka.

W przypadku zmieniarek DMC i klonów mamy do dyspozycji przełączniki konfigurujące pod odpowiednią markę i tutaj jest większa uniwersalność i można je podłączać do aut z różnych grup producenckich

Poniekąd po co kombinować, trzeba kupić zmieniarkę która będzie pod konkretną markę i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8pinnnn.jpgSkoro ta zmieniarka wchodzi w to ( na zdjeciu ) gniazdo,

to gdzie mam podpiac niefabryczne wyjscie na wzmacniacz.

Moze jest ktos w stanie podpowiedziec lub udzielic wskazowek, czy w Audi A4-b6 do radia Navigation Plus wystepowaly FABRYCZNE wyjscia USB ?

Edytowane przez jakobytobylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to gdzie mam podpiac niefabryczne wyjscie na wzmacniacz.

Tam gdzie zawsze się podpina w tej grupie radiów, czyli w tym samym złączu co zmieniarka tylko po lewej stronie, tzw żółta kostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy w Audi A4-b6 do radia Navigation Plus wystepowaly FABRYCZNE wyjscia USB ?

Nie było takiego czegoś. Tylko zmieniarka pasująca do A4 miała USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj zmieniarki od hundaia - może nie pasować, soft będzie się różnił (wbudowany w yatour)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...