Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 17" z audi a3 8P0601025C


tuner2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zamierzam założyć do mojej a4 b6 felgi 17". Czy możecie mi powiedzieć czy te oryginały z a3 będą pasować? Tzn chodzi o twór centrujący. Macie może jakieś zdjęcia jak a4 na nich wygląda? Szukałem zdjęć w necie ale tylko a3 na nich się pokazują więc martwie się, że do a4 nie podejdą :/

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-8p0601025c-opony-225-45-r17-i5082063790.html

Edytowane przez tuner2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze felgi mają duże ET bo 56 i bez dystansu ani rusz ale to nie problem. Po drugie koleś nie podał w aukcji jaki otwór centrujący mają felgi ale muszą mieć albo 57 albo 66 skoro to oryginał audi. Po zastosowaniu pierścieni centrujących w przypadku gdyby byly to 66 podejdą do b6 bez problemów. Po trzecie te felgi są po prostu brzydkie i go B6 nie pasują. No ale to kwestia gustu także możesz to ostatnie skreślić.

Od siebie polecam wzór sline. Na B6 wygląda obłędnie według mnie.

Tu masz 18 ale o ten wzór mi chodzi : http://vwpassat.com.pl/galeria/?felgi-aluminiowe-18-s-line-audi-a4-a6-vw-passat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesiah, co do tych felg masz 100% racji, ale na 99% ukradną Ci dekielki z nich :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda. Zapomniałem. Ja trzymam auto na posesji to o tym nie pomyślałem. Mam dla Ciebie bardzo ładne felgi. Sam na nich jeżdżę tylko, że w wersji 18 cali a te są 17. Mają super kolor , wzór oraz sa pancerne (ori Ronal). Polecam.

http://olx.pl/oferta/felgi-17-audi-5x112-8jx17-et35-felgi-opony-wulkanizacja-luban-CID5-ID3fQo7.html

Ja za swoje 18 w gorszym stanie dałem 1100zł.


W moim podpisie masz link do foty z moim autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda. Zapomniałem. Ja trzymam auto na posesji to o tym nie pomyślałem. Mam dla Ciebie bardzo ładne felgi. Sam na nich jeżdżę tylko, że w wersji 18 cali a te są 17. Mają super kolor , wzór oraz sa pancerne (ori Ronal). Polecam.

http://olx.pl/oferta/felgi-17-audi-5x112-8jx17-et35-felgi-opony-wulkanizacja-luban-CID5-ID3fQo7.html

Ja za swoje 18 w gorszym stanie dałem 1100zł.

W moim podpisie masz link do foty z moim autem

Faktycznie są obłedne te fele. Chyba je wezme bo cena straszna nie jest. Macie moze fotki a4 b6 na nich? Boję się ze 17" 8J na seryjnym zawieszeniuu kiepsko bedzie wyglądać i bede musiał sportowe sprężyny założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość 8j do zawieszenia nic nie ma. I raczej fot tych felg na B6 nie znajdziesz bo to dość rzadki wzór. JA bym je brał w ciemno bo to na prawdę super kółka. I jeszcze coś. Jakich byś 17 nie wrzucił to w przyszłości planuj montaż sprężyn eibach pro kit 30/30 lub vogtland 35/35. Takie sprężyny kosztują ok 500zł nowe i można je wkładać na ori amora. Na ori zawiasie każda felga wygląda kiepsko nawet 16.


Masz tu jeszcze fotke bardziej z profilu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f410cd6f8efa4a71.html. Jeżdżę na gwincie i w tej chwili przód jest 1.5 centa niżej niż na focie. Na zime było troche podniesione.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori zawieszenie 1BA i felgi 17" 8J i jakoś nie narzekam na wygląd. Bardziej się liczy dla mnie komfort, bo żaden śpiący policjant i krawężnik nie są dla mnie przeszkodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori zawieszenie 1BA i felgi 17" 8J i jakoś nie narzekam na wygląd. Bardziej się liczy dla mnie komfort, bo żaden śpiący policjant i krawężnik nie są dla mnie przeszkodą :)

Na 1BA jest tragedia. Nie wiem czemu Ci to nie przeszkadza ale mowa tu o gustach. Przy pro kicie 30/30 nie stracisz na komforcie i krawężniki też nie bedą problemem. Za to znacznie poprawi się wygląd a o prowadzeniu nawet nie wspominam.

Fele wyglądają super. Dzięki za odpwoiedź! :)

Nie ma problemu. Jak coś to wal śmiało. Parę kółek i zawiasów przerobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nitroo, dnia 12 Marz 2015 - 12:29, napisał:
Ja mam ori zawieszenie 1BA i felgi 17" 8J i jakoś nie narzekam na wygląd. Bardziej się liczy dla mnie komfort, bo żaden śpiący policjant i krawężnik nie są dla mnie przeszkodą
Na 1BA jest tragedia. Nie wiem czemu Ci to nie przeszkadza ale mowa tu o gustach. Przy pro kicie 30/30 nie stracisz na komforcie i krawężniki też nie bedą problemem. Za to znacznie poprawi się wygląd a o prowadzeniu nawet nie wspominam.

Po prostu nauczyłem się z tym żyć. Wiadomo, że człowiek chciałby niżej, ale gdy się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to prawda. Jakbyś kiedyś miał trochę gotówki na bzdury kup sobie pro kita -30 (używka 350-400zł) i wrzuć je. Jak się przejedziesz będziesz pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...