Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak biegów po wymianie poduszki silnika! Pomocy!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Problem jest następujący:

Dzisiaj wymieniłem poduchę pod silnikiem, tą z czujnikiem, wyjechałem na drogę , przejechałem może 100metrów i coś zblokowało skrzynie i nie mogę wbić biegów , tylko dwójka wchodzi i to jeszcze z oporem. I na tej dwójce jakoś doczłapałem sie do domu. Zaraz mnie krew zaleje :facepalm: :facepalm:

Kurcze przed wymianą wszystko było ok i też nigdzie nic nie grzebałem, tylko podlewarkowałem silnik od dołu , wyciągnąłem stara poduchę , włożyłem nową , wsio skręciłem i tyle

może byc że coś się uwaliło gdzieś gdy podnosiłem silnik ?????

Biegi nie wchodzą i na zgaszonym i na załączonym silniku !!!

Proszę o szybką pomoc co się mogło uwalić

Dzieki :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź cięgna może któreś się zgięło,szczególnie te krótkie jest nad skrzynią,jeśli nie to coś w skrzyni padło ,ale raczej nie miało to związku z wymianą poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza już poszła i niestety stało sie najgorsze :( , druga skrzynia już zamówiona.

A jak to sie mogło stać to naprawdę nie mam pojęcia. Dobrze że sto metrów od domu a nie gdzieś w trasie.

Wysłane z Ipka

Sprawdź cięgna może któreś się zgięło,szczególnie te krótkie jest nad skrzynią,jeśli nie to coś w skrzyni padło ,ale raczej nie miało to związku z wymianą poduchy

Do skrzyni idzie tylko jedno cięgno , które zmienia biegi , nic sie z nim nie stało. Drugie jest na stałe przykręcane do korpusu skrzyni i trzyma lewarek w jednej pozycji.

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze krótki łącznik nad skrzynią,ale jak wiesz że skrzynia padła to znaczy że nic się z nim nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia 5 bieg padła sama z siebie? Dawała jakieś oznaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...