Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cetyr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cetyr

  1. Miałem to samo. Wady nie było na zimnym silniku (a raczej skrzyni bo gęsty olej), ale już po 10 km I bieg i wsteczny z wyraźnym oporem. Innymi słowy sprzęgło "ciągnęło". Na wyłączonym silniku oczywiście nie ciągnęło. Po wykluczeniu zatarcia i zapowietrzenia siłownika odkręciłem skrzynię biegów. Okazało się, że tarcza zacierała się na wieloklinie. Współpracujące części były suche, bez smaru, zapylone i lekko rdzawe (kolor rudy). Wieloklin oczyściłem, nowa tarcza i łożysko dociskowe LUK za 265 zł, wieloklin i piasta cieńko smarem grafitowym. Jak ręką odjął. Jeśli usterki dotąd nie usunąłeś, to sprawdź bicie boczne tarczy, uszkodzenie zespołu dociskowego i czy okładziny nie są pokryte (zasklepione) produktami ścierania.
  2. Jeździłem na xenonach w nocy prawie że tak, jakbym jechał na pozycyjnych. Moim zdaniem jasność xenonów zależy w 90% od czystości soczewki i stanu odbłyśnika. Uszkodziłem reflektor. Kupiłem nowy. Rozebrałem stary (10-letni). Soczewka była zakurzona, że można było po niej pisać palcem. Podobnie szyba i odbłyśnik, który nawet po odkurzeniu był matowy. Do nowej założyłem "stary" żarnik. Różnica niesamowita (na korzyść). Terax muszę oczyścić lewy reflektor. Niestety, zespołu soczewki nie można wyjąć do tyłu - za mały otwór. Nie mam warunków do zrobienia tego zimą. Zmrożony zderzak trudno zdjąć. Trzeba odkleić szkło w piekarniku. Podobno w temp. 80 stopni na 5 - 7 minut. Po oczyszczeniu podobnie zagrzać i docisnąć. Dodatkowego kleju nie trzeba. SAM JESZCZE TEGO NIE ROBIŁEM !. Jest też firma, która się tym trudni => http://www.regeneracja-hc.com/, albo: Wojtczuk Dariusz. Metalizacja próżniowa, 05-230 Kobyłka, Napoleona 39 woj. Mazowieckie, pow. Wołomiński, gm. KobyłkaBranża: Metalizacja Próżniowa, Tel.: 22 786 23 86, Kom.: 506 12 42 47, [email protected].
  3. Do wymiany tarcz jarzmo musisz też odkręcić. Jest przykręcone dwoma śrubami do których trzeba użyć klucza impusowego. Na rysunku kolegi są oznaczone nr 6. Najlepiej zwilżyć naftą lub innym środkiem penetrującym i lekko stuknąć śrubę młotkiem, żeby zruszyć gwint, ale nie uszkodzić sześciokątnego gniazda. To najtrudniejsza część zadania.
  4. Witam wszystkich forumowiczów. Było Audi B4 1.9 TD [AAZ]. Jest Audi A4 1.9 TDI [AJM} 115 KM. Pozdrawiam z Chełma - Karol

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.