-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Chłopaki gdzie w Jeleniej można powariować bokiem, tak żeby nie świrować na ulicach, wiem że kiedyś za starym Carefour-em był taki placyk ale teraz nie wiem czy nadal coś tam się dzieje.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
U mnie również działa pięknie ;-) miałem trochę problemów z lutowaniem, przeciętny palec, ale śmiga jak złoto. Dzięki wielkie za opis działania.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Spoko, nie wiem czy teraz będę go malował, wyrzygałem się z kasy teraz przez Audicę ale farbę kupię najwyżej na następną wypłatę coś wykminię. Dzięki za ogarnięcie tematu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak spot się udał? Audi jeszcze u mechaniora, dziś dzwonił że urwała się jakaś śruba od napinacza paska klinowego. W serwisie zestaw naprawczy do tego gówna 100zł więc tragedii nie ma, ale auto prawdopodobnie jutro do mnie trafi
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja niestety nie wiem czy będę, Audi u mechanika stoi, wczoraj na mieście urwał mi się pasek klinowy, jeśli mechanik dziś ogarnie auto to przyjadę.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Może umówię się z nimi na początek następnego tygodnia jak będą mieli czas. Jak możesz prześlij mi do nich namiar to jutro do nich przekręcę.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Tak jak napisałem wyżej, tylko tył. Zderzak jest zdemontowany.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
myślę że max 300zł, muszę pomalować tylko tył, zderzak zdemontowany w innym kolorze.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
słyszałem że gdzieś na terenie celwiskozy są magicy co dobrze robią i za normalną kasę ale konkretów nie znam.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pany, Pany, szybkie pytanie, nie na temat. jaki dobry i tani lakiernik w JG? Potrzebuję zderzak pomalować.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie czy będzie miał ktoś na spocie VAG-a by sprawdzić poprawność ustawienia pompy wtryskowej, czy lepiej do Grabowskiego podjechać?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja się dostosuję :-D
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jak dla mnie super
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam co prawda na forum jestem już dłuższy czas, lecz na spocie nie byłem jeszcze ani razu ze względu na pobyt za granicą. Będę w PL w terminie 17-24.10 może jakiś spocik w tym terminie?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
na spota jg sie dotocz to zobaczysz ;P Będę w PL 17.10 - 24.10 jeśli ogarniecie spota w tym terminie to pojawię się jak najbardziej ale nie róbmy OT, zaraz poruszę temat w odpowiednim dziale