Treść opublikowana przez czarekpl
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
a przy multitronic to zadziala
-
Prośba o nr licznika z kolorowym fisem do A4 b8 diesel
chyba raczej nie
-
[ALL B8] Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 143km led
a orientuje się ktoś jak to jest z tym wyświetlaczem FIS znajomy ma z 2009 kwietnia i ma czerwony. Czy to bylo zalezne od wyposazenia czy rocznika ]
-
[ALL B8] Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 143km led
co najważniesze przebieg całkiem oryginalny
-
[ALL B8] Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 143km led
Na samym początku chciałem się przywitać Jestem nowy na forum i chciałem pochwalić się moim nowym nabytkiem jest Audi a4 b8 z 2009 roku. Samochód jest że tako powiem nawet nie dotarty Ma 57000 przebiegu więc jest jak nowy Passat zostaje w rodzinie będzie nim jeździł bratnie Trochę o wyposażeniu. - Bixenon - Światła Led do jazdy dziennej - Czujnik deszczu i zmierzchu - Doświetlanie zakrętów - PDC tył - Siedzenia skórzane z alcantarą - Podgrzewane przednie stołki - 17 calowe felgi na lato i zmię - Audi Concert - Ledowe lampy tył - Kierownica skórzana Multi - Automatyczna skrzynia MULTITRONIC Modyfikacje wykonane: - Battery Level - Doświetlanie zakrętów - Wizualizacja PDC na ekranie - Lap Timer z temp. oleju - Awaryjne światła hamowania - Automatyczna recylkulacja Planowane Modyfikacje: Przyciemnienie szyb Montaż Bluetooth Propozycje mile widziane FOTKI
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Niestety nie widzialem tej opcji w audi w vw owszem jest
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A szkoda
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
dzieki za wyjaśnienie a jest jakieś kodowanie na auto hold żeby po zapięciu pasów sam się włączał
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Ja mam 55 tyś auto 2009 i jeszcze na szczęście się nic nie dzieje. Od razu mówię że przebieg prawdziwy sprawdzony w ASO
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W sumie wystarczy ale widzialem u nie ktorych na ekranie mmi
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A jest jakieś kodowanie do concerta zeby na ekranie wyswietlala temperatura na zewnątrz
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
a na audi concert da radę to uruchomić?