Robiłeś to już wcześniej??? powiadasz rozkręcić można nie zaglądałem tam jeszcze wiec nie wiem jak to wygląda myślałem ze są jakoś klejone i będzie z tym ciężka sprawa.
Mam problem z czujnikiem TPMS byłem w serwisie niby zrobili po wyjechaniu i zrobieniu kilku km znów zapaliła się kontrolka TPMS miał ktoś podobny problem?Za kazdym razem jak go wyłączę zapala sie ponownie po przejechaniu kilku km.Audi a4 b8
Witam jestem w trakcie malowania zacisków prosiłbym o paradę jeśli ktoś już w tym modelu podobne cuda robił chodzi o odpowietrzenie układu hamulcowego czy dam rade sam to zrobić ze znajomym czy będzie potrzebna wizyta u mechanika??czytałem rozne opinie i co nowy temat to kazdy inne zdanie ma:) wiec jeśli ktoś kto już to robił niech się wypowie.
Czyli jak mam to zrobić jestem??naprawdę nie robiłem tego wcześniej i nie mam zielonego pojęcia dzióbałem troche przy samochodach ale z hamulcami nie miałem styczności nigdy:)zapewne będę musiał filmiki poszukać jak odpowietrzać
Witam.Chciał bym pomalować zaciski (audi a4 b8)lecz nie chem się za to zabierać zanim się nie popytam co i jak:) miał ktoś już z tym styczność ??podobno problem jest z tylnymi zaciskami gdzie może być problem z automatycznym ręcznym.I jak jest z płynem trzeba się całego pozbywać??po demontażu??
proszę o wyrozumiałość i wytłumaczalnie krok po kroku .
Pozdrawiam.
Hej jestem Kamil 24 lata od 3 lat posiadacz audi a4 b8 avant wersja podstawowa:) wpadłem tutaj bo szukam kilka rad i mam nadzieje ze je znajdę pozdrowionka.