Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no zadziwił mnie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
całą noc obszywaliśmy z Patrykiem oceńcie jak wyszło ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- ta nowa maszyna i igły Patryka potrafią działać cuda hahahahahaha
-
prosze o ocene błedów
Nie bylo czego kasowac nawet ehhh pompka spory koszt :/
-
prosze o ocene błedów
A z ta korektą o co chodzi dokładniej?
-
prosze o ocene błedów
Hehehe a te czasy nie maja nic wspolnego z jakimis kątami wtryskow?
-
prosze o ocene błedów
Ale tak zapobiegawczo czy wychodzi ci po logach cos?filtr paliwa wymienialem wczoraj ---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:26 ---------- Wiec jesli cos widzisz w tych wczesniejszyh logach niz te dwa ostatnie to tez moze byc roznica ehhhh wszystko na ostatnia chwile . Cale zycie mi tak leci hahaha ale lubie takie zycie hahahaha
-
prosze o ocene błedów
No lepiej . Ehhh jaki temat ? Nie załamuj mnie . ---------- Post added at 06:09 ---------- Previous post was at 06:08 ---------- Lambda? ---------- Post added at 08:44 ---------- Previous post was at 06:09 ---------- Hmmm ale błędów brak jakichkolwiek :/
-
prosze o ocene błedów
wklejam logi po wymianie przepływki i ide spać Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
prosze o ocene błedów
Bosh nr jak podałeś. Trzeba adaptowac? ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- co sądzicie na ten temat? ogólnie to ustawia się kąty wtrysków po wymianie uszczelek / bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi :/
-
prosze o ocene błedów
znalazłem obok mnie nową za 250 zeta zaraz po nią pojade . W sumie itak wcześniej czy później mnie to będzie czekało .
-
prosze o ocene błedów
pozostaje szukanie przepływki na szybko mam kilka na oku ale niewiadomo czy to na 100 % ona :/ do 1.8t takie same były wszystkie czy rużnice miały w zależności od oznaczeń silnika?
-
prosze o ocene błedów
więc pytanie brzmi czy przepływka potrzebna podczas robienia programu?? Pewnie tak
-
prosze o ocene błedów
No w sumie jak by zasysalo to moze i by szczelne bylo a skoro dmuchalem i tam syczalo to napewno zaworek do wymiany dzieki za naprowadzenie a kolejna usterke hehehe ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- Wyczyściłem przepływke wymieniłem uszczelki zaworów wklejam logi heh Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- widze że jeszcze mniejszy przepływ niż wczoraj przy 5000 :/
-
prosze o ocene błedów
Wchodzi w przegrode obok zbiorniczka spryskow i idzie od ezektora ale nie pamietam czy bezpośrednio ---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ---------- Ok dziekoweczka ---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:19 ---------- Kurna i teraz mam dykemat czy nic się nie stanie jak jest ta opaska moze to ma przepuścić przy zbyt wysokim cisnieniu? :/
-
prosze o ocene błedów
A co to jest za rurka co wchdzi w grodz silnika od strony kierowcy . Taka plastikowa wetknieta w gumowa tuleje. Tam mi tez troche syczalo wiec zalozylem opaske bo nie było po niej śladu nawet. Jest u was tam opaska ? I czy może być?
-
prosze o ocene błedów
masakra hehehe mogłem wcześniej pomyśleć no zobaczymy może trafiłem i to będą uszczelki
-
prosze o ocene błedów
a jak stwierdziłeś że to naplastikach a nie uszczelkach?Kurna bo ja od razu wszystko wyczyściłem i teraz to nie widze z kąd to szło
-
prosze o ocene błedów
Jak już pewnie wiesz Łukasz13 wymieniam właśnie uszczelki pod wtryskami(wszystkie są mokre) bo wcześniej pisał Edekxp że też mogą być tam przedmuchy . Jesteś podobnego zdania?Przepływke też przeczyszcze i jutro zrobie 033.
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
ja właśnie je ogarniam hehe nie ma tragedii
-
prosze o ocene błedów
logi robiłem po przejechaniu około 20 km to jest dłuższa jazda ? hehehe
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Ja mam tak na wszystkich :/ . Atak z ciekawości może przez to być nieszczelność w dolocie że przepływka zaniża o 10g?
-
prosze o ocene błedów
postaram się zrobić jutro . A jak z tą nieszczelnością? Przepływka zaniża przez nią czy uszkodzona? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- Zauważyłem że mam zapocone gniazda wtrysków . Może to wina jakiejś nieszczelności dolotu jeśli takową widać po logach?
-
prosze o ocene błedów
no zrobiłem 002 zły jest ten log? kurcze chyba nie dam rady juz 033 przed czwartkiem a wtedy jestem umówiony z rogalottim :/
-
prosze o ocene błedów
czyli przepływka do wymiany / do czyszczenia ? czy to coś przeszkadza? czy moge robić program czy koniecznie muszę coś jeszcze ogarnąć ? Mam jeszcze nieszczelności? sorki że tyle pytań ale dopiero wchodze w to wszystko i powoli zaczynam coś jażyć z logów
-
prosze o ocene błedów
hmmm może mi wgrał nie do bfb program?? jest taka możliwość??I co oznacza brak 10 g??Ten sam motyw nieszczelności w dolocie?