Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Mnie to nie bedzie bo ide spac o 20
  2. Chyba standardzik taki dolina pieciu i morskie zapraszam jakąś parke lub parki z nami hahahah bo bym zaczął coś spożywać z miłą chęcią ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Postaram sie tylko 5 zaliczyć bo nienawidze łazić a uwielbiam spożywać w plenerze .
  3. Mi to żona już wymyśliła łazenie od rana w piatek bo jak juz popłyne to się nie rusze ze stasinady przez weekend
  4. Eeee jednak o 2 ruszam bo nie chce mi sie wlec smigne raz dwa i browarki od 7 . Może ktoś skacowany nas przywita hehehe
  5. O ktorej i jak jedziecie moskal? Bo się zastanawiam
  6. Hehehe nie w grodziu niebieska strzała z naklejkami
  7. Moskal to ty spowalniałeś droge dziś w strone autostrady rano ?
  8. Ja napewno też odwiedze jak tylko wyniucham was po zapachu .
  9. Za często go trzepią u ciebie hehehe
  10. Niektorzy jadą . Moskal myślisz że zobaczymy wogóle w bukowinie ?? Hahahaha
  11. Jak ktos chce nabrać sił przed wejściem na górę to zapraszam na parter . Służę wzmacniaczem hahaha.
  12. Z tyloma kobietami ??? Zawsze !!!!
  13. Mam nadzieje że kiedyś mnie ktoś zabierze . Sam wole nie jechać bo sklep za blisko .
  14. Niestety tak nie mam . ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- Ogolnie wyznajemy zasade ,, rzadko , ale porządnie '' . Mała ilość alko nas usypia .
  15. Dwa kartofle ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 10:40 ---------- Cisza i cisza ok rozumiem bede tak jezdzil poprostu biegi itak jak butuje zmieniam przy wysokich obrotach a na jedynce nie czuć wolnego wstawania hahahaha
  16. Cwiczy razem ze mną ale uczeń pokonał mistrza z tego wychodzi może z racji bycia psychologiem ma mocną głowę
  17. Ja to lubie mieć żonę obok jak płyne bo podobne ilości spożywa jak ja (litra walimy we dwójkę conajmniej plus bro ) a potem jeszcze nnie choluje do domu . Rano wstaje szklanka wody i robi mi sniadanko a ja kaca mam przeokropnego . Ona to zero kaca nie wiem jak to możliwe i jak tu jej nie kochać i nie zabierać na melanże hahahaha
  18. Mam taką jedną koleżankę rudą ale dopłata z twojej strony
  19. Ja toze za górolskim
  20. Widzisz Krzysiek moja połowica lubi chlapnąć ale znowu nie znosi palenia pod każdą postacią. I weź im tu dogodź hehehehe.
  21. Rosół i golonka ale to różne zestawy ehhhhh
  22. A myslałem ze operacje ślepej kiszki miał
  23. Hahahaha może masz i racje hahahaha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.