Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. ehh ciężko to zmierzyć nie wyciągając a szukanie po wyciągnięciu to dłuższy czas bez furki .
  2. A to są jakieś standardowe długości i średnice?? Gdzie na allegro bo ja nie mogę znaleźć do a4 b6 1.8t.
  3. Jak w temacie . Szukajka mi nie znalazła :/ . Chcę wymienić przy okazji katalizatora .
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ptasie mleczko opierdzielilem całe pięterko
  5. wymień . To że na benie jest dobrze nie znaczy że na gazie też wiem bo już to przerabiałem
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wczoraj 5 x oko mocne plus 2 bigmaczki o 23 mniaaaaaaaam
  7. A co tu do zagladania biezesz łoma na podnosniku i jedziesz szarpaki na h...j się nadają przy tym zawieszeniu
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A nie brzozową
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nie tykam bo mnie zucaja na glebe a potem kilka tygodni dochodze do siebie :/ . Ziołolecznictwo to jest to hahaha i czosnek oporowo niby to tez antybiol ale jakos daje radę .
  10. Ok dzięx
  11. A kto mi mapy ustawi gazowe w wawce? Stag qbox i R01 czerwony może na spociwie??
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Po dobrej imprezie to nie ma czego badać hahahaha
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurna same byki . Kiedys jak będziecie smutni to wam wkleje moje zdjęcie na poprawe humoru hahahaha
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehehehe dobre . Czyli nawet placebo zawiodło .
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahahahaha to bym się zdrapał z tego świata ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Raz w ramach promocji dostalem na siłce ampulke energetuczna. Niewiele myslac ciach i na trening . Po paru minutach zaczelo mnie tak nosic ze musialem wyjsc . Japa czerwona jakby mnie zelazkiem ktoś prasował . Wygzebalem z kosza ampulke a tam jak wół napisane ze dawka na dwa treningi hahahaha
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nom ja stopniowo dawke obnizalem zeby dojsc do swedzenia małodenerwujacego hahaha
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przed treningiem tauryna i betaalanina tauryna pobudzi a beta da wytrzymalosc ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- Tylko z beta uważaj bo jak wiecej wezmiesz to wszystko swedzi jak po azotach niektórych
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahaha dokładnie podobno yerba leczy wszystko zastępuje nawet lewatywe hahahahah
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Taurynka jest za***ista . Musze poczytać co jest w tej mojej betaalaninie z kreatyna bo tez mnie pobudza a ogolnie to betaalanina chyba powoduje brak zmeczenia a nie pobudzenie .
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahaha ja nie ale nazwa dobra hahahaha
  21. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Najwazniejsze jest placebo .
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wzdłuz masz naturalny ruch . Dlatego ja barkow sztanga nie robie juz . ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- Ale beta alaninka mi wchodzi elegancko . Zero zmęczenia na treningu . Zszedlem do minuty miedzy seriami .
  24. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale hantle trzymasz jak sztange czy wzdluznie?
  25. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A boli cie niezaleznie od ulozenia rąk? Tzn prubowales np hantelkami w ustawieniu wzdluz a nie w popszek jak sztangą? Mnie czasem bark pobolewal przy sztandze a jak wziolem hantelki wzdluznie to przestał po jakimś czasie . Plus wiśni duzo bo przeciwzapalnie działają . Mogą być mrożone byle nie soki bo tam to już nic nie ma .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.