Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja w piatek będę miał hajs na cos do skory z czymś do nanoszenia dajcie znać ike do zapłaty po zniżce
- Siłownia
-
Siłownia
Externistyczny kurs jogi i zrobi wszystko
-
Siłownia
Wiem wiem pochłonoł mnie majonez hahaha ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Brzuch mozna wciagnąć kiedy trzeba moja żona tak robi hahahaha
-
Siłownia
Heh jak bylem mlodszy sporo to przy 69 kg rekord mialem 120 na plaskiej ale kiedy to bylo hahaha teraz to rekraacja bardziej .
-
Siłownia
Nachwyt bo podchwyt podobno kontuzyjny jest . 20 powtozen bez obciazenia w rozgrzewkowej serii ale to takie szybkie wiec ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Noi nie jakoś bardzo szeroko . Ja ogolnie bardzo uwazam i raczej staram sie naturalne ruchy wykonywać . Brat kupił dobrą książke jakiegos ruskiego co teraz w stanach trenuje . Naprawde niezle tam rzeczy opisuje . Podam tytuł jak ją przechwyce . ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Pavel tsatsuoline czy jakos tak
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Mysle ze dwie to mało będzie hehehe
-
Siłownia
Mi to ogolnie bebech wywalił na ostro ale tłumacze to sobie podeszłym wiekiem . Narazie przy 170 cm waże 78 i leci 100 na serie ostatnią na skosie 6 powtorzeń .
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Moze nad białe będę jechał to podlece z flaszką hehehe .
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Ojtam ojtam rzut beretem hahaha
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
A znasz kogoś w warszawie może?
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Hehe ale z tego wszystkiego mam teraz ac czerwonego a nie antarctica. W sumie ciezko cos powiedziec o tym antarctiku bo nic w sieci nie pisza o nim w przeciwienstwie do ac .
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Pojade do kogos innego poprostu bo mam juz dosc tego znajomego
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Wtryski zielone koni 190 więc raczej ciśnienie. Na reduktorze to się reguluje?
-
Siłownia
Wypuść powietrze
-
Siłownia
Nom niestety ja w tym tygodniu robilem klate plecy lapy poniedzialek wtorek sroda masakra :/ dzis ogolnorozwojowke musialem :/ . Tak jak mowisz dziecko praca wazne że w ogóle jest czas na chodowle mięśni .
-
Siłownia
U mnie były 3 osoby hehehe majówka pewnie już
-
Siłownia
Czy to już zboczenie na trening w niedziele??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dawaj moskal pod siłke na wprost carefoura będę tam na treningu jutro mogę wziąć kabelek i lapka . ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- O 10
-
Siłownia
Dobij w połowie ostatniej bez obciążenia . Niech ktoś ci zdejmie zobaczysz jaka pompa .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Siłownia
Dla mnie drążek zawsze rządził 10 kg na pasie a w ostatniej serii 6 powtórzeń i dobicie czterema po zdjęciu obciążenia- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hehe do twarzy ci bez pingli- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Moze uklad zle przeplukali i opiłki zabiły drugą pompę albo magiel też tak kiedyś miałem . Jesteś w dobrej sytuacji bo masz gwarancje- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nie widzisz że pada? - Siłownia