Treść opublikowana przez bongod
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Płyn rozgrzewa sie i robi się zadszy . Ale powtarzam to tylko moje przypuszczenia . ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- Poprzedni wlasciciel pewnie robił maglownice skoro ciekła a niedobór płynu zajechał może pompeczke . Będzie dobrze . Wymień płyn na poczatek .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Vag z keygenem w necie jest zreszta ja tez mam moge ci zgrać
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Podejzewam że przy szybszym ruchu potrzebuje wiekszego ciśnienia i może wtedy się uwidaczniać niedomaganie pompy albo zły płyn wspomagania . W maglu są też jakieś zaworki może jakiś trzymający cisnienie za szybko się otwiera ale to tylko moje domniemania . Najszybciej i najprosciej wymień płyn na ori z aso koszt jest stosunkowo niewielki .
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
jak przerywa to tak jakby płytki w pompce się zacinały albo już wytarte niektóre ale dziwne toby było
-
Siłownia
od wczoraj betaalanina z kreatyną activlaba włos się jeży już przed treningiem naprawdę polecam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Uzywales i polecasz? Cena atrakcyjna- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ok dam znac ale cena za powiadomienie to literek zrobiony u mnie bo w koncu trzeba to zrobić- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Napewno do ciemnej skory ale czy lepiej w sprysku czy we flaszce niewiem . A nie ma czegos z gabeczkami od razu albo jakimis szmatkami dedykowanymi??- czy takie mają być mapy gazowe ?
No on twierdzi że jak podciąga to coś innego źle wychodzi . I ogólnie jak mapy pokrywa to za ubogo jest . Mapy gazowe są na poczatku troszke niżej niz benzynowe ( wydaje mi się że z tąd szarpanko przy zmianie biegów) potem ida sporo ponad benzynowymi :/- czy takie mają być mapy gazowe ?
Podobno ze 30 razy ustawial i przejechał z 100 km heh . Ogolnie mam teraz tego ac 250 mnożnik od 1.2 do 0.8 . Mówi że jak wsadził by niebieskie hany to by jeszcze mnożnik spadl końcowy prawda to?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja się piszę na glipa ale po dziesiątym- czy takie mają być mapy gazowe ?
Zrobiłem zdjęcie u gazownika który zakładał instalacje . A może być tak że to nie wina reduktora tylko gazownika i jego ustawień? ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- Ja tak piszę na podstawie tych map, a że się nie znam to napisałem że z 1,3 na 0,7 bo tak wywnioskowałem z tej podziałki w barach . A może z ciśnieniem pomyliłem mnożnik jeśli tak to wybaczcie laikowi . ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 12:34 ---------- Reduktor podmieniony na ac 250 i bez zmian podobno. Można ten mnożnik podnieść żeby nie było ubogo w wyzszych obrotach?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Myślę nad czymś do skórki . Jakieś propozycje?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Skompletujcie sobie a mi wyceńcie jednorazowa usługę- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kto mi ogarnie odpłatnie całą tą mazanine??- do oceny logi na benie i gazie
Gaz jest regulowany co tydzień więc chyba nie da się go wyregulować . W tym tygodniu będzie reduktor wywalany i przeglądany no i jak to nic nie da to przejde na niebieskie hanki i zobaczę . Szczelność kompresorem sprawdzona nic nie syczy , turbo wolno wstaje nie wiadomo czemu (po odpieciu rurki od gruchy nie przeładowuje może siada powoli ale oleju ni grama nie zasysa).- czy takie mają być mapy gazowe ?
Wg tej tabelki to na 0.7 bara to nie będzie to dobrze działało .https://www.google.pl/search?q=czasy+wtrysk%C3%B3w+hana+z%C5%82ote&sa=X&biw=1366&bih=643&tbm=isch&imgil=bEjb5XLDRfqBlM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn3.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcQvn23bLo-U1rix0xc-e1vlAvSZx3qyI-vdkBDfvHs-CK9IewWa%253B1366%253B768%253B2-LHpINvvBciPM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fw.bmw-klub.pl%25252Fforum%25252Fviewtopic.php%25253Ff%2525253D17%25252526t%2525253D185937%25252526start%2525253D15&source=iu&usg=__tO_Q5bMGug5dIe8rrRFgPncb7tI%3D&ei=t7dUU87JIsrdPbn1gJAB&ved=0CHYQ9QEwCQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=B9Jm0ENhNpwV_M%253A%3BtxenAw0gpdi57M%3Bhttp%253A%252F%252Fobrazki.elektroda.pl%252F5309333500_1395566028.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.elektroda.pl%252Frtvforum%252Ftopic2782960.html%3B793%3B343 Tylko czy to przez wtryski tak by spadało nisko z 1.3 ??- do oceny logi na benie i gazie
tak mapki wyglądają i faktycznie jak z 1.3 spada do 0.7 na końcu to nie ma mowy żeby to chulało . Teraz pytanie czemu tak się dzieje :/ . https://imageshack.com/i/nmqqovj ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ---------- a mówie tak na podstawie tej tabelki https://www.google.pl/search?q=czasy+wtrysk%C3%B3w+hana+z%C5%82ote&sa=X&biw=1366&bih=643&tbm=isch&imgil=bEjb5XLDRfqBlM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn3.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcQvn23bLo-U1rix0xc-e1vlAvSZx3qyI-vdkBDfvHs-CK9IewWa%253B1366%253B768%253B2-LHpINvvBciPM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fw.bmw-klub.pl%25252Fforum%25252Fviewtopic.php%25253Ff%2525253D17%25252526t%2525253D185937%25252526start%2525253D15&source=iu&usg=__tO_Q5bMGug5dIe8rrRFgPncb7tI%3D&ei=t7dUU87JIsrdPbn1gJAB&ved=0CHYQ9QEwCQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=B9Jm0ENhNpwV_M%253A%3BtxenAw0gpdi57M%3Bhttp%253A%252F%252Fobrazki.elektroda.pl%252F5309333500_1395566028.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.elektroda.pl%252Frtvforum%252Ftopic2782960.html%3B793%3B343- do oceny logi na benie i gazie
Jak w temacie . Programik na około 190 . Wtryski benzynowe od bexa . Dziwią mnie czasy wtrysków gazowych bo mniejsze niż na benzynie . Na zimnym silniku korekty lambdy około 20 na plusie, tak ma być???? B E N A -STATYCZNE VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM -DYNAMICZNE VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM G A Z -STATYCZNE VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM -DYNAMICZNE VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- czy takie mają być mapy gazowe ?
Wtryski hany złote bez dysz odpowiednik zielonych chyba , reduktor antarctic ciśnienie nie mam pojęcia ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- A lambda nie powinna pokazać za ubogiej mieszanki? ---------- Post dopisany 19-04-2014 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 22:08 ---------- I czy może tak się dziać przez za małe wtryski bo mam ponad 190 kucy podobno a hany złote są do 200 i jak ktoś mi już powiedział plus minus 15 %.- czy takie mają być mapy gazowe ?
Kurcze żebym ja wiedział pewnie górna jest gazowa . A ten mnożnik koncowy nie jest za niski a początkowy za wysoki? Tak tylko pytam bo kompletnie sie nie znam na tym- czy takie mają być mapy gazowe ?
Witam Czy te mapki są ok ? Autko po programie na około 190 kucy https://imageshack.com/i/nmqqovj- Ezektor
hmmm ja słysze syk ezektora i w dwóch innych 1.8t też słyszałem a mam nowy- Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Sprawdz dobrze pedał w podłogę na piątce i do odcinki hahahaha - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20