Treść opublikowana przez bongod
- Siłownia
-
Siłownia
dziś opierdole na noc krete potrójną dawke i 3 l wody zobaczymy czy rano będzie klata napuchnięta czy łóżko wodne
-
Siłownia
Kurcze przerabialem i jedna angielska i powiem ci że niektórych technicznych określeń to i ze słownikiem nie sprostałem ale ogólnie mój angielski jest na niskim poziomie więc może dasz rade przebrnąć . Najlepiej przetłumacz i daj linka na jakiś serwer
-
Siłownia
Czytałem kilka ale mam zrytą psyhe przez uzywki i nie pamietam jakie ogólnie pierwsza była napewno arnolda
-
Siłownia
Myślę że lepiej 3 l wody na noc ciekawe co się nawodni
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Matko swieta jakiś skrajny przypadek chyba
-
Siłownia
Kurna antybiotyk dostalem . Lekarka twierdzi ze jest na tyle lekki ze moge na silke chodzić . Podejzana opcja :/ .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Jak b5 wyglada troche
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wg mnie to będą niestety .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Z tego co pamietam przy dolnym cos sie docina ale nie pamietam juz
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Tylkbtam rezanko jakieś cię czeka z tym grilem
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Powiem ci że może się chrom znudzić hehehe
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Jak lustro to raczej nie ale błyszczy sie jak psu jajca
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Ja to nie mam pojęcia bo tak kupiłem .Plastik to nie jest napewno a i mają patent że się sciemniają .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Szczotkowane alu i rybia łuska mi nie podchodzą kiera zwykła z b6 też nie :/ może kiedyś będzie kiera z b7 albo tt ale napewno będzie hydrografika na dekorach .
-
Siłownia
Ja mam poligon niedaleko moze pobiegam po małpim gaju
-
Siłownia
Niedlugo nie bedziesz z ławki wstawał
-
Siłownia
Moznw schodzic z ciezaru co seria
-
Siłownia
Ja tez schodze do 60 sec
-
gdzie sprawdzić napięcie alternatora?
Hehehe chodzi mi jak wygląda on od tyłu zebym mógł po omacku jakieś kostki wypiąć albo coś w ten deseń
-
gdzie sprawdzić napięcie alternatora?
Witam . Mam pytanko Gdzie sprawdzić napięcie alternatora bez obciążenia bo jak mierze na akumulatorze mam najwięcej 13,7 . Akumulator mam nowy alternator po regeneracji . Jest w vagu jakaś możliwość ? Do tyłu altka marny dostęp zresztą nie wiem nawet jak on wygląda od tyłu i czy mogę go odłączyć i odpalić fure . I jeszcze jedno pytanie jak wygląda wiązka bo chciałbym ją ewentualnie sprawdzić bo akumulatorze i na masie obok styki czyste .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Hehehe czy ja wiem wazne że wygodna a że była drewniana nie mogłem się przyzwyczaić . Ta akurat do mnie zawitała i nie nazekam . Jakbym miał pewność co do kiery od b7 ze wystrzeli przy wypadku to bym pewnie ją miał pomijając fakt że ziomkowi wystrzeliła ale to tylko jeden znam przypadek jak narazie heheheh
-
Siłownia
Oj niestety nie
-
Siłownia
Ale ja redukcji nie chce robić . Chcę tylko troche się doprowadzić do stanu w miare wizualnie dopuszczalnego .
-
Siłownia
Ja tak samo jakąś dietke musze zacząć bo wciąganie brzucha na dłuższą metę jest męczące . Kiedyś wystarczyło mi sie nie najadać przy 5 posiłkach dziennie a jadłem dosłownie wszystko . Na początek tyko to zastosuje i bieganie 15 min po kazdym treningu zobaczymy co będzie .