Treść opublikowana przez bongod
-
Siłownia
Tez polecam .
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Nom wadliwe w ten sposób to wątpie hyba że tej samej firmy z tego samego sklepu
-
dziwny mnożnik
Witam . Co sądzicie o takim dziwnym mnożniku ? Korekty lambdy długoterminowe w omolicach 0.8 . Sam ten mnożnik ustawiałem i dziwna ta górka mi się wydaje . Ciśnienie na 1.2 bar . Ac czerwony , złote hanki około 190 kucy , kat out , benzynowe wtryski bex . http://www.directupload.net/file/d/3737/8imh8jn5_jpg.htm
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wlasnie wale bro w wawce daj namiary na pw podjade do ciebie bo tak to do usranej smierci sie nie spotkamy kozystam z lata puki jest
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Oooo to i ja podjade hyba
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Gdzie zapraszasz?? melanzyk??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja chyba odpuszczam bo dobry melanz wedkarsko imieninowy sie zapowiada- Czy lambda pada? Błąd 16517
Błąd się nie powtorzył jak narazie . Dziwna opcja- Cieknie benzyna z filtra węglowego
Gitara- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna bym skoczyl ale dopiero poniedzialek :/- Cieknie benzyna z filtra węglowego
Ja kupilem mana i korekte lambdy mialem 8 na plusie W IC- Cieknie benzyna z filtra węglowego
Na stowe zle podpiol filtr paliwa nie ma innej mozliwosci Hyba ze filtr zjebany jest nowy- Cieknie benzyna z filtra węglowego
Niemozliwe jak nie odpala to musi byc zle filtr zalozony albo spierdzielony . Dziwne rzeczy się dzieją.- Cieknie benzyna z filtra węglowego
I na pewno dobrze ten filtr jest załozony? Kurna tam nie ma chyba nic innego po drodze . Moze wylewa sie narazie to co zostalo w filtrze wegla aktywnego- Cieknie benzyna z filtra węglowego
Ogarniałem to u siebie . Na sto procent zmienić filtr paliwa dobrze Łukasz gada hehehehe Może kolejny też trafiony . Ja w końcu kupiłem filtr w aso bo na zamiennikach lambda pokazywała złe wartości .- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahahaha może piątek??- szczelnosc ukladu powietrza
Po prostu zatykasz czymś rure od filtra powietrza ,zatykasz odme i dmuchasz bara w rurke od odmy co idzie w strone układu . Noi słuchasz gdzie syczy .- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No niestety robota- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wolapark hehehehehe- Zmiany spalania na fisie
Też sobie o tym pomyślałem . Da się go jakoś łatwo przeczyścić?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No wlasnie nie wiem jak z jutrem bo chyba fuszke połapie ale dam znać jeszcze.- Zmiany spalania na fisie
bexowe wtryski kat out bfb silniczek http://vaglog.rtnet.pl/log_182910.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182909.html Ogólnie programik celowany w 180 pare kucy a turbawka już nie najlepsza . Zauważyłem tez że czasem jak wsiadam do autka to wyzerowane jest spalanie .- Zmiany spalania na fisie
No ciezko narazie ocenić . Logi wyglądają git . Dziś przycisnłem do 200 i jak spadło do 140 na tempo to pokazalo w dugą strone hehehe 8.5 oczywiscie po wyzerowaniu . Lapek podpiety cały czas wskazania chwilowe lambdy ok . Zastanawiam się czy nie ma na to wpływu temperatura bo zazwyczaj wszysko się stabilizuje po dłuższej jeździe lub po bucie dobrym- Zmiany spalania na fisie
Zobacze czy błąd powróci. A kazdy błąd lambdy oznacza jej awarie? - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20