Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwny mnożnik


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Co sądzicie o takim dziwnym mnożniku ? Korekty lambdy długoterminowe w omolicach 0.8 . Sam ten mnożnik ustawiałem i dziwna ta górka mi się wydaje . Ciśnienie na 1.2 bar . Ac czerwony , złote hanki około 190 kucy , kat out , benzynowe wtryski bex . http://www.directupload.net/file/d/3737/8imh8jn5_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ponieważ nie jest dziwny. Normalny jak na tą moc, ciśnienie i hany złote. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

A może da się go jakoś poprawić przez wymianę/przeróbkę czegoś. Ostatnio mapki się trochę rozjechały i po poprawie mnożnik ponad 1,4 a na końcu poniżej 0.8 może filtr ? Pytam też bo będę podnosił moc a co za tym idzie ciśnienie pewnie jeszcze spadnie.

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rób, jak podniesiesz moc to zobaczysz, może wystarczy tylko podnieść ciśnienie

Mam podobnie moc około 180 koni

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gitarka :) . I tak naracie ac czerwony w naprawie bo się rozjezdzały mapy juz prawie codziennie :/ .

Dziś testy reduktora po naprawie . Ciekawe czy wogóle coś robili przy nim . Po autokalibracji wyszło 1.19 przy połowie butli zobaczymy ile będzie pod koniec . Jest jakiś zakres dopuszczalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwa lub trzy razy był naprawiany i ..uj to dało,po każdej naprawie do miesiąca może dłużej i zaś to samo,więc firma AC chciała dać nowy reduktor,dopłaciłem do innego a z ac250 zrezygnowałem bo już ręce opadały po tych naprawach i mnie i gazownikowi,teraz są podobno poprawione ac250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci sie działo? Pływało ciśnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po każdej naprawie trzymał równo 1.2 bara,jednak średnio po miesiącu lub po ok. 100 litrach wypalonego LPG przy butowaniu ciśnienie spadało do 0.6 bara,przeżucał na BP,sterownik wydłużał czasy wtrysków,mapy rozjechne co tydzień i tak w kółko,po zmianie na KME Golda od roku żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w goldzie nie ma temperaturowych jakichś dolegliwości? Mi ciśnienie się rozjezdzało w zależności od ilości gazu w butli a i po 2 dniach sie zmieniało niezależnie od tego :/ . Coś mi się wydaje że dalej tak jest :/ . Niby różnice rzędu 0.1 ale mapy rozjechane w .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dokładnie tak jak u mnie

powiem tak,przy pełnym zbiorniku 35-38l na ac było znośnie ale po przejechaniu 100km i wypaleniu ok.12-14l to za każdym razem zwalał na BP,wymieniałem wszystkie zwężki,wielozawór i miedz z 6mm na 8mm,wywalony jeszcze jakiś zawór bezpieczeństwa i nic to nie dało,ogólnie ac red ma lepszą termikę od Golda ale Gold trzyma stabilnie ciśnienie i z remiką nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bene minjeszcze nigdy nie zwalił czyli wszystko przedemna :)

Czerwona diodka na wskaźniku butli , ciśnienie 1.31 a robocze ustawione na 1.20 po autokalibracji . Chyba niedopuszczalne nie?? Dziś napełnie butle na maxa i zerkne na to ciśnienie bo kalibracje robiłem na połowie .

Znalazłem coś takiego :) . https://forum.ac-sa.eu/viewtopic.php?t=4942&f=15

Na ostatnie pytanie o losowość już nie padła odpowiedź . Wniosek nasówa się sam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje się, ze wahania ciśnienia na biegu jałowym mogą być ok. 0.15 bara.

Mogą być większe ale należy sprawdzić jak się zachowują korekty STF i ewentualnie skorygować to korektą ciśnieniową reduktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info . Muszę poczytać jak się korekty robi po ciśnieniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...