Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Ja obiecuje być dłuzej następnym razem
  2. Się pomyśli bo nigdy na spocie w wawce nie byłem
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  4. Ale ze mnie młot hahahaha .
  5. Na fisie? nie wiem czy to ma sens Fis na gazie pokazuje mi praktycznie to co na benie .
  6. Ja to chyba nie umiem jezdzić ekonomicznie poprostu
  7. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Widać ja stary i głupi hahahaha
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogólnie to ziomek mi wspominał o tym ale przed chwilą znalazłem to http://m.onet.pl/styl-zycia/facet/dieta,9cl1d
  9. Noto zubażam moją dziś hehehe
  10. Nom moje b6 cieższe może dlatego spalanie wieksze .
  11. Mysle że da radę takie spalanie ogarnąć. Ładny wynik . Sam bym tak chciał .
  12. Wow a lambda co pokazuje??
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja dopiero zaczynam z tym bieganiem i troche przesadziłem
  14. 11.5 l wiekszosc na autostradzie przy 140 km/h . Hany złote , ac czerwony qbox moc okolo 190 .
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehehe no ciekawa alternatywa A słyszeliście o jedzeniu buraków na zakwasy?
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj 10 km zrobilem marszo biegiem czekam na zakwasy jutrzejsze
  17. Dzięki A może da się go jakoś poprawić przez wymianę/przeróbkę czegoś. Ostatnio mapki się trochę rozjechały i po poprawie mnożnik ponad 1,4 a na końcu poniżej 0.8 może filtr ? Pytam też bo będę podnosił moc a co za tym idzie ciśnienie pewnie jeszcze spadnie.
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedz jabłka może przyspieszysz obrót zdarzeń
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ruch a ten drugi sposób na pobudzenie łaknienia dobrze znasz
  21. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba na marnym steamie :/ hyba ze ktos wykupił i mnie zaprosi hehebeb
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurna najgorszy ten alkohol hahahahaha A tak na poważnie to ostro dziś cierpie po wczorajszym treningu :/ dziś basening obowiązkowy .
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziś przebyłem pierwszy trening fullbody dziękuję przepraszam dobranoc Heh wogóle dopiero się zorientowałem że trenuje pod okiem gostka z oķładki kifa Krzysztofa Piekarza ale wątpiwa sprawa zebym kiedyś jak on wyglądał heheheh[emoji12]
  24. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziś przebyłem pierwszy trening fullbody dziękuję przepraszam dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.