Treść opublikowana przez bongod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja obiecuje być dłuzej następnym razem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Się pomyśli bo nigdy na spocie w wawce nie byłem
-
Siłownia
- Duże spalanie LPG
Ale ze mnie młot hahahaha .- Duże spalanie LPG
Na fisie? nie wiem czy to ma sens Fis na gazie pokazuje mi praktycznie to co na benie .- Duże spalanie LPG
Ja to chyba nie umiem jezdzić ekonomicznie poprostu- Siłownia
Widać ja stary i głupi hahahaha- Siłownia
Ogólnie to ziomek mi wspominał o tym ale przed chwilą znalazłem to http://m.onet.pl/styl-zycia/facet/dieta,9cl1d- Duże spalanie LPG
Noto zubażam moją dziś hehehe- Duże spalanie LPG
Nom moje b6 cieższe może dlatego spalanie wieksze .- Duże spalanie LPG
Mysle że da radę takie spalanie ogarnąć. Ładny wynik . Sam bym tak chciał .- Duże spalanie LPG
Wow a lambda co pokazuje??- Siłownia
Ja dopiero zaczynam z tym bieganiem i troche przesadziłem- Duże spalanie LPG
11.5 l wiekszosc na autostradzie przy 140 km/h . Hany złote , ac czerwony qbox moc okolo 190 .- Siłownia
Hehehe no ciekawa alternatywa A słyszeliście o jedzeniu buraków na zakwasy?- Siłownia
Wczoraj 10 km zrobilem marszo biegiem czekam na zakwasy jutrzejsze- dziwny mnożnik
Dzięki A może da się go jakoś poprawić przez wymianę/przeróbkę czegoś. Ostatnio mapki się trochę rozjechały i po poprawie mnożnik ponad 1,4 a na końcu poniżej 0.8 może filtr ? Pytam też bo będę podnosił moc a co za tym idzie ciśnienie pewnie jeszcze spadnie.- Siłownia
Jedz jabłka może przyspieszysz obrót zdarzeń- Siłownia
- Siłownia
Ruch a ten drugi sposób na pobudzenie łaknienia dobrze znasz- Siłownia
Chyba na marnym steamie :/ hyba ze ktos wykupił i mnie zaprosi hehebeb- Siłownia
Kurna najgorszy ten alkohol hahahahaha A tak na poważnie to ostro dziś cierpie po wczorajszym treningu :/ dziś basening obowiązkowy .- Siłownia
Dziś przebyłem pierwszy trening fullbody dziękuję przepraszam dobranoc Heh wogóle dopiero się zorientowałem że trenuje pod okiem gostka z oķładki kifa Krzysztofa Piekarza ale wątpiwa sprawa zebym kiedyś jak on wyglądał heheheh[emoji12]- Siłownia
Dziś przebyłem pierwszy trening fullbody dziękuję przepraszam dobranoc - Duże spalanie LPG