Treść opublikowana przez bongod
-
wyciek oleju
Pewnie ta rurka . Już widziałem dwie sypiące się w palcach .
-
Mann czy knecht
Ja dopiero po kupieniu w aso filtra paliwa miałem zadawalające korekty na vagu :/ . W sumie drozszy był od innych o 15 zeta . Dla niewtajemniczonych w b6 jest w nim regulator ciśnienia.
-
Siłownia
Ja teraz na ostrej redukcji i przygotowaniach do jeba....... triathlonu 39 ;(
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Dużo rzeczy . Na początek radze ci odkrecić łape przednią silnika i dokrecić zpowrotem . Daj znać czy pomogło . Zerknij przy okazji czy poduszki nie mokre .
-
Duże spalanie LPG
- Duże spalanie LPG
Pozerkaj na grupy 032 i 033 tam masz korekty sondy lambda . Powinny być jak najblizsze zeru . Na minusie za bogato na plusie za ubogo . Za ubogo rozpierniczasz silnik tak w skrocie .- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Narazie mam przesyt . Jak coś mi się w głowie uroi dam znać .- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kiedy spot alkoholowo koprowy ja sie pytam- [ALL B6] audiczka po roku :)
---------- Post dopisany 24-07-2014 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 09:37 ---------- Loteczka przyklejona i siedzi concercik II z emulatorem can . ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Browarowe dywaniki zostały hahaha . Wooferek ori tez juz siedzi . Nie bose ale zawsze coś . Nowy programik wgrany i poprawiona troche instalka gazowa . Zapier...... jak na morzu fala . A z loteczką wygląda tak zagościły ultery 90 http://www.directupload.net/file/d/3771/osroqwo9_jpg.htm- Duże spalanie LPG
A zerkacie czasem na korekty w vagu??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie nie bedzie :/ . Ale jak cos jestem niedaleko bo pod gdanskim na rybkach- Siłownia
Albo przed i pielucha- Siłownia
Jabłuszkaaaaa- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wole z buta i w końcu oblac znajomość z wami- Siłownia
Pobudz troche przemiane materii ze tak powiem- Siłownia
Ja myślę na całych plecach jebnąć jezusa z szatanem silujacego sie na rękę z napisem w zyciu tylko smierc jest pewna . Ale narazie mnie nie stać- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Samochodami??- Duże spalanie LPG
To elegancki wynik jak na miasto- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym tez kiere poprawił bo troche krzywo załozylem hahaha Wymieniałem juz dwie kiery więc ja bede napewno pomoge- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Był taki film wieczny student i najgozej nie miał hahahahha- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kto mi tu wydzwaniał w nocy?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Z Toba juz sie widzialem- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Był w warszawce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Duże spalanie LPG