Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na buka1207 temat w 1.9TDI
    Pewnie ta rurka . Już widziałem dwie sypiące się w palcach .
  2. Ja dopiero po kupieniu w aso filtra paliwa miałem zadawalające korekty na vagu :/ . W sumie drozszy był od innych o 15 zeta . Dla niewtajemniczonych w b6 jest w nim regulator ciśnienia.
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja teraz na ostrej redukcji i przygotowaniach do jeba....... triathlonu 39 ;(
  4. Dużo rzeczy . Na początek radze ci odkrecić łape przednią silnika i dokrecić zpowrotem . Daj znać czy pomogło . Zerknij przy okazji czy poduszki nie mokre .
  5. Pozerkaj na grupy 032 i 033 tam masz korekty sondy lambda . Powinny być jak najblizsze zeru . Na minusie za bogato na plusie za ubogo . Za ubogo rozpierniczasz silnik tak w skrocie .
  6. Narazie mam przesyt . Jak coś mi się w głowie uroi dam znać .
  7. Kiedy spot alkoholowo koprowy ja sie pytam
  8. ---------- Post dopisany 24-07-2014 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 09:37 ---------- Loteczka przyklejona i siedzi concercik II z emulatorem can . ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Browarowe dywaniki zostały hahaha . Wooferek ori tez juz siedzi . Nie bose ale zawsze coś . Nowy programik wgrany i poprawiona troche instalka gazowa . Zapier...... jak na morzu fala . A z loteczką wygląda tak zagościły ultery 90 http://www.directupload.net/file/d/3771/osroqwo9_jpg.htm
  9. A zerkacie czasem na korekty w vagu??
  10. Mnie nie bedzie :/ . Ale jak cos jestem niedaleko bo pod gdanskim na rybkach
  11. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo przed i pielucha
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jabłuszkaaaaa
  13. Wole z buta i w końcu oblac znajomość z wami
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pobudz troche przemiane materii ze tak powiem
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja myślę na całych plecach jebnąć jezusa z szatanem silujacego sie na rękę z napisem w zyciu tylko smierc jest pewna . Ale narazie mnie nie stać
  16. To elegancki wynik jak na miasto
  17. Ja bym tez kiere poprawił bo troche krzywo załozylem hahaha Wymieniałem juz dwie kiery więc ja bede napewno pomoge
  18. Był taki film wieczny student i najgozej nie miał hahahahha
  19. Kto mi tu wydzwaniał w nocy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.