Treść opublikowana przez bongod
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
O to było dobre hahaha
-
B6 DIVISION
Łiiiitam Przełożenie wpadnie niebawem na 4 kapcie
-
B6 DIVISION
Wstyd by mi było 16 zakładać hahahahah
-
B6 DIVISION
15 w b6 robi piorunujące wrazenie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja lubie takie duperelki relax latający ludzie hehehe
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Into the storm robi wrazenie 7/10 , dracula untold tez miło sie oglądało 6/10 . A teraz pora na The purge anarchy jedynka była wesoła oby kontynuacja była lepsza Ehhhh nie wiem co powiedzieć . Nie oglądajcie
-
Siłownia
Tydzień bez treningów żołądkówka masakrująca :/ . Dziś powracam zredukowany o 3 kg . Ciekaw jestem drązka
-
B6 DIVISION
320 na pokładzie nie wiedziałem że to takie ładne
-
B6 DIVISION
Hahaha ona w neglizu a ja w poblizu hahahaha
-
B6 DIVISION
Widze zlot się szykuje
-
B6 DIVISION
Sam tak robie więc wiem hahahaha tzn nie gram bo samemu mi się niechce ale zawsze jest milion spraw do zrobienia jak kobita prosi o pomoc w sprzataniu
-
B6 DIVISION
Kłótnie to będą teraz ze sama na świeta zapiernicza a Ty grasz hahahahaba
-
B6 DIVISION
W Grodzisku jeździ polo z rzęsami doklejonymi dookoła przednich świateł i całe w jakichś kwiatkach . Ale może ma to na celu właśnie reklamę czegoś więc zwrócenie uwagi .
-
B6 DIVISION
Widze że piątek się zaczoł . Andrzejki itp .
-
B6 DIVISION
Dzieńdybry . Jakie klocki do 320 optymalne ?
-
B6 DIVISION
Tylko 190 ale niechce sie bawic w gwinty i szersze kapcie itp . . Quattro to quattro . Pozatym codziennie jezdze do pracy furaczem i zamierzam najpierw q potem 230 i na tym poprzestać . Zamierzam .
-
B6 DIVISION
Ok to zaczynam gadkę na pw
-
B6 DIVISION
Panowie dziś po wymianie opon na zimowe stwierdzam ,że dalsze zwiększanie mocy w ośce nie ma sensu :/ . Ktoś dokładał quattro ?
-
B6 DIVISION
Cos mo się wali sraptalk :/
-
B6 DIVISION
Pany przyciski w kiera b6 3 ramienna to biegi czy radio?
-
B6 DIVISION
No ja też tak podchodzę do większości rzeczy .
-
B6 DIVISION
No może i tak . Ale wg przepisów można .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
16 alu powinny wejść . Stalowe nie .
-
B6 DIVISION
ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany No gdzie, tak nie można przewozić w żadnym aucie z poduchą.... Piszesz, że się przyda, młodego wozisz z przodu. Dedukuję, że już nie jeździ w pierwszym foteliku-nosidełku, więc nie wiem po kiego Ci wyłącznik.Dzieciaki przy poduszce pasażera możesz wozić zawsze i wyłącznie w fotelikach normalnie(nie tyłem) zamontowanych. A tyłem nie, bo w razie wybuchu wbije fotelik w fotel. U mnie mam już czasami dość młodego z przodu, 4lata w maju skończył i całą drogę nadaje: czerwone, wyprzedzaj, inną piosenkę, nie tędy itd... Znam to hahahahaDziecko może jeździć z przodu w foteliku przodem do kierunku jazdy z właczona poducha . Tak mówią przeposy a pies może ich nie znać to normalne .
-
B6 DIVISION
Komukomu grypke zoładkową tanio :/