Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Wymieniałem klocki w tym warsztacie z tvn
-
Siłownia
Na treningach w kombinezonie
-
Siłownia
Ja nie robie bo nie lubie
-
Siłownia
Pare nowych dzikich postów
-
B6 DIVISION
Chyba polubię święta
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
może bym w końcu ten shit do skórek odkupił
-
B6 DIVISION
Panowie dobrze rozumiem że sprzęgło z awx podejdzie p&p do bfb bez różnicy czy ośka czy q ? I że jeden wuj saschs i luk ?
-
B6 DIVISION
A to nie ma tregadii . Coś wyczytałem że w stanach gratis to wymieniali bo seryjna usterka to była . Widać w Polsce awaria świateł stopu nie powoduje wypadków .
-
B6 DIVISION
Czyli to jakaś standardowa usterka jeśli poprawiony Dzięki wielkie ciekawe jaki koszt
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie jaki nr czujnika hamulca w b6 ? Bo mi błąd wyskoczył 00526 - brake ligt switch-f 36-00 - open circuit :/ . Światło klapy działa lecz dolne oba kaput .
-
B6 DIVISION
Chyba niepełny nr podałeś, zresztą 8E0 to A4 A spotkałeś się już może z różnymi płytkami klaksonu? Tutaj są jakby takie rogi a u mnie normalnie na boki się rozchodzi poprostu ta płytka . A nr . Taki jest krótki po lewej stronie zobaczyłem jeszcze taki
-
B6 DIVISION
Dzięki . Pozostaje tylko pytanie odnośnie tego mocowania płytki klaxonu .
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie kierownica o nr . 8E0124A z jakiego audi jest? Ma troche inne mocowanie klaksonu . I co te znaczki oznaczają
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Predestination . Hmmmmm cięzko ocenić ale obejżałem do końca .
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czytałem i czytałem na ten temat i sam już nie wiem . U niektórych coś brzęczy ( wątek z kewlarem). Wyczuwalny jest jakoś spadek komfortu? Mówie o tym wątku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-Jednomas-z-tarczą-240mm-do-1.8T.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dziex za info .
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ale ja przekładke robie na q . Tu też da rade seryjne odnośnie tego co pisałeś wcześniej tak?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czyli lepiej od awx od razu wsadzić jak będzie dwumasa zdrowa a plan na 230 kucy?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Sprzęgło pewnie jest inne w q niż w ośce porównujac ten sam silnik?
-
B6 DIVISION
[emoji1] [emoji1] [emoji1]
-
B6 DIVISION
Hahaha jak skok o tyczce tylko w dal hahahh
-
Siłownia
[emoji12] [emoji12] [emoji12]
-
B6 DIVISION
Kaju bardziej mi chodzi o kolor , ale coś mi się wydaje że lipnie do chromowanych elementów to będzie wyglądało w tej wersji.
-
B6 DIVISION
I drugie pytanie czy ktoś widział coś takiego na żywca . http://allegro.pl/show_item.php?item=4853311894&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62#thumb/2 czarno złoty karbon WTF?
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie hamulce tylne quattro różnią się tylko osłoną od ośki czy czymś jeszcze?