Treść opublikowana przez bongod
-
Siłownia
Na mnie dobrze działa betaalanina z mono . Naprawde polecam włos się jeży .
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Okay
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie jak się podkreci quattro bfb z 163 km na 230 to nie będzie się nic działo z półośkami czy czymś innym ? W dieslah jest to jakieś inne mocniejsze?
-
B6 DIVISION
Siema . Quattro na desce to naklejka czy na bolcach jakichś?
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Ja będę celował w 220 -230 zobaczymy co będzie narazie itak coś już mało stabilny jest acek :/ .
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Dziex chłopaki
-
Siłownia
Ja nawet nie malowałem moich regulowanych podpórek pod sztange sama kwasówa
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Piano? Pewnie już poszły- 1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Sprawdzone że ogarnia? Bo że tak napisał producent to wiem . A zamiast hanek barakudy? Napoleony?- 1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Narazie mam czerwonego i bede zwiększał moc jak tylko fmic zawita . Dam znać co się będzie działo dla potomnych . Wtryski jakie? Bo niebieskie hanki słyszałem że lubią d...... dać- Siłownia
A ma ktoś może samoróbke wyciąg ? Foty albo rysunek techniczny by się przydał- Siłownia
Chce Ci się nogi robić ?[emoji1]- Siłownia
Kurna fajny ten stojak . Muszę sobie zrobić .- 1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Jak w temacie . Ogarnie on to czy w kanapkowce się bawić .- [1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Na 42 l 320 km . Codziennie trasa 30km i okolo 10 miasto . Program na 190 kucy .- B6 DIVISION
Dobrze że nie kosztował majątku .- B6 DIVISION
Jak tak sobie poczytałem o tym błędzie to ludzie mają zapalone dwie kontrolki na desce abs i esp ja mam tylko esp . Zerkne te żarówy dla świętego spokoju .- B6 DIVISION
A jak by się przepaliła żarówka stopu to może ten błąd wyskoczyć? Dodam że stop klapy działa prawidłowo .- B6 DIVISION
Ale co w nim do zepsucia . Ważne że błąd nadal jest :/ .- B6 DIVISION
Jest jeszcze opcja taka że nawet jak nie jest ten czujnik wsadzony i naciskam hamulec to błąd da się usunąć ,po puszczeniu błąd powraca . Napisz jak go wymienialesPrzekręciłem w lewo stary i wyjołem . Wsadziłem nowy przekręciłem w prawo i podpiołem . Tłoczek pracuje normalnie .- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Panowie bo mnie holera zaraz weźmie . Wymieniłem ten czujnikna ten prosto z aso i nadal nie da się usunąć błedu 00526 brake light switch f 36-00 open circuit :/- B6 DIVISION
U mnie muszę po otwarciu dopychać klamke żeby się klapa zatrzasneła . Może się ta sprężyna zepsuć/ wyrobić?