Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na mnie dobrze działa betaalanina z mono . Naprawde polecam włos się jeży .
  2. Panowie jak się podkreci quattro bfb z 163 km na 230 to nie będzie się nic działo z półośkami czy czymś innym ? W dieslah jest to jakieś inne mocniejsze?
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema . Quattro na desce to naklejka czy na bolcach jakichś?
  4. Ja będę celował w 220 -230 zobaczymy co będzie narazie itak coś już mało stabilny jest acek :/ .
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nawet nie malowałem moich regulowanych podpórek pod sztange sama kwasówa
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ło matko [emoji12]
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piano? Pewnie już poszły
  8. Sprawdzone że ogarnia? Bo że tak napisał producent to wiem . A zamiast hanek barakudy? Napoleony?
  9. Narazie mam czerwonego i bede zwiększał moc jak tylko fmic zawita . Dam znać co się będzie działo dla potomnych . Wtryski jakie? Bo niebieskie hanki słyszałem że lubią d...... dać
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ma ktoś może samoróbke wyciąg ? Foty albo rysunek techniczny by się przydał
  11. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chce Ci się nogi robić ?[emoji1]
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurna fajny ten stojak . Muszę sobie zrobić .
  13. Jak w temacie . Ogarnie on to czy w kanapkowce się bawić .
  14. Na 42 l 320 km . Codziennie trasa 30km i okolo 10 miasto . Program na 190 kucy .
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze że nie kosztował majątku .
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak tak sobie poczytałem o tym błędzie to ludzie mają zapalone dwie kontrolki na desce abs i esp ja mam tylko esp . Zerkne te żarówy dla świętego spokoju .
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak by się przepaliła żarówka stopu to może ten błąd wyskoczyć? Dodam że stop klapy działa prawidłowo .
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale co w nim do zepsucia . Ważne że błąd nadal jest :/ .
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest jeszcze opcja taka że nawet jak nie jest ten czujnik wsadzony i naciskam hamulec to błąd da się usunąć ,po puszczeniu błąd powraca . Napisz jak go wymienialesPrzekręciłem w lewo stary i wyjołem . Wsadziłem nowy przekręciłem w prawo i podpiołem . Tłoczek pracuje normalnie .
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yyyyyy jakto?
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie bo mnie holera zaraz weźmie . Wymieniłem ten czujnikna ten prosto z aso i nadal nie da się usunąć błedu 00526 brake light switch f 36-00 open circuit :/
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie muszę po otwarciu dopychać klamke żeby się klapa zatrzasneła . Może się ta sprężyna zepsuć/ wyrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.