Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    150
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak 16 stopni 1 din to za stówke łykne
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ehhh ja mój kanał musze wymienić taki już zapyziały . Nie zwracałem na niego nigdy uwagi i poniszczyłem a teraz mnie razi :/ .
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj chyba tylko malowanko .
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozostaje tylko działać .
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może zrób jakiś update w rnse . Ale nie wiem czy on ma wpływ na moduł bluetoo czy on ma osobne wewnetrzne oprogramowanie z brakiem dostępu z zewnątrz .
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kiedyś w stacji mulimedialnej w b5 miałem problem z se a z nokią hulało. Wtedy pomógł upgrade softu blue w stacji . W module blu w audi nie wiem czy to możliwe wiec kombinuj raczej z komem . Nie ma u wujka gogle nic na ten temat?
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może jakaś apka potrzebna w komie?
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trzeba tył zrobić
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurna zamiast butować gaz to od kąd mam 320 to butuje hamulec do dechy hahaha
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak ci nie trzyma na bokach to ślizgi masz wyjechane i trzeba zapodać nowe. Mi chodzi o dolną cześć zderzaka na której lezakuje sobie osłona . U mnie ona nie jest w poziomie tylko jakby porozchylana w dół troche po obu stronach tak samo .
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To może osłona silnika powinna trzymać dolna część zderzaka? a może po prostu to tak ma odstawać hehehe
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W posiłkach wskazane
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Aeroby Dieta
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jezuuuu pany jakie ja mam zakwasy po tygodniu przerwy chorobowej aaaaaaa
  18. Odnośnie ,,Fury" to smugowe są . Kiedyś z pekacza takimi siekałem i to w nocy, to dopiero gwiezdne wojny były .
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stówa !!!!!
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pełna skórka jest the best
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale nie działało podświetlenie bez tego . Na fisie tez nic niema narazie bo niechce mi się kabla prowadzić
  23. Scena gwałtu a raczej próby była dobra w planet terror hahaha
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak z emulatorem? przecież w b6 ori tak się wyłącza Bez emulatora nie podświetlały się przyciski radia z tego co pamiętam i nie było wyświetlania na fisie .
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś może czy się da, a jak się da to jak zrobić żeby radio nie gasło po zgaszeniu silnika a dopiero po wyjęciu kluczyka? Concert na płyty z emulatorem can .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.