Treść opublikowana przez bongod
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jak 16 stopni 1 din to za stówke łykne
-
B6 DIVISION
Ehhh ja mój kanał musze wymienić taki już zapyziały . Nie zwracałem na niego nigdy uwagi i poniszczyłem a teraz mnie razi :/ .
-
B6 DIVISION
Oj chyba tylko malowanko .
-
B6 DIVISION
Pozostaje tylko działać .
-
B6 DIVISION
Może zrób jakiś update w rnse . Ale nie wiem czy on ma wpływ na moduł bluetoo czy on ma osobne wewnetrzne oprogramowanie z brakiem dostępu z zewnątrz .
-
B6 DIVISION
Ja kiedyś w stacji mulimedialnej w b5 miałem problem z se a z nokią hulało. Wtedy pomógł upgrade softu blue w stacji . W module blu w audi nie wiem czy to możliwe wiec kombinuj raczej z komem . Nie ma u wujka gogle nic na ten temat?
-
B6 DIVISION
Może jakaś apka potrzebna w komie?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kurna zamiast butować gaz to od kąd mam 320 to butuje hamulec do dechy hahaha
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
jak ci nie trzyma na bokach to ślizgi masz wyjechane i trzeba zapodać nowe. Mi chodzi o dolną cześć zderzaka na której lezakuje sobie osłona . U mnie ona nie jest w poziomie tylko jakby porozchylana w dół troche po obu stronach tak samo .- B6 DIVISION
To może osłona silnika powinna trzymać dolna część zderzaka? a może po prostu to tak ma odstawać hehehe- B6 DIVISION
Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?- Siłownia
W posiłkach wskazane- Siłownia
Aeroby Dieta- Siłownia
Jezuuuu pany jakie ja mam zakwasy po tygodniu przerwy chorobowej aaaaaaa- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Odnośnie ,,Fury" to smugowe są . Kiedyś z pekacza takimi siekałem i to w nocy, to dopiero gwiezdne wojny były .- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pełna skórka jest the best- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ale nie działało podświetlenie bez tego . Na fisie tez nic niema narazie bo niechce mi się kabla prowadzić- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Scena gwałtu a raczej próby była dobra w planet terror hahaha- B6 DIVISION
jak z emulatorem? przecież w b6 ori tak się wyłącza Bez emulatora nie podświetlały się przyciski radia z tego co pamiętam i nie było wyświetlania na fisie .- B6 DIVISION
Wie ktoś może czy się da, a jak się da to jak zrobić żeby radio nie gasło po zgaszeniu silnika a dopiero po wyjęciu kluczyka? Concert na płyty z emulatorem can . - B6 DIVISION