Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Ok to będe na 21:20 jest furia w 4dx
  2. Tez bym kiere naprostował . Arkadia 19??
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehehe
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    O matko
  5. Nie ma napisał że słabo wyposazony
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A4 nie za małe
  7. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hmmm ale w sumie zawsze slyszalem że mięśnie zabieraja tlen organizmowi więc wydolność raczej osłabiają . Trzeba widocznie złoty środek znaleźć .
  8. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nom tez mam ziomka zalanego na maxa i ma wydolność wielbłąda
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Moja fotka jest pare postów wyzej i to po ostrej redukcji
  10. Miałem podobnie różnica około litra a wcale się koła jakoś mocno nie nagrzewały .
  11. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale kox na zdjeciu hahahahah
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ano gastro to inna historia
  13. Ok teraz sprawdz drgania napinacza i napiecie alternatora . Na koniec wymień ogranicznik drgań . Zerknij też na amortyzator tłumika . A wymienili ktore łapy? Bo mi chodziło tylko o poluzowanie tej z przodu silnika i jej ponowne dokrecenie . Chodzi o to że jak poduszki osiądą juz w skutek zuzycia to ta przednia łapa potrafi prężyć mocniej na przód i przenisić tym samym wibracje na bude .
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hahahaha
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehe te nazwy Czytałem dziś artykoł o tym że źle robie niebjedząc na noc . Podobno wrecz powinno się jeść hude mięso ryby i jajka pobudzając metabolizm podczas snu . Co wy na to??
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bo robią 5 powtórzeń
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Heh to nieźle Ja zaczynam od podciagania zaraz po orbitreku .
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem wam że 20 siekam bez obciązenia w pierwszej serii
  19. bongod odpowiedział(a) na buka1207 temat w 1.9TDI
    Ziomek mi mówił że marna . Jakoś to nazwał ale nie pamiętam jak .
  20. bongod odpowiedział(a) na buka1207 temat w 1.9TDI
    139 w aso audi , 140 w aso skody w IC 150 hahaha
  21. Dokładnie tak Power Kris :/
  22. bongod odpowiedział(a) na buka1207 temat w 1.9TDI
    Jak uszczelka jest stwardniała lepiej wymień i rurke bo pewnie niedługo sie posypie a ty dwa razy robotę będziesz robił .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.