Treść opublikowana przez bongod
-
Automatyczna skrzynia biegów- problem z biegami
Zerknij na strone napraw automatow w Warszawie na pradze chyba juzefow czy cos takiego . Tam jest forum i duzo info .
-
Automatyczna skrzynia biegów- problem z biegami
Moze zupelnie inna skrzynka byc ja mialem 1.9 silnik a ta rurka byla po prawej stronie silnika
-
Wędkarstwo
W końcu wymiarowy sumik sie podczepił ale zdjęcia brak . Nie kolos ale w nurcie na casting do 25 g wyzutu dał zabawę
-
Automatyczna skrzynia biegów- problem z biegami
Nie masz takiej rurki jakby pod bagnet patrzac pod maske po prawej stronie skrzyni?
-
Automatyczna skrzynia biegów- problem z biegami
Ja jak miałem 4 biegowy automat w b5 to wlewałem przez rurke zakończoną korkiem plastikowym stercząca do góry . Wlewać trzeba na włączonym silniku dopuki się nie przeleje przelewem .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kiedy spociwo?
-
Automatyczna skrzynia biegów- problem z biegami
Pewnie zalany sterownik . Raczej standardowa usterka zwykke w zimie bo jest on pod nogami pasazera z przodu . Zerknij tam czy nie zielono .
-
Wybór Silnika do B7
Mi pali 9 l jakies w trasie beny 11 gazu wlasnie przy 140 . I tyle pownien bo korekty lambdy mam w okolicy zera .
-
Wybór Silnika do B7
Diagnostyka furacza pod obciązeniem
-
Wybór Silnika do B7
1.8t 7,5l przy 140????? logi dawno robione?
- Siłownia
-
Siłownia
Wiatrak może się rozpierniczyć a piernik się nie rozwiatraczy
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
A szczelnosc sprawdzałeś dolotu tak?? ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Gniazda wtryskow mnie interesują . Ja jedno wymieniałem bo było pęknięte .
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Mialem opcje ze ja 4 swiece ngk 3 mialy nie taką szczeline jak potrzeba
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Odnośnie świec to wcale bym nie negował
-
Siłownia
Polecam pięterko alpejskiego mleczka na kolacje hahahaha
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nikt w wakacje nie jest w stanie wsiadać za kółko chyba że pozbierasz wszystkich i pod maka zawieziesz .
-
Siłownia
Dodam że za rok w maju triatlon mnie czeka trzymajcie kciuki bo dla mnie 100m przepłynąć to suoces połapałem już dobrego nauczyciela więc może dam radę . 10 miechów to sporo czasu . Ale od jutra itak walne sobie mase na kreatynce hahahah.
-
Siłownia
Ja już 3 tygodnie bez siłki masakra urlopowo wyjazdowa . Tylko melanże dookoła . Jedynie pompeczki , podciąganie na gałęzi , bicek walizką żony i czasem taka siłka na dworzu łasnym cieżarem ciała . Ale ogólnie czuję się okropnie i to nie mówie o kacu .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak ktoś ma ochotę to zapraszam dziś do mnie bo popłynąć mam chęć . Już czekam na jednego ziomka więc radzę się pośpieszyć . Nocleg jest jak coś .
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Dokładnie ---------- Post dopisany 03-07-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2014 at 07:00 ---------- Po raz drugi szlak trafił filtr beny a dokladnie zawor cisnienia w nim . Porazka te filtry . Wazne ze furka zdrowa .
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Ok
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
W sumie jezdze na gazie przeciez hehehe mozna i tak zrobic ---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ---------- Ale jak ustawiałem mapy gazu to bylo ok wszystko i na benie . Możliwe że jak się bena wykrzaczyła to i gaz zmienil sie też sam ?
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Zamiennik to już błęda wypluł po miesiącu czekam az sie gwarant zgodzi na zwrot polowy kasy a ja go sobie rozpruje . ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 13:20 ---------- Tak namawiasz że o kacie to już zupełnie zapomniałem ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- To jednak nie kat . Po wycince zero poprawy . Ogólnie dziwne że narazie check nie swieci ale może za mało przejechałem jeszcze . Padło podejżenie na regulator paliwa co jest w filtrze paliwa u mnie . Możliwe mogą być takie korekty jeśli puszcza za duże ciśnienie ? I czy to ma sens skoro na gazie też są wysokie korekty rzędu -10 ?
-
Siłownia
Pewnie ze 43