Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Zerknij na strone napraw automatow w Warszawie na pradze chyba juzefow czy cos takiego . Tam jest forum i duzo info .
  2. Moze zupelnie inna skrzynka byc ja mialem 1.9 silnik a ta rurka byla po prawej stronie silnika
  3. bongod odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    W końcu wymiarowy sumik sie podczepił ale zdjęcia brak . Nie kolos ale w nurcie na casting do 25 g wyzutu dał zabawę
  4. Nie masz takiej rurki jakby pod bagnet patrzac pod maske po prawej stronie skrzyni?
  5. Ja jak miałem 4 biegowy automat w b5 to wlewałem przez rurke zakończoną korkiem plastikowym stercząca do góry . Wlewać trzeba na włączonym silniku dopuki się nie przeleje przelewem .
  6. Pewnie zalany sterownik . Raczej standardowa usterka zwykke w zimie bo jest on pod nogami pasazera z przodu . Zerknij tam czy nie zielono .
  7. bongod odpowiedział(a) na Matrinio temat w 2.0
    Mi pali 9 l jakies w trasie beny 11 gazu wlasnie przy 140 . I tyle pownien bo korekty lambdy mam w okolicy zera .
  8. bongod odpowiedział(a) na Matrinio temat w 2.0
    Diagnostyka furacza pod obciązeniem
  9. bongod odpowiedział(a) na Matrinio temat w 2.0
    1.8t 7,5l przy 140????? logi dawno robione?
  10. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobreeeeee
  11. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiatrak może się rozpierniczyć a piernik się nie rozwiatraczy
  12. A szczelnosc sprawdzałeś dolotu tak?? ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Gniazda wtryskow mnie interesują . Ja jedno wymieniałem bo było pęknięte .
  13. Mialem opcje ze ja 4 swiece ngk 3 mialy nie taką szczeline jak potrzeba
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Polecam pięterko alpejskiego mleczka na kolacje hahahaha
  15. Nikt w wakacje nie jest w stanie wsiadać za kółko chyba że pozbierasz wszystkich i pod maka zawieziesz .
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dodam że za rok w maju triatlon mnie czeka trzymajcie kciuki bo dla mnie 100m przepłynąć to suoces połapałem już dobrego nauczyciela więc może dam radę . 10 miechów to sporo czasu . Ale od jutra itak walne sobie mase na kreatynce hahahah.
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja już 3 tygodnie bez siłki masakra urlopowo wyjazdowa . Tylko melanże dookoła . Jedynie pompeczki , podciąganie na gałęzi , bicek walizką żony i czasem taka siłka na dworzu łasnym cieżarem ciała . Ale ogólnie czuję się okropnie i to nie mówie o kacu .
  18. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam dziś do mnie bo popłynąć mam chęć . Już czekam na jednego ziomka więc radzę się pośpieszyć . Nocleg jest jak coś .
  19. Dokładnie ---------- Post dopisany 03-07-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2014 at 07:00 ---------- Po raz drugi szlak trafił filtr beny a dokladnie zawor cisnienia w nim . Porazka te filtry . Wazne ze furka zdrowa .
  20. W sumie jezdze na gazie przeciez hehehe mozna i tak zrobic ---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ---------- Ale jak ustawiałem mapy gazu to bylo ok wszystko i na benie . Możliwe że jak się bena wykrzaczyła to i gaz zmienil sie też sam ?
  21. Zamiennik to już błęda wypluł po miesiącu czekam az sie gwarant zgodzi na zwrot polowy kasy a ja go sobie rozpruje . ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 13:20 ---------- Tak namawiasz że o kacie to już zupełnie zapomniałem ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- To jednak nie kat . Po wycince zero poprawy . Ogólnie dziwne że narazie check nie swieci ale może za mało przejechałem jeszcze . Padło podejżenie na regulator paliwa co jest w filtrze paliwa u mnie . Możliwe mogą być takie korekty jeśli puszcza za duże ciśnienie ? I czy to ma sens skoro na gazie też są wysokie korekty rzędu -10 ?
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie ze 43

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.