Treść opublikowana przez bongod
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
No właśnie nie mam niestety a chyba był dobry ale ze mnie lol ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Ale chcę ogólnie rurę w środek wj***ć bo podobno trochę ciszej jest .
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Dokladnie nie wiem kiedy to sie stalo ale moze to on być powodem nie przecze . Mam drugą sonde ale mogę nie mieć heheheh
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Wyje.....e kata . Myślisz że przez zaminnik mogą się spaliny tak zachowywać że pierwsza lambda zwarjuje ?
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Myślisz że popuszcza elektrozawór i wtryski gazowe? Ogólnie to na gazie korekty są -9 maxymalnie . Zapomniałem napisać że wymieniałem katalizator na jakiś zamiennik . Może przez niego coś się dziać? Ogolnie wszystkie jego testy w vagu wychodza ok . Inna rzecz jeszczeutowane połączenie na wiązce idącej do lambdy . Kiedyś czytałem że nie można ich lutować. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Zerowałem korekty . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 26-06-2014 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 13:04 ---------- Gaz sie skonczyl 3 dni temu i od tamtej pory jezdze na benie . Logi bez zmian więc to nie to .
-
Siłownia
W czekoladzie gozkiej z ananasem mniam Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Mniami Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Wtryski są z bexa . I było wszystko ok po programie . Turbo wstawalo identycznie jak teraz bo prawdopodobnie jest na wykonczeniu . Przeplywka pokazywala tyle samo . Wtryski pokazywaly dobre wartosci dopiero teraz je ścieło przez korekty . Dziwna opcja że turbo wstaje tak samo jak kiedyś przy takich korektach na minusie . Turbo standardowe . Logi na benzynie ale lpg jest . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Ok zaraz znajde . Ale sonde podstawiałem inna i to samo a wtryski wywaliłem na wierzch i wszystkie rozpylały na rozruszniku tak samo . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 23-06-2014 at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 14:23 ---------- Wklejam logi VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Przepływka pokazuje dobrze . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
marne logi lambda daje minus
Ale było dobrze teraz się rozjechało . Zobacze jak z tymi gazowymi poprzednimi i ih wplywem na kompa beny Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 18-06-2014 at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 21:41 ---------- Wgrałem stare gazowe i nadal d*pa blada :/ . Nie wiem czy po wymianie kata cos się nie zwaliło :/ . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ---------- Co może być nie tak skoro program był git i kompresorem zadnej dziury nie znapazłem? Lambda może być zwalona i pokazywać głupoty a błędu nie pokazywać?? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2014 at 12:46 ---------- Dziwne rzeczy się dzieją . Długoterminowe wychodza dobrze o dziwo i na benie i na gazie. Natomiast w 033 na benie dochodzinnawet do -20 a na gazie tylko -9. O co tu chodzi :/ . Dajcie jakiś pomysł please . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 20-06-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 16:06 ---------- Nikt nie miał takiego przypadku ?? Podmieniłem lambde na inną ale nic się nie zmieniło . długoterminowe wcale tak dobrze nie wskazują jednak . S O S !!!!
-
Siłownia
Ja się czuję kwitnąco trochę schudłem a sił jakby więcej Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja sie shlałem 0.5 na dwóch . Jakaś paranoja . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Reklamuj . Niech oni się martwią . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Zła regeneracja . Prawdopodobnie nie przepłukali jak należy układu po regeneracji i opiłki wlazły w jakiś zawór . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
marne logi lambda daje minus
Masz racje bexy . Na pb . Ogólnie rozkminiam właśnie powrót do pierwotnych map lpg . Bo wydaje mi sie że po ich zmianie cos sie zaczelo dziać na pb . Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hehehehe Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
marne logi lambda daje minus
Pomocy VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dolot sprawdzony kompresorem nic nie syczy . Załamka normalnie .VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Na 032 na postoju pierwsza kratka 1.5 na plusie druga w jezdzie mieszanej 12 na minusie . Auto po programie . Błędów brak .
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Witam ponownie Ostatnio zaatakował mnie problem prawdopodobnie nieszczelności w dolocie bo na kanale 32 w drugiej kratce wyniki na minusie okolo 12 :/ w pierwszej jest z 1.5 na plusie (na postoju oczywiście). Na kanale 033 widać że przy bucie w podłoge na 3 biegu dochodzi nawet na lambdzie do -20 . Dodam że podłączałem kompresor i nic nie syczy nigdzie !!! Masakra ręce opadają . Te minusy moga oznaczać też coś innego niż nieszczelność? Dodam że jak narazie błędów brak :/ . ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- Dodam że turbo wstaje tak samo jak w momencie jak były korekty dużo mniejsze ( w okolicach 2 na plusie ) .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A co tam jest?? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja wol her obernointlant Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Jednak 105 jest bez sensu :/ tylko 4 powtózenia . Pozostaje przy setce do konca czerwca potem zmniejszam i wycinanki Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To nie moje lampy hahaha Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dzieje sie dzis rozklejanie lamp hahahaha Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
To się okaze bo zwykle idzie stówka a przy zwiękaszaniu maxa kazdy kg to koszmar hehehe . Ale betaalanina działa hahahaha Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Spinam kapciochy na siłke . Dziś niedzielna klatówa . Plan 105 6 powtorzeń w ostatniej serii i dobicie pompeczkami ojjjjj bedzie pompa Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka