Treść opublikowana przez bongod
-
Siłownia
Ja do barów dowalam bica i trica i wychodze jak popaye
-
Siłownia
Hehehe trzoda
-
Siłownia
Właśnie czuję forme
-
Siłownia
Ja jak poznałem mój to już mam go dosyć heheheh . Znamy się jak stare konie .
-
Siłownia
To pomyśl że ja jjem tak żeby się nie najadać ale już się przyzwyczaiłem i głód mija po paru minutach . Ale ogólnie jjem wiekszość rzeczy , oczywiście bez przesady .
- Siłownia
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Po przejzeniu neta razem z wujkiem gogle odpuściłem sobie .
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Ja juz po spawaniu zobaczymy ile pohula
-
Siłownia
Ja 45 to troche mi jeszcze brakuje ale przy mojej wadze może być cieżko
-
do oceny logi na benie i gazie
Tak na sto procent są bez dysz . A co z zapłonem może być np. Że taki mnożnik jest? ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ---------- Gość wyjmuje ten reduktor bo dojrzał że czasem cisnienie skacze do 2 barów i że to może sprężyna membrany być . Możliwe to ? I czy to może mieć związek z mnoznikiem? ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- Ma jutro rano wsadzić na podmianke żeby sprawdzić czy to wina reduktora kme silver . Pytanie brzmi czy on da rade przy 190 km? ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 17:00 ---------- Jak by ktoś pytał turbo nadal późno wstaje hehehe oblukałem już wszystkie przewody i podociskałem opaski kat wymieniony więc to chyba turbo .VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Siłownia
- Wakacje w Chorwacji
Ja chyba jade 30 czerwca jak zobacze klubowe ramki to kartke wloze za wycieraczke z kontaktem zrobcie to samo jak zobaczycie- Siłownia
Hehe no dokładnie i to 3 robiac z siebie wiadukt- [B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Cholera wie może mam gazownika cutoffa podjade w inne miejsce niech zerkną może . Ale dziwna opcja że to nie zawsze tylmo strasznie wybiórczo :/ .- [B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Mi szarpie przy zmianie biegów . Błędów zero . Już rozłożył ręce gazownik . Tzn nie zawsze szarpie powiem nawet ze zadko .- Siłownia
Matko 70 to ja przez cale zycie jie przejechałem chyba ale ogólnie to na rowerze tylko skakałem praktycznie- Siłownia
Mój koń jest wystarczająco silny ogólnie też bark podleczyłem- Siłownia
Ale smakołyki troche słabe ale na dobry sen mogą być- Siłownia
ok to lece jutro do jakiegoś specjalisty mam signaliduny karte zobaczymy co jest warta- Siłownia
To nie to ogarnialem temat u ziomka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oooo matko nie myślałem że tak ceny skoczyły- Siłownia
Superowo dziex czekam na info . Od razu odpowiadam na pytanie : ,, tak hmb juz wcierałem w łokieć ''- Siłownia
Ehhh ale to są dwa palce hehe coś czytałem o nerwie w łokciu odpowiedzialnym za te palce . Ale w obu rękach?? . A magnez biore bo jestem pijakiem hahahaha- Siłownia
Mieliscie kiedyś przypadłość dretwiejących palców ( małego i tego obok ) w obu rękach zazwyczaj w nocy przy zgiętych łokciach ?? Mam tak już z rok i się przyzwyczaiłem ale może bym się tego pozbył jeśli to jakaś prosta sprawa . Napewno to nie zapalenie i nie kręgosłóp .- Siłownia
Podobno tanio można połapać w zoologicznym - Wakacje w Chorwacji