Treść opublikowana przez bongod
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
No niestety w b6 ta poduszka jest szpetna ale nie chce sie bujać z kierą od b7 bo nigdy nie wiadomo czy wystrzeli w razie tfu tfu wypadku w Twojej kierownicy to poduszka do reszty jest piękna Bo? ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- Zaraz będzie że soczewki od b8 nie było w b6 w oryginale i też bleee
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Za bexy stówke a listwy oklejone folią ale juz nie pamietam nazwy koloru .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
No niestety w b6 ta poduszka jest szpetna ale nie chce sie bujać z kierą od b7 bo nigdy nie wiadomo czy wystrzeli w razie tfu tfu wypadku
-
Siłownia
Ogolnie jestem na rybach i czekam na wódeczke i faktycznie brzuch wciagniety hahahahahaha ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------
-
Siłownia
Mam nadzieje że majonez widać i inne rzeczy których niektórym nie wolno hahahahaha ---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Obiecuje poprawę . ---------- Post dopisany 23-05-2014 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 07:15 ---------- ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Hehehe dobre
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Ja raz szybke zamowilem do domu kurierem i szklarza z dojazdem ogarnol temat w b5 chwila moment i to za stowke
-
Siłownia
:d :d ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
No niestety kiedyś już coś podobnego przerabiałem .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
coś takiego Ronal LZ. Felgi Ronal. Felgi.pl 17'' et 32 - 7,5 jeśli dobrze pamiętam
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
no właśnie gusta . Nie robiłbym jakby mi nie podchodziło . Zresztą na żywo ten kolorek naprawdę robi robotę i pasuje mi do dachówki w domeczku . Ale docelowo będzie hydrografika carbon bo sąsiad zaczął się w to bawić .
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Witam Autko już trochę czasu jest w moich rękach . Pewne mody dokonane , parę w planach. Tak to wygląda na chwile obecną : Mody dokonane: Lustra od esy ( poprzedni właściciel) Zawias 1be ( poprzedni właściciel) Licznik kolor tempomat i pełny fis Vfiz kiera od tt multi ścięta gałka perforowana dekory w folii Magiel servotronik Spryskiwacze mgiełkowe Pakiet s-line zewnetrzny ściema szyb spoiler klapy s-line Xenon zrobiony na bix z soczewką B8 felunek z A5 17 (zima ) i 18 na lato Imitacja rns z androidem Klimatronik z b7 od 16 stopni wtryski 525 programik 280 ps 391 Nm Tip wooferek kat out Hamulce 320 na przodzie Hamulce 288 tył Wydech przelot ,końcówki ulter 90 lpg ( qbox , ekopower, 2xac czerwony ) Kubki tył Czarny sufit z pakietem światło Turbo k03 hybryda Quattro (skrzynia 6 biegów z bexa ) Sprzęgło z AWX Ledy wewnątrz Pompa paliwa S4 Grill s4 Fmic 230/550 i orurowanie 63 downpipe Mody w planach:
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
A niech strace zamówiłem .
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Aha czyli myslisz ze to to samo ?? W sumie to logiczne by było nie?
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
A tam wydech jest jak w bfb podwojny? Moze to to samo
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Ale o samej plecionce mowie z intera
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
No masz szczescie ja nadal szukam :/
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Hyba jednak kupie w intercarsie i pospawam ehhh
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Lukam w etce to chyba cała rura jest z plecionką ciekawe jaka cena hehehe pewnie z pincet ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Hehehe około 700 zeta
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Kurcze do b5 tych plecionek jest od pyty a do b6 1.8t nie moge znaleźć :/
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Tylko nam siadła pleciona poprostu ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 21:50 ---------- Rozumiem że jak katalizator ma takie koncówki trujkątne to i ten łącznik elastyczny ma też mieć taką końcówkę??
-
Siłownia
Jest do sciagniecia gdzies w necie caly program instruktarzowy z filmikami
-
Siłownia
P90X jest sprawdzone przez ziomków od sztuk walki
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
są wieczne widocznie