Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. No niestety w b6 ta poduszka jest szpetna ale nie chce sie bujać z kierą od b7 bo nigdy nie wiadomo czy wystrzeli w razie tfu tfu wypadku w Twojej kierownicy to poduszka do reszty jest piękna Bo? ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- Zaraz będzie że soczewki od b8 nie było w b6 w oryginale i też bleee
  2. Za bexy stówke a listwy oklejone folią ale juz nie pamietam nazwy koloru .
  3. No niestety w b6 ta poduszka jest szpetna ale nie chce sie bujać z kierą od b7 bo nigdy nie wiadomo czy wystrzeli w razie tfu tfu wypadku
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogolnie jestem na rybach i czekam na wódeczke i faktycznie brzuch wciagniety hahahahahaha ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam nadzieje że majonez widać i inne rzeczy których niektórym nie wolno hahahahaha ---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------
  6. Obiecuje poprawę . ---------- Post dopisany 23-05-2014 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 07:15 ---------- ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------
  7. Hehehe dobre
  8. Ja raz szybke zamowilem do domu kurierem i szklarza z dojazdem ogarnol temat w b5 chwila moment i to za stowke
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :d :d ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------
  10. No niestety kiedyś już coś podobnego przerabiałem .
  11. coś takiego Ronal LZ. Felgi Ronal. Felgi.pl 17'' et 32 - 7,5 jeśli dobrze pamiętam
  12. no właśnie gusta . Nie robiłbym jakby mi nie podchodziło . Zresztą na żywo ten kolorek naprawdę robi robotę i pasuje mi do dachówki w domeczku . Ale docelowo będzie hydrografika carbon bo sąsiad zaczął się w to bawić .
  13. Witam Autko już trochę czasu jest w moich rękach . Pewne mody dokonane , parę w planach. Tak to wygląda na chwile obecną : Mody dokonane: Lustra od esy ( poprzedni właściciel) Zawias 1be ( poprzedni właściciel) Licznik kolor tempomat i pełny fis Vfiz kiera od tt multi ścięta gałka perforowana dekory w folii Magiel servotronik Spryskiwacze mgiełkowe Pakiet s-line zewnetrzny ściema szyb spoiler klapy s-line Xenon zrobiony na bix z soczewką B8 felunek z A5 17 (zima ) i 18 na lato Imitacja rns z androidem Klimatronik z b7 od 16 stopni wtryski 525 programik 280 ps 391 Nm Tip wooferek kat out Hamulce 320 na przodzie Hamulce 288 tył Wydech przelot ,końcówki ulter 90 lpg ( qbox , ekopower, 2xac czerwony ) Kubki tył Czarny sufit z pakietem światło Turbo k03 hybryda Quattro (skrzynia 6 biegów z bexa ) Sprzęgło z AWX Ledy wewnątrz Pompa paliwa S4 Grill s4 Fmic 230/550 i orurowanie 63 downpipe Mody w planach:
  14. A niech strace zamówiłem .
  15. Aha czyli myslisz ze to to samo ?? W sumie to logiczne by było nie?
  16. A tam wydech jest jak w bfb podwojny? Moze to to samo
  17. Ale o samej plecionce mowie z intera
  18. No masz szczescie ja nadal szukam :/
  19. Hyba jednak kupie w intercarsie i pospawam ehhh
  20. Lukam w etce to chyba cała rura jest z plecionką ciekawe jaka cena hehehe pewnie z pincet ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Hehehe około 700 zeta
  21. Kurcze do b5 tych plecionek jest od pyty a do b6 1.8t nie moge znaleźć :/
  22. Tylko nam siadła pleciona poprostu ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 21:50 ---------- Rozumiem że jak katalizator ma takie koncówki trujkątne to i ten łącznik elastyczny ma też mieć taką końcówkę??
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest do sciagniecia gdzies w necie caly program instruktarzowy z filmikami
  24. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    P90X jest sprawdzone przez ziomków od sztuk walki
  25. są wieczne widocznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.