Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Hehehe no wtedy to juz kosmos napewno ale 312 a 320 obawiam sie ze przerost formy nad trescią .
-
B6 DIVISION
A duza jest roznica w hamowaniu pomiedzy 312 a 320? Bo tak się zastanawiam nad wymianą bo mam za grosze
-
B6 DIVISION
przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki Ciekawe co było dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za tydzień moge być i mam nowego netbooka z powiekszona baterią
-
Polecane opony zimowe
Witam . Mam na oku michelin alpin a4 do kupienia 7mm za 150 sztuka z 2011 . Dadza rade na przodzie ??
-
B6 DIVISION
Panowie co sądzicie o tej ofercie? http://allegro.pl/show_item.php?item=4780321237
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja to się nieznam mam kompakta sonego
-
B6 DIVISION
A to lustrzanką nie strzela się z wizierka?
-
B6 DIVISION
Nitami jeszcze poprawić na rogach
-
B6 DIVISION
Wszystko zalezy kto okleja
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak o śmiech chodzi to raczej wypalisz A Walk Among the Tombstones całkiem ciekawy .
-
Siłownia
Bo to jakby przewlekły stan zapalny . Weź może jakimiś maściami smaruj łokcie i daj znać . Ja nie znam zadnych godnych polecenia . Próbowałem odśrodkowo i nic .
-
Siłownia
Nom . Operacja albo nie zginanie . A tak na powaznie idz do lekarza sportowego bo moja diagnoza jest oparta na doswiadczeniach trenerów ,ludzi po awf i neta to znaczy sam się zdiagnozowałem po info od nich . Najdziwniejsze że w obu rękach ale właśnie za te palce odpowiada podobno nerw w łokciu więc raczej kręgosłup odrzucam .
-
Siłownia
Ja mam popierniczone te nerwy w łokciach a przynajmniej tak mi się wydaje . Dretwiały mi na początku małe palce jak miałem zgięte rece za bardzo w łokciach ale tylko jak leżałem . Dziwne że w obu rękach naraz co wskazywało by na kregosłop znowu . Teraz drwtwieja mi dłonie ale w sumie przyzwyczaiłem się spać z rekoma zgietymi mniej niż kąt prosty injest git hehehe . Operacja polega na przełozeniu nerwa na zewnatrz łokcia czy jakoś tak ale pier..... to boję się .
-
Siłownia
Potas magnez kręgosłop i jak u mnie nerwy w łokciach . Wracaj do zdrowia .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Przerwana lekcja gotowania
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ok pomyśli się
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To kiedy zapraszasz na łojenie bro??
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mysle że rozpierdol jest na poziomie 7/10 ale film kozak szczególnie w kinie 4dx
-
Siłownia
Mmmmmmmniami
-
Siłownia
Ostatnio znajomi połapali mięsko z kądś ,drogie wyszły ale mega dobre
-
Siłownia
Sam robiłeś?
-
Siłownia
Dziś musi hahahaha
-
Siłownia
Daj spokoj mam żonę