Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Masakra z tą Drzyzgą . Czego się dla kasy nie pierd..... :/ .
  2. Też polecam oba .
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oto czym się jeździ na uczelni W.A.T. [emoji15] [emoji12] A matka mówiła ucz się synu ucz
  4. Dzięki za info . Muszę poczytać jak się korekty robi po ciśnieniu .
  5. Na bene minjeszcze nigdy nie zwalił czyli wszystko przedemna Czerwona diodka na wskaźniku butli , ciśnienie 1.31 a robocze ustawione na 1.20 po autokalibracji . Chyba niedopuszczalne nie?? Dziś napełnie butle na maxa i zerkne na to ciśnienie bo kalibracje robiłem na połowie . Znalazłem coś takiego . https://forum.ac-sa.eu/viewtopic.php?t=4942&f=15 Na ostatnie pytanie o losowość już nie padła odpowiedź . Wniosek nasówa się sam .
  6. Hehehe
  7. Arni wiecznie żywy . Connan też ma być .
  8. O kurcze myślałem że to tylko skrzynka :/ . To chyba niestety będę musiał 5 wrzucić bo taki jest komplecik . Kurcze bez sensu :/ . Może kiedyś się inny dawca napatoczy . Teraz mam komplet z przekładką w dobrej cenie ehhh i bądź tu mądry . Dzięki wielkie za info .
  9. Od czego np?
  10. Kiedyś się na randki chodziło do kina .
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myślałem .
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Panowie te zamienniki przełączników szyb na alledrogo to badziew?
  13. Popieram .
  14. Nie ma foto tzn czasem jest jak się wprawie w dobry stan oczywiście nie za kółkiem Wpadła mi ori kiera w łapy . Obszyć trzeba wiadomo u kogo . Pytanko czy cała perforowana czy pół na pół i czy kombinować z kolorem nici czerwonym czy nie ?
  15. Czyli szkoda kasy na kino a w domu można luknąć ?
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z kolei narzekam na poziom Twojej ortografii i jakość postów... Niestety taka choroba . Poprawione .
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam takie i nie narzekam . Ale 2008 to już twarde więc odpuść .
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piękne rzeczy [emoji7] . Musiałem coś napisać [emoji12]
  19. 7 ? To jeszcze warto
  20. Chyba nie ma opcji , muszę to oblukać w tym roku .
  21. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Spoko ćwiczenie . Sam je robiłem jak było ciepło na dworze . Na siłce nie mam gdzie :/ .
  22. 60 km dziennie autostrada z 20 miasto . Ale to chyba nie są wielkie roznice w spalaniu jak nie przektaczam 140 . Tzn zadko przekraczam hahahahahaha . A lat raczej pare pojezdze bo szkoda sprzedawac jak juz bedzie malinowo . Predzej sie synowi odda . Czyli chodzi o spalanie? Dobrze rozumiem?Okazało się ,że to sporo ponad tysiak za bexową skrzynke .
  23. http://www.filmweb.pl/news/OFICJALNIE%3A+Poznajcie+członków+"Suicide+Squad"-108608 No ciekawie to się przedstawia . W końcu zło może będzie górować .
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj zbiera Ci się zbiera .
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko na taptalku nie widać u mnie sorki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.