Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema . Widział ktoś gdzieś temat odnośnie nawiewu na tył ? Bo coś takiego jest na alle http://allegro.pl/tunel-srodkowy-audi-a4-b6-malysz-i4954792050.html#
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema w nowym roku . Panowie mogą być opony różnych firm o tych samych wymiarach na dwóch osiach w quattro?
  3. To Panowie golda wsadzać czy twina na te 220 kucy?
  4. Mi się podobała właśnie z tych względów Nie jest źle, chociaż tak jakoś bardzo przewidywalny...jak dla mnie 5Ciekawe czy druga część będzie
  5. Guest oglądajcie nie wiem ile mu dać punktów
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja w domu mam zelastwo na takie okazje jak dziś
  7. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Trening z rana jak śmietana
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie jak wyzej
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Betaalanine w zastzykach? hahaha
  10. Nom wolał bym nie przecierać szlaku Dobra wszystko jasne na innym forum wyczytałem to ,, wlozylismy testowo skrzynie 6ke z 2.5 TDI do 1.8T. generalnie temat chyba dla taksowkarza, dobra w trase, przy 180 na 6 biegu ma 3100 obrotów na oponach 235/45R17 " Witam z rana . A co sądzicie o skrzynce z 2.7 bit ?
  11. No to Panowie zostały mi dwa komplety pełne na przekładke 1.8t jak mój 5 biegów i 2.5 tdi 6 bjegów i teraz jest dylemat ehhhh
  12. To wiem że musi być komplet i tyoe co wiem
  13. Powiedz mi jeszcze jakie plusy i minusy 2.5 do mojego i daje Ci spokój
  14. A z tych co mam lub moge mieć co najlepsze? Sory że zawracam dupe ale kaska co zostanie może iść na fmic i turbinke
  15. O matko ale tego nie mam mam quattro do bfb czyli 5 b i do 2.5 6 b może bede miał bexa ale najdrożej
  16. Bfb 1.8 t narazie 190 kucy ma byc 220
  17. No cały czas słysze że od diesla ładuj
  18. I czemu 2.5 lepsze do przekładki niż bex tak dokładniej
  19. Panowie czym się różnia skrzynki z bexa i z 2.5 tdi? Jak bym miał wybór co brać? Oczywiście przy przekładce .
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komu banan po tuningu ?
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zerknij czy aby nie dookoła gniazd Jeśli tak i logi są git to olej
  22. Ja nie widze różnicy miedzy nimi
  23. 2xAC pewnie podwaja ryzyko rozjazdów hehehe
  24. Nie wiem jak tylko wyegzekfowac zwrot kasy . Chyba dopiero po 3 reklamacji zgadza się?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.