Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Siema . Widział ktoś gdzieś temat odnośnie nawiewu na tył ? Bo coś takiego jest na alle http://allegro.pl/tunel-srodkowy-audi-a4-b6-malysz-i4954792050.html#
-
B6 DIVISION
Siema w nowym roku . Panowie mogą być opony różnych firm o tych samych wymiarach na dwóch osiach w quattro?
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
To Panowie golda wsadzać czy twina na te 220 kucy?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mi się podobała właśnie z tych względów Nie jest źle, chociaż tak jakoś bardzo przewidywalny...jak dla mnie 5Ciekawe czy druga część będzie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Guest oglądajcie nie wiem ile mu dać punktów
-
Siłownia
Ja w domu mam zelastwo na takie okazje jak dziś
-
Siłownia
Trening z rana jak śmietana
-
B6 DIVISION
Dokładnie jak wyzej
-
Siłownia
Betaalanine w zastzykach? hahaha
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nom wolał bym nie przecierać szlaku Dobra wszystko jasne na innym forum wyczytałem to ,, wlozylismy testowo skrzynie 6ke z 2.5 TDI do 1.8T. generalnie temat chyba dla taksowkarza, dobra w trase, przy 180 na 6 biegu ma 3100 obrotów na oponach 235/45R17 " Witam z rana . A co sądzicie o skrzynce z 2.7 bit ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
dobre
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No to Panowie zostały mi dwa komplety pełne na przekładke 1.8t jak mój 5 biegów i 2.5 tdi 6 bjegów i teraz jest dylemat ehhhh
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To wiem że musi być komplet i tyoe co wiem
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Powiedz mi jeszcze jakie plusy i minusy 2.5 do mojego i daje Ci spokój
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A z tych co mam lub moge mieć co najlepsze? Sory że zawracam dupe ale kaska co zostanie może iść na fmic i turbinke
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
O matko ale tego nie mam mam quattro do bfb czyli 5 b i do 2.5 6 b może bede miał bexa ale najdrożej
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Bfb 1.8 t narazie 190 kucy ma byc 220
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No cały czas słysze że od diesla ładuj
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
I czemu 2.5 lepsze do przekładki niż bex tak dokładniej
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie czym się różnia skrzynki z bexa i z 2.5 tdi? Jak bym miał wybór co brać? Oczywiście przy przekładce .
-
B6 DIVISION
Komu banan po tuningu ?
-
B6 DIVISION
Zerknij czy aby nie dookoła gniazd Jeśli tak i logi są git to olej
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja nie widze różnicy miedzy nimi
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
2xAC pewnie podwaja ryzyko rozjazdów hehehe
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Nie wiem jak tylko wyegzekfowac zwrot kasy . Chyba dopiero po 3 reklamacji zgadza się?