Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Czyli ten słupek z tworzywa do którego są kabelki podłączone to termostat? Myślałem że ta spreżyna cała co zdemontowałem Słupek z kabelkami wchodzi w środek całego mechanizmu .
  2. Witam. Odkształciła mi się obudowa termostau i cieknie płyn . Pytanie brzmi ,, Czy mogę zmienić samą obudowę?" . W środku jest termostat ( który już mam na wiezchu ) i grzałka na stałe z obudową . Czy ten słupek/ grzałka jest też elementem wykonawczym ? Mogę wymienić tylko ten ,,grzybek ze sprężyną" ? Robił już ktoś tak w bfb?
  3. Nom dokładnie :/ . Ale taki odruch .
  4. Nom o krawężnik . Jego nawet nie drasnołem .
  5. Nom milimetry od słupa . Aż mi złozył lusterko . Dusze na ramieniu miałem.
  6. hehe no nie gotuje się to fakt hahaha
  7. Nom zdrowych i bezwypadkowych Zielone bmw 3 mi wyjechało i uciekło .
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Typoszczak bmw wyskoczył bokiem ja w krawęznik odbiłem milimetry od słupa . Tak więc w styczniu przy okazji rezania quattro wpadnie pewnie pare wahaczy oby nie magiel . Myślisz że sama chciała sepuku popełnić?
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka sytuacja :/ .
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdrowych pogodnych świąt wszystkim życze a pod chiną samych ori gratów .
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wytargałem ten termostat i okazało się że stała się rzecz dziwna odkształciły sie dwie częsci obudowy względem siebie :/ a to ori . Lece po obudowe używke i składam do kupy . Spotkał się ktoś kiedyś z,, przegrzewaniem" termostatu?
  12. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    [emoji12] BLOK EKIPA (II), odcinek 11:
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dziś ostani dzień wracam 7 stycznia
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie ta rozpuszczalność strasznie z ceną idzie
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zdejmij krociec moze jakis nie odpowiedni plyn byl nagra sie jakis zebrał i nie dopasowuje sie tak jak potrzeba. Badz nie umiejętnie jest to zakładane. To trzeba zakladac odpowiednio. Większy oring nic nie da raczej nie dopasuje sie tak hak trzeba Sent from my Iphone 6 Witam. Napisz please na pw jak to się odpowiednio zakłada bo chyba sam sprubuje bo już mnie p.Kazio wk........
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra Panowie jest zagwostka . Od pół roku co jakiś czas mam wycieki z pod obudowy termostatu . Z oringu i jakby śrub . Na początek poszły zamienniki ktore od razu popuszczały . Potem oryginał i wytrzymywał z 2 tygodnie do miesiaca . Za kazdym razem nowy oring i silikon. Jedyne co mi przychodzi do głowy to grubszy oring . Co wy na to?
  17. potwierdzam baniaczki A tak sobie przypomniałem o filmie o gościu bijącym rekord prędkości na starej indianie . Naprawde fajny film na faktach . Indiana legenda ameryki tytuł chyba .
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiedziałem że jest coś takiego hehe dzięki za info .
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super czekam na relacje
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rnsa mi wypi....... pod blokiem . Czyli rozumiem że dźwięk porównywalny w concert3 do rnse albo i taki sam
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A concertem 3 ? Bo się przymierzam
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wielgahne opakowanie bo nie ty płacisz hahahaha
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak na prezen to dużo dobrego białeczka
  24. ,,equalizer" niemal całkowite przeciwieństwo ,, tylko strzelaj" a oba uplasowały się ja szczycie mojej listy top ten tego gatunku
  25. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja to drobny jestem biore polowe miarki a itak siepie A firma activlab ja w sumie biore mniejsze dawki bo to ,,swędzenie " robi się aż przegieciem . To chyba efekt rozszezonych naczynek .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.