Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Przebieg jak w mojej benie
-
B6 DIVISION
Od jakiegoś czasu nic nie mogę znaleźć na forum :/ . Dzięki za nakierowanie .
-
B6 DIVISION
Nie mam pojęcia . Chcę wykozystać przełacznik w panelu najnizym kosztem skoro juz tam jest a i tak muszę zdjąć boczek
-
B6 DIVISION
Witam . Macie jakiegoś linka na temat składanych lusterek ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Nom wszystko na to wskazuje . To szybko tam bo dokładam q pod koniec miesiąca i przy okazji chciałem moda zrobić .
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Czekam na wyniki
-
B6 DIVISION
Hehehe jakoś dam rade
-
B6 DIVISION
Panowie przez przypadek kupiłem panel sterowania szyb i lusterek ze składanymi lusterkami których nie mam . Będzie to powodowac błędy albo z czymś kolidować?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Też czasem u niego robie
-
B6 DIVISION
Dokładnej kwoty nie pamiętam ale pewnie tak . Nom trzepią telefony strasznie ostatnio sprawdzając imei . Mi już ze dwa razy .
-
B6 DIVISION
Nastepnym razem wez najdrozszy telefon za zlotowke (w sensie najdrozszy na allegro ale ciagle kosztujacy 1zl przy umowie), po tygodniu zglos kradziez na policji (nie wiesz kiedy, nie wiesz kto, zeby odnotowane bylo), a potem do firmy po nowy telefon za 1zl, stary sprzedajesz - jestes do przodu Jak bedziesz chcial nowy , to jest szansa ze dostaniesz refubrished jakiegos, tak z tego co pamietam kiedys dzialalo nie wiem jak teraz. Malo ktory sprzedawca poinformuje Cie o wszystkim, raczej mowia o zaletach tylko po to tylko zebys sie zlapal i podpisal papierek. Regulamin masz obowiazek znac, podobnie jak z prawem jest. Wiem wkurwiajace, ale tak dziala system ;/ A potem jak kupcowi sprawdzą nr IMEI to się tłumaczy On (bo kupił kradziony), Ty (bo sprzedałeś rzekomo skradziony- paserstwo lub wprowadzenie w błąd, poświadczenie nieprawdy itd...) Jezt ryzyko jest zabawa . Mi akurat ukradli naprawde i nie miałem problemu z uzyskaniem kaski . Nawet policjant zawyzył wartość w protokole, żeby nie było niskiej szkodliwości czynu heh .
-
B6 DIVISION
To fakt z tą dociekliwością . Ja jak oddałem telefon na gwarancji i minoł jej termin to dalej chcieli przedłuzać . Wezwałem kierownika pokłóciłem się i od razu dostałem karte podarunkową więc oni w kulki lecieli . A odnośnie policji i ubezpieczenia od kradziezy to też dałem radę wyegzekwować . Ale masz ośke dlatego pytam czy dojazd np. na oponie wyzszej o 4mm np. 10km do wulkanizacji napędowi quattro coś zaszkodzi ?
-
B6 DIVISION
nie do końca jest to prawda...mam pełne ubezpiecznie w PZU właśnie z autoszybą i jak mi pękła przednia szyba to zadzwoniłem odsawtiłem o odebrałem bez złotówki kosztów. Panowie trzeba patrzeć co się podpisuje i wiedzieć czego się chce! No to akurat jest prawda bo taka sytuacje miałem. Dlatego zaznaczyłem, ze kwestia tow. ubezp. Co do Wlodka to dokładnie wygląda tak. Albo 10% kosztów naprawy, albo cena fona z dnia zakupy. Inna beczka. Panowie, czy wkłady forochrom do B6 z angola podejda do EU? Czy jest inny kąt? lekko inaczej ale da sie jezdzic Sent from my Iphone 6 No właśnie czytałem jedną wypowiedź w necie że markowe ,,łaty'' sie odkleja jak naklejkę gumową po zdjęciu opony . Ciekaw jestem opinii tych którzy mają to za sobą W sumie jak teraz pomyślałem to opona co bedzie w zapasie i tak się nie nada w quattro jak juz opony na samochodzie będą miały np 5 mm a zapas nowy czyli 7/8 mm . Dobrze kombinuje? Jeszcze w zimie musiał bym pewnie na jednej letniej lecieć do wulkanizatora .
-
B6 DIVISION
Nie robili gumiaze problemów przy naprawie? Że zarzygane tym płynem?
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie warte są coś te zestawy z kompresorkiem zamiast zapasu? Bo pewnie do quattro bede musial pełny wymiar wozić a że mam gaz to bagar zawalony
-
B6 DIVISION
Kurna bez sensu to ubezpieczenie :/ . Ja jak swój kupiłem w mediamarkt to jak się zj***ł na asfalt i pękł ekran bez zadnej kasy z mojej strony się obyło . Też powiedzieli że naprawa nieopłacalna i dali mi karte podarunkową na kwote wartości telefonu przy zakupie . A za tą cene to już był nowszy model . Po to płaciłem dodatkową gwarancje . Żona rozpierniczyła aparat też bez problemu wymiana się odbyła . Może w sieciach w wuja walą czy co :/ .
-
B6 DIVISION
W dieslu nie robiłem ale ich ilość raczej świadczy o tym że wystarczy
-
B6 DIVISION
Ogarnia ktoś temat?Tzn? Statyczne robisz na postoju . Dynamiczne trzeci bieg i do odcinki .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Sanki out
-
B6 DIVISION
U mnie to wogóle jazdeczka bo na 42 l gazu 360 ostatnio km .Ale pie......le to lambda daje niewielki minus więc gitarka .Dodam że większość trasa .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hehehe właśnie ziomek to robił w ten wolny czas bo się smok zapchał przejebane
-
B6 DIVISION
zgadza się Zakładaj 4 nie 3.5 bo obudowa się troche odksztauca i cieknie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahaha no to było dobre wszyscy wiedzieli gdzie masz garaz tylko nie ja hahaha
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Trzeba było nie rozrabiać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mnie nie stać zbieram kaske dla Milczara