Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przebieg jak w mojej benie
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od jakiegoś czasu nic nie mogę znaleźć na forum :/ . Dzięki za nakierowanie .
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam pojęcia . Chcę wykozystać przełacznik w panelu najnizym kosztem skoro juz tam jest a i tak muszę zdjąć boczek
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam . Macie jakiegoś linka na temat składanych lusterek ?
  5. Nom wszystko na to wskazuje . To szybko tam bo dokładam q pod koniec miesiąca i przy okazji chciałem moda zrobić .
  6. Czekam na wyniki
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehehe jakoś dam rade
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przez przypadek kupiłem panel sterowania szyb i lusterek ze składanymi lusterkami których nie mam . Będzie to powodowac błędy albo z czymś kolidować?
  9. Też czasem u niego robie
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnej kwoty nie pamiętam ale pewnie tak . Nom trzepią telefony strasznie ostatnio sprawdzając imei . Mi już ze dwa razy .
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nastepnym razem wez najdrozszy telefon za zlotowke (w sensie najdrozszy na allegro ale ciagle kosztujacy 1zl przy umowie), po tygodniu zglos kradziez na policji (nie wiesz kiedy, nie wiesz kto, zeby odnotowane bylo), a potem do firmy po nowy telefon za 1zl, stary sprzedajesz - jestes do przodu Jak bedziesz chcial nowy , to jest szansa ze dostaniesz refubrished jakiegos, tak z tego co pamietam kiedys dzialalo nie wiem jak teraz. Malo ktory sprzedawca poinformuje Cie o wszystkim, raczej mowia o zaletach tylko po to tylko zebys sie zlapal i podpisal papierek. Regulamin masz obowiazek znac, podobnie jak z prawem jest. Wiem wkurwiajace, ale tak dziala system ;/ A potem jak kupcowi sprawdzą nr IMEI to się tłumaczy On (bo kupił kradziony), Ty (bo sprzedałeś rzekomo skradziony- paserstwo lub wprowadzenie w błąd, poświadczenie nieprawdy itd...) Jezt ryzyko jest zabawa . Mi akurat ukradli naprawde i nie miałem problemu z uzyskaniem kaski . Nawet policjant zawyzył wartość w protokole, żeby nie było niskiej szkodliwości czynu heh .
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To fakt z tą dociekliwością . Ja jak oddałem telefon na gwarancji i minoł jej termin to dalej chcieli przedłuzać . Wezwałem kierownika pokłóciłem się i od razu dostałem karte podarunkową więc oni w kulki lecieli . A odnośnie policji i ubezpieczenia od kradziezy to też dałem radę wyegzekwować . Ale masz ośke dlatego pytam czy dojazd np. na oponie wyzszej o 4mm np. 10km do wulkanizacji napędowi quattro coś zaszkodzi ?
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie do końca jest to prawda...mam pełne ubezpiecznie w PZU właśnie z autoszybą i jak mi pękła przednia szyba to zadzwoniłem odsawtiłem o odebrałem bez złotówki kosztów. Panowie trzeba patrzeć co się podpisuje i wiedzieć czego się chce! No to akurat jest prawda bo taka sytuacje miałem. Dlatego zaznaczyłem, ze kwestia tow. ubezp. Co do Wlodka to dokładnie wygląda tak. Albo 10% kosztów naprawy, albo cena fona z dnia zakupy. Inna beczka. Panowie, czy wkłady forochrom do B6 z angola podejda do EU? Czy jest inny kąt? lekko inaczej ale da sie jezdzic Sent from my Iphone 6 No właśnie czytałem jedną wypowiedź w necie że markowe ,,łaty'' sie odkleja jak naklejkę gumową po zdjęciu opony . Ciekaw jestem opinii tych którzy mają to za sobą W sumie jak teraz pomyślałem to opona co bedzie w zapasie i tak się nie nada w quattro jak juz opony na samochodzie będą miały np 5 mm a zapas nowy czyli 7/8 mm . Dobrze kombinuje? Jeszcze w zimie musiał bym pewnie na jednej letniej lecieć do wulkanizatora .
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie robili gumiaze problemów przy naprawie? Że zarzygane tym płynem?
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam . Panowie warte są coś te zestawy z kompresorkiem zamiast zapasu? Bo pewnie do quattro bede musial pełny wymiar wozić a że mam gaz to bagar zawalony
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurna bez sensu to ubezpieczenie :/ . Ja jak swój kupiłem w mediamarkt to jak się zj***ł na asfalt i pękł ekran bez zadnej kasy z mojej strony się obyło . Też powiedzieli że naprawa nieopłacalna i dali mi karte podarunkową na kwote wartości telefonu przy zakupie . A za tą cene to już był nowszy model . Po to płaciłem dodatkową gwarancje . Żona rozpierniczyła aparat też bez problemu wymiana się odbyła . Może w sieciach w wuja walą czy co :/ .
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dieslu nie robiłem ale ich ilość raczej świadczy o tym że wystarczy
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogarnia ktoś temat?Tzn? Statyczne robisz na postoju . Dynamiczne trzeci bieg i do odcinki .
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie to wogóle jazdeczka bo na 42 l gazu 360 ostatnio km .Ale pie......le to lambda daje niewielki minus więc gitarka .Dodam że większość trasa .
  20. Hehehe właśnie ziomek to robił w ten wolny czas bo się smok zapchał przejebane
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgadza się Zakładaj 4 nie 3.5 bo obudowa się troche odksztauca i cieknie
  22. Hahaha no to było dobre wszyscy wiedzieli gdzie masz garaz tylko nie ja hahaha
  23. Trzeba było nie rozrabiać
  24. Mnie nie stać zbieram kaske dla Milczara

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.