Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
jesteś moim idolem Cwiara Ty łobuzie jeden [emoji12] to napewno Twoja sprawka .
-
B6 DIVISION
Tia elegansio ktoś się tu bawi . Gówniarza to masz w gaciach . Ty ochłoń co się sadzisz .
-
B6 DIVISION
bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz. edited by mod incognito
-
B6 DIVISION
Nie kumam . To spora różnica w cenie jest . Jaka jest różnica wytłumacz mi sensownie w miare jeśli potrafisz . Zaczyna się... Skoro zadałeś pytanie w odpowiednim do tego temacie i już Ci tam udzielają porad, to po co zadajesz to samo pytanie w kolejnym miejscu... A wszyscy muszą tam zaglądać ?Z tegi co wiem to tu też było rezanko tego typu . Ale to pewnie też duperelka więc sory sensei .
-
B6 DIVISION
Witam . Panowie opłaca się dokładać kupe kasy do skrzynki 6biegów w benie jak przekładke na q robie ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie będę przekładał . Dokładać tysiaka do 6 biegów czy bez sensu? Mam bfb . Plan 230 kucy .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A kto będzie grał Maxa?? Dobra już wiem . Ładnie się zapowiada . Mam nadzieje że to będzie kolejna część nie remake . Guest 6/10 . Oglądał ktoś ,,Leviatan"? Dobre recenzje ma .
-
B6 DIVISION
Ładne to . Podchodzi p&p?
-
B6 DIVISION
Tunel mam poniszczony strasznie więc poszukam . Dziex .
-
B6 DIVISION
Cieżko dostać USA ? I jakie widełki kosztowe mniej więcej?
-
B6 DIVISION
Nom mnie też z tydzień po jednej sztuce . A tak z zupełnie innej beczki, dużo jest zabawy z wymianą tunela ? Czy jak to się tam nazywa ten plastik od recznego do radia. I czy można wsadzić coś z kubkami?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Od dziś obiecuję pisać same mądre rzeczy
-
B6 DIVISION
A da się pisać o niczym? Ogólnie w nadkolach miejsca od pyty i balon przeogromniasty . Mogę nie pisać jak przeszkadza Ci to w czymś .
-
dziwny mnożnik
A w goldzie nie ma temperaturowych jakichś dolegliwości? Mi ciśnienie się rozjezdzało w zależności od ilości gazu w butli a i po 2 dniach sie zmieniało niezależnie od tego :/ . Coś mi się wydaje że dalej tak jest :/ . Niby różnice rzędu 0.1 ale mapy rozjechane w .....
-
dziwny mnożnik
A co Ci sie działo? Pływało ciśnienie ?
-
B6 DIVISION
Chyba widze przez okno b8 na 15
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Hahahaha no tak w avancie by się przydal bagaznik podgrzewany
-
B6 DIVISION
Wszędzie maty ?? Jezu harcore Mi wystarczy naprawa jednego ogzewania w jednym fotelu
-
dziwny mnożnik
To gitarka . I tak naracie ac czerwony w naprawie bo się rozjezdzały mapy juz prawie codziennie :/ . Dziś testy reduktora po naprawie . Ciekawe czy wogóle coś robili przy nim . Po autokalibracji wyszło 1.19 przy połowie butli zobaczymy ile będzie pod koniec . Jest jakiś zakres dopuszczalny?
-
B6 DIVISION
Może hydrografika da radę folia nie wejdzie raczej w oooo .
-
B6 DIVISION
Kucze nie chce mi się adapterów zakładać ale coś czytałem że zdarzają się takie co można je przekodować na 16 .
-
B6 DIVISION
A wiecie może jakie mają odblokowane kodowanie w 1 din ? Jakie mądrości ?? Bo nie kumam. Przeciez już ustalone że to 1 din .
-
B6 DIVISION
Ciekawe jaki jest faktycznie . Jeśli 16 i grzeje tylna szyba daje 150 hehehehe