Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś moim idolem Cwiara Ty łobuzie jeden [emoji12] to napewno Twoja sprawka .
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tia elegansio ktoś się tu bawi . Gówniarza to masz w gaciach . Ty ochłoń co się sadzisz .
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz. edited by mod incognito
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie kumam . To spora różnica w cenie jest . Jaka jest różnica wytłumacz mi sensownie w miare jeśli potrafisz . Zaczyna się... Skoro zadałeś pytanie w odpowiednim do tego temacie i już Ci tam udzielają porad, to po co zadajesz to samo pytanie w kolejnym miejscu... A wszyscy muszą tam zaglądać ?Z tegi co wiem to tu też było rezanko tego typu . Ale to pewnie też duperelka więc sory sensei .
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam . Panowie opłaca się dokładać kupe kasy do skrzynki 6biegów w benie jak przekładke na q robie ?
  6. Panowie będę przekładał . Dokładać tysiaka do 6 biegów czy bez sensu? Mam bfb . Plan 230 kucy .
  7. A kto będzie grał Maxa?? Dobra już wiem . Ładnie się zapowiada . Mam nadzieje że to będzie kolejna część nie remake . Guest 6/10 . Oglądał ktoś ,,Leviatan"? Dobre recenzje ma .
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładne to . Podchodzi p&p?
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tunel mam poniszczony strasznie więc poszukam . Dziex .
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cieżko dostać USA ? I jakie widełki kosztowe mniej więcej?
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nom mnie też z tydzień po jednej sztuce . A tak z zupełnie innej beczki, dużo jest zabawy z wymianą tunela ? Czy jak to się tam nazywa ten plastik od recznego do radia. I czy można wsadzić coś z kubkami?
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Postaram się
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od dziś obiecuję pisać same mądre rzeczy
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A da się pisać o niczym? Ogólnie w nadkolach miejsca od pyty i balon przeogromniasty . Mogę nie pisać jak przeszkadza Ci to w czymś .
  15. A w goldzie nie ma temperaturowych jakichś dolegliwości? Mi ciśnienie się rozjezdzało w zależności od ilości gazu w butli a i po 2 dniach sie zmieniało niezależnie od tego :/ . Coś mi się wydaje że dalej tak jest :/ . Niby różnice rzędu 0.1 ale mapy rozjechane w .....
  16. A co Ci sie działo? Pływało ciśnienie ?
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba widze przez okno b8 na 15
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierowniczka
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahaha no tak w avancie by się przydal bagaznik podgrzewany
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszędzie maty ?? Jezu harcore Mi wystarczy naprawa jednego ogzewania w jednym fotelu
  21. To gitarka . I tak naracie ac czerwony w naprawie bo się rozjezdzały mapy juz prawie codziennie :/ . Dziś testy reduktora po naprawie . Ciekawe czy wogóle coś robili przy nim . Po autokalibracji wyszło 1.19 przy połowie butli zobaczymy ile będzie pod koniec . Jest jakiś zakres dopuszczalny?
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może hydrografika da radę folia nie wejdzie raczej w oooo .
  23. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kucze nie chce mi się adapterów zakładać ale coś czytałem że zdarzają się takie co można je przekodować na 16 .
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wiecie może jakie mają odblokowane kodowanie w 1 din ? Jakie mądrości ?? Bo nie kumam. Przeciez już ustalone że to 1 din .
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe jaki jest faktycznie . Jeśli 16 i grzeje tylna szyba daje 150 hehehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.