Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiany spalania na fisie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Czy spotkał się ktoś z różnicami wskazań na fisie rzędu nawet 2l przy stałej predkości na tempomacie?. Jade 140 trasa i zazwyczaj pokazywało 9.4 a ostatnio potrafi sie zmienic nawet na 12 a po odpoczynku gdzies i ponownej trasie znów wraca do normy . Przepływka ma z pół roku błędów brak . Może lambda zaczyna szwankować? Logi wychodza wpozo ale fakt że jak pokazywalo to większe spalanie to nie miałem podpietego kompa . Jakieś pomysły?

w końcu wyskoczył błąd :

błąd 16517 - oxygen (lambda) sensor B1 S1: Response too Slow P0133 - 002 - Lower Limit Exceeded

więc chyba będzie lambda ;)

Opublikowano

Skoro masz błąd sondy to jest ona do wymiany. W tym przypadku niema ze jest trochę zepsuta. Albo dobra albo zła.

Opublikowano
  • Autor

Zobacze czy błąd powróci. A kazdy błąd lambdy oznacza jej awarie?

Opublikowano

Pewnie standardowo nie każdy błąd świadczy o uszkodzeniu :P
Przecież na jej pracę mają wpływ inne podzespoły, więc myślę że trzeba to porządnie sprawdzić. Bo wywalić kasę nie sztuka.

Oczywiście nie twierdzę, że ona faktycznie się nie zepsuła.

Opublikowano
  • Autor

No ciezko narazie ocenić . Logi wyglądają git :) .

Dziś przycisnłem do 200 i jak spadło do 140 na tempo to pokazalo w dugą strone hehehe 8.5 oczywiscie po wyzerowaniu :) . Lapek podpiety cały czas wskazania chwilowe lambdy ok :).

Zastanawiam się czy nie ma na to wpływu temperatura bo zazwyczaj wszysko się stabilizuje po dłuższej jeździe lub po bucie dobrym ;)

Opublikowano

Spalanie na fisie przelicza z czasów wtrysków, a czas wtrysku zależny m.in od sondy.

daj te logi

Opublikowano
  • Autor

bexowe wtryski kat out bfb silniczek

http://vaglog.rtnet.pl/log_182910.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_182909.html

Ogólnie programik celowany w 180 pare kucy a turbawka już nie najlepsza :) .

Zauważyłem tez że czasem jak wsiadam do autka to wyzerowane jest spalanie .

Opublikowano

No auto po programie dość mocnym około 190KM.

Turbina daje rade tylko dłużej się buja, ale to raczej normalne skoro podniesione ciśnienie zadane

U mnie jest podobnie - auto też po programie

Z logów wygląda wszystko ok, ale brak temperatury powietrza.Myślę że IC nie wyrabia chyba że masz FMiC-a założonego

Edytowane przez edekxp

Opublikowano
  • Autor

Też sobie o tym pomyślałem . Da się go jakoś łatwo przeczyścić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.