Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2014 - jedzonko - ANKIETA


jarko

Co chciałbyś jeść na zlocie ?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś jeść na zlocie ?

    • Zestaw I
      43
    • Zestaw II
      40


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku decyzja należy do Was jaki zestaw żywieniowy wybieracie!!!

Sobotnie i niedzielne śniadanie to oczywiście tradycyjny i wyjątkowo obfity "szwedzki stół".

Zestaw I

piątek grill: karczek, boczek, skrzydełka, dramstyki, kiełbaska, pierś z kurczaka, kaszanka, oscypki na stole szwedzkim: sery(korboce, oscypki bunc, bryndza), smalec, ogórki kiszone

sobota obiad: rosół z makaronem, udko z kurczaka, ziemniaki zapiekane, surówka, kompot, ciasto

sobota kolacja: danie gorące: udziec wieprzowy, kapusta zasmażana, ziemniaki zimna płyta: wędliny, półmisek z roladą z indyka, panierowane kurczaczki z sosem, śledzie 2 rodzaje, sałatki 2 rodzaje, mozzarella z pomidorami na sałacie, jajka z majonezem, pieczarki, papryka, pieczywo, napoje zimne i gorące

Zestaw II

piątek grill: szaszłyki drobiowe i wieprzowy, golonka, ziemniaki zapiekane w folii, oscypki na stole szwedzkim: sery(korboce, oscypki bunc, bryndza), smalec, ogórki kiszone

sobota obiad: kwaśnica, placek po zbójnicku, kompot ,ciasto

sobota kolacja: danie gorące: udziec wieprzowy, kapusta zasmażana ziemniaki zimna płyta: wędliny, korbace, bunc, bryndza, oscypki, grzybki, ogórki kiszone, papryka, smalec, śledzie 2 rodzaje, sałatki 2 rodzaje, pieczywo, napoje zimne i gorące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosół i golonka :) ale to różne zestawy ehhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

ale widać to tradycjonalista i dlatego tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panocki żech wybrał zestaw górolski , hej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panocki żech wybrał zestaw górolski , hej !

Zdecydowanie, hej!

P.S

Nie po to jadę w góry, żeby jeść kurczaki na sterydach i antybiotykach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

A moze nie ma i stad wybral :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mój głos będzie odgrywał jakąś rolę to zestaw pierwszy bym poprosił i wiadomość dla Jarka: z racji że będę u Was Po raz pierwszy to bym poprosił o pokój dwójeczkę gdyż przypominam że będzie z nami córcia prawie 3 latka. Z góry dziękuję i jak trzeba będzie dopłacić z racji mych wymagań to też będę chętny :) Pozdrawiam. (ps. uwierz Jarku że jak Julcia zaśnie to na pewno znajdziemy wspólny temat :) na prawdę jestem wyrozumiały i również lubię to co wszyscy :) Pozdrawiam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak już tak bardzo chcecie dopłacać za te dwójki to lubię rudą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ruda hmmmm w większych ilościach robi bałagan w głowie ???? ale w sumie o to chodzi :) będę miał też coś lepszego niż ruda :) pozdrawiam. ale też ruda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jedną koleżankę rudą ale dopłata z twojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jedną koleżankę rudą ale dopłata z twojej strony ;)

Z mojej? W przypadku rudej to ona musi dopłacać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...