Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. W sumie racja ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 10:02 ---------- Panowie jest jazdeczka Wszystko dobrze wszystko git tylko czasem przy zmianie biegu na dwójke lub trójke jest pojedyncze szarpniecie na benie jest ok wiec wykluczam skrzynie , a szczerze mówiąc bardzo podobne szarpniecie jak w zwalonym automacie . Jakieś pomysły ?? Za tydzień pierewszy przegląd po 1000 km może mapy się rozjechały??
  2. bongod opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Mam problem z cieknącym paliwem z tyłu po prawej stronie z rurki ktora nagle się kończy obok przewodów paliwowych niedaleko filtra paliwa. pomocy co to za rurka i czemu z niej cieknie?? ---------- Post dopisany 01-11-2013 at 06:14 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 15:51 ---------- masakra jakaś chyba musze wszystko rozebrać od spodu i zobaczyć gdzie ta rurka idze :/ ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 06:14 ---------- Gdzieś wyczytałem , że może to być odpowietrzenie filtra węgla aktywnego ale z kąd tam waha :/ ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 09:32 ---------- udało się rozwiązanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania
  3. bongod odpowiedział(a) na zielinski_t temat w 1.8T
    nie odcina bo podobno nie może bo to niebezpieczne . Diagnoza wycieku to zjebany filtr paliwa z 4 krućcami . Leciała waha z tego krućca co idzie na filtr węglowy . Po wymianie narazie wszystko ok Dziwna opcja w życiu się z tym nie spotkałem żeby filtr tak sie spierdzieli :/ ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- ehhh jednak znów leci :/ brak pomysłów bo brak błedów na vagu ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- ehhh jednak znów leci :/ brak pomysłów bo brak błedów na vagu ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- eee to chyba resztki z filtra poleciały no nic posiedze poczekam zdjołem rurke z której leciało z filtra paliwa do filtra węglowego i czekam na wahe ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- wahy brak więc jednak jeb......y filtr a miał 2 tygodnie ....
  4. bongod odpowiedział(a) na zielinski_t temat w 1.8T
    dzięki wielkie ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 15:41 ---------- a co wycieka jeżdżąc na gazie opary gazu??a ostatnio tylko na nim jeżdże :/
  5. bongod odpowiedział(a) na zielinski_t temat w 1.8T
    ok mam nadzieje że to to bo się zmarszczyłem niezle jak zobaczyłem plamę beny pod furaczem ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- a i coś doczytałem ,że jakiś evap jak padnie to śmierdzi wahą więc pewnie też do przejżenia??Ma to coś wspólnego z tym filtrem??
  6. bongod odpowiedział(a) na zielinski_t temat w 1.8T
    ok dzieki sprawdze napewno ale dopiero jutro :/ czyli jak się zapcha lub jest pełny to może bena sikać z tej rurki?? Opary sie na tyle tam skropliły że zaczynają ciec przez odpowietrznik ??
  7. bongod odpowiedział(a) na zielinski_t temat w 1.8T
    Nie mam pojęcia .Idzie z prawego przedniego nadkola . Gdzieś doczytałem że może to być odpowietrzenie filtra węgla aktywnego ale z kąd w nim waha :/
  8. wtam odkopie trochę temat Mi cieknie benzyna z niego i to dość dużo . Jeli to on wogóle . U mnie idzie z przedniego prawego nadkola wzdłuż 2 przewodów co ida do filtra paliwa konczy sie w polowie samochodu i leje wahą niemiłosiernie POMOCY!!!!!
  9. bongod odpowiedział(a) na zielinski_t temat w 1.8T
    Witam Kojażycie może rurkę co kończy się kilka cm przed filtrem paliwa??Leci razem z dwoma co dochodzą do filtra ale nagle się kończy i wali z niej waha pomocy !!!
  10. bongod odpowiedział(a) na szeryf temat w 2.0TDI
    Witam a może ktoś kojaży rurkę co leci razem z dwoma rurkami do filtra paliwa ale konczy sie z 30 cm przed nim ?? Cieknie mi z niego waha i to konkretnie :/
  11. Macie może foty a4 b6 avancika czarnego z karbonem czarnym na masce i dachu?? I jaki koszt u was by był jak mi się spodoba
  12. noiwszystko jasne dzięki chłopaki ---------- Post dopisany 24-10-2013 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 06:44 ---------- Noi gazik spoko hula tylko mam jedna obiekcje mianowicie zamontowano mi pod klapka wlew na dokretke czyli nie pelny . Powiedziano mi ze sie nie zmiesci pelny prawda to??
  13. A zielone nie do 200 sa?? Odczuje różnicę na niebieskich?? ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- No wlasnie roznie z tym ac mowi mój znajomy gazownik a ten antarctic podobno prosty i dobry zapytam o tego qboxa bo nie mam pojecia co to a lubie takie ciekawostki
  14. Moze wpadne ale jeszcze nie wiem czym
  15. Jak w tytule może być taka instalka przy mocy około 180 kucy??
  16. Kurcze nie mam juz vaga ale z naklejki odczytam i napisze a na ktora kkostkezwrucic uwagę? Bo zolta mala to tylko poduszka chyba nie? A caly modul wchodzi na piny wiec chyba cos głębiej ---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Chyba ze nie ten moduł poprostu i okablowania brak :/ ---------- Post dopisany 07-09-2013 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 08:33 ---------- wszystko jasne mam F więc przy trójramiennych kierownicach tez występuje dodam że na wlepce mam trójramienna . To tak odnośnie pierwszego posta . Kto sprzeda wyższy modół ??
  17. A to ten modul w który wpinam manetke? Ogolnie mam błąd 18107 P1699-008
  18. Może być moduł pod tempomat nie obslugujacy tempomatu??
  19. Czy dziś to już czwartek ??
  20. Moze tez sie wyrobie ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- A kiedy wypada czwartek w tym tygodniu?
  21. ja zakodowałem i nie działa :/
  22. Cos mi się wydaje że poprostu źle kiere założyłem bo po ciemku i czujnik wywala błąd esp może tak być ? Hehe ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- Ok kiera ustawiona esp sie nie pali :)Ale jak chcialem aktywowac tempomat tak jak w poscie aktywacja tempomatu nic a nic tempomat nie dziala :/ cos tam trzeba aktywowac jeszcze oprocz wprowadzenia kodu i zatwierdzenia go??
  23. panowie dziś odpaliłem furacza po wymianie manetki kierunków i wyskakuje esp i kiera przekrzywiona :/to normalne??modułu nie wymieniałem adaptacji nie robiłem . Dodam że jak poprzednio dołożyłem manetkę tempomatu to nic się nie działo takiego. Adaptacje muszę zrobić jak na początku wątku?? Czy coś się zwalićmogło od wymiany manetki kierunków?? Masakra :/
  24. Manetka kierunkow wymieniona i hula macie może wiadomości jak w cdif2 aktywować tempomat bo go nieogarniam :/
  25. Jesli koniecznie automat to tylko quattro tam juz tipa montowali w osce jest lipny multi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.