Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Co wy motor w namiocie chcecie trzymac?? A tak wogole to zona wyjezdza 1 czerwca z dzieckiem na tydzien Jakies pomysly????
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Gdzie sa moje ramki ja sie pytam!!!!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ojtam namiot router radiowy potrzebuje bo mi sie wysypal ma ktos??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czyli jest przed smokiem jakas siateczka ze nie pusci dalej jakiegos gowna? miske itak planuje obejzec bo po plukance nie zdejmowalem a pewnie troche syfu juz tam siedzi tylko masakra ze sanki trzeba sciagac ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Nom te co pokazywalem wam na zdjeciu mialem sie wymienic z ziomkiem ale w rezultacie mam 2 komplety a ani grosza nie dolozylem hehehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Slychajcie zlamala mi sie rurka bagnetu oczywiscie kupilem nowa ale ze starej wpadlo pare kawalkow do srodka przejmowac sie tym??znalazlem tylko cos o golfie ze ktos pisal ze luzik ale nie wiem jak w moim sprzecie :/ Wymienilem fele na 35 et i 7.5 j a mialem 38 i 7 niby to okolo 8mm roznicy a wizualnie szok
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Hehe dobrze wiedziec napewno sprawdze dziex ---------- Post dopisany 17-05-2013 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 18:11 ---------- No niestety literka D :/ jak dla mnie to przy dużo cięcia kabli :/ może kiedyś
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Patryk bierzesz kompa?bym sprawdzil ten sterownik swiatel czy jak to sie tam nazywa przy okazji moj potomek by sie frytaskow nazarl
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ale napisane jest ze jak jest 3 ramienna kierownica to juz nie low wiec cos sie nie pokrywa ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Wg opisu na poczatku 3 ramienna jest midline a nie low moze mid tez nie ma kontroli zarowek
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sluchajcie mam pytanie Mozliwe ze w b6 nie ma powiadomienia o spalonych zarowkach? Zalozylem manetke od pelnego fisa ktora zreszta dziala eleganncko alemam spalone 2 zarowki jedna postojowa druga standardowo od tablicy i nic nie pokazuje na fisie moze cos z kodowaniem??albo po prostu nie mam takiej opcji u mnie??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Uwaga pod stacją już 2 dzień kręcą się jakieś dwa podejrzane typy w b6
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jak to??ja bym przednich nie oklejał bo już raz zrywałem ale jak ktoś chce mogę zapytać o przód
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- oklejenie tyłów 350 sedan 420 kombi jak będzie z 5 fur to 20 zeta mniej
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wiesz fabrycznie nowe fury to rozne sa u yankesa amg sie robia cayeny itp kurcze troche daleko 135 w jedna :/ ciekawe jakich folii uzywa bo nie ktore nie maja filtrow a niektore blakna ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- nie woź się stuclem pod stacją pkp Hehehe nie widzialem cie za drzewem stales??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
tylko ciekawejak ściemniają szybe z ogrzewaniem widziałem nie raz partacką robotę a u yanka widziałem perfekcjonizm no zobaczymy pogadamy na spocie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
pompka 50 zeta płyn cholera wie czy był wymieniany więc nie wiem w czym problem ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- poza tym co ja wymieniłem do tej pory oprócz tego co trzeba przy kupnie używanego samochodu bo nie pamiętam ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- a pamiętasz te moje postojowe żarówki ??właśnie jedna się złamała i leży sobie w kloszu hahaha ale tendete ktoś wpierdzielił ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- ja tu się śmieje ale jak ja to wyjmę??????
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
już mam pompkę muszę tylko zamontować przynajmniej jeden dźwięk się skończy odnośnie świergolenia spróbuje wymienić płyn wspomagania w sumie i tak warto to zrobić
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Hehe dobre ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 11:10 ---------- Dzis robie plukanke potem motul 5w40 wczesniej castrol magnatek okaze sie czy to prawda z ta zauwazalna roznica pracy silnika ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 12:03 ---------- Po plukaniu i zalaniu motulem nie odczulem i nie zauwazylem zadnej roznicy wiec stwierdzam ze mit obalony ---------- Post dopisany 12-05-2013 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 10:46 ---------- mam nową myśl odnośnie tego piszczenia mogą to być łożyska pompy powietrza a ta na pewno siada bo buczy na maxa z rana na ssaniu szukam używki zamontuje i zobaczymy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
najwczesniej w czwartek :/ ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ---------- to co słysze z rana na ssaniu to najprawdopodobniej Secondary Air Injection pump czy jak to tam się zwie tylko dziwne że błędu nie wywala i nie wiem co z tym zrobić na forum nic nie widze :/ ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- egr coś ma wspólnego z tą suszarką(air pump) ?? ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- czytałem że niektórzy wywalają to i to w ogóle
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja też chce na spocie jakimś trzeba się zgadać
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
Ni kuta nic :/ nawet plukanke juz zrobilem i motulem zalalem zadnego efektu Wczesniej telepalo tylko 5 sekund i poten juz normalne ssanie bylo teraz cale ssanie tak wyglada :/ ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- A tak z ciekawosci to telepie sie wam napinacz??bo mi tak a patrzylem u ziomka to niemal nieruchomy jest oczywiscie sprzegielko alternatora i sam napinacz wymienialem juz ---------- Post dopisany 12-05-2013 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 12:22 ---------- Ja to znajde w koncu zloty srodek i przesiade sie na inna marke bo i z b5 1.9 mialem problemy a teraz z b6 1.8 sie zaczyna
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ale wole zapobiegac niz potem leczyc :/ nie chce zeby pierdzielnelo cos w silniku np przez jakies gowno np pompe oleju albo inne wujostwo :/ a z tym ssaniem to burczy juz niezle naprawde :/ wibracje na kierze tez sa i napinacz skacze :/ a sprzeglo chodzi wg mnie normalnie na pedale tez nie czoje jakis wibracji
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
W poniedzialek zadzwonie i dam znac
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Warszawa za placem kasztelanskim moj ziomek ma warsztat i tam nabija ale duzo czasu to trwa ponad godzine ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- Ktos umie robic logi i ma taka mozliwosc?bo bym zrobil badanie dokladne bo mnie juz na maxa wnerwia te trzesienie na ssaniu a i dynamiczne bym z checia zrobil place plynem
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Gdzie sa moje ramki klubowe ja sie pytam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Sa poduszki jest plyn spryskiwaczy mod do przodu