Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nadal te dwa bledy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
17700 charakterystyka termostatu przerwa w obwodzie staly 17939 sterowanie kątami fazowymi walu rozrzadu przerwa w obwodzie staly Moze przekaznik jakis??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kurna wymienilem termostat i mechanior patrzy wlasnie na napinacz lancucha odnosnie tych dwuch bledow co mi wyskakiwaly i nadal nie da sie ich usunac :/ sa moze bezpieczniki od tego??moze te przy sterowniku silnika??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hehehe ok tak mu powiem
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dokladnie tak to troche malo 3k tak mi sie wydaje
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nieno to napewno przeplywowka tylko czemu leci tak szybko moze virus kijowy?
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Nie ma problemu od spodu jak ktos nie zajechal śrub
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Z bemowa tomasa??myslisz ze bedzie wiedzial czy ze ma cos lepszego i tanszego ---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Okazalo sie po raz kolejny ze na opakowaniu co innego a w srodku co innego to vemo to behr wiec git bo ori behry wkladali oczywiscie spilowany znaczek ---------- Post dopisany 08-06-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 10:19 ---------- Pany mam pytanie jak zwykle dziwne Ziomkowi w b5 przeplywowka szwankuje pomimo wymiany po 3000km 1.8t po wirusie na 180 pomysly?? ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Obroty czasem faluja i potrafi zgasnac blad napewno vag wykryl przeplywowki ale dokladnie nie wiem jaki
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Wymienilem i pomoglo duzo ale nie bylem na maxa zadowolony cwierkanie zlikwidowalem poprzez przedmuchanie kompresorem alternatora i mysle ze tez reszta drgan pochodzi od niego bo po wylaczeniu wszystkich odbiornikow napinacz ladnie stoi i teraz pytanie czy na obciazonym kompresorze dochodzi do takiego drgania??czy moze lozyska do wymiany albo szczotki?klime jak wlacze to tez sie pojawiaja drgania ale wydaje mi sie ze tez ona potrzebuje pradu do wiatraka wiec stawiam na alternator sprzegielko juz dawno wymienilem wiec co??chyba lozyska
-
[ALL B6] Temperatura 70*C...
Kolego i jak ten vemo??chula do tej pory?? ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ---------- Ten vemo jak sie okazalo to behr wiec gitara bo jak ori
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
A minimalne to z 3 mm?? Patrzac na przegubie napinacza??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kurna polamalem gniazdo wtyczki termostatu niestety u mnie jest w calosci i kosztuje odpowiednio heh znacie firme vemo??bo to maja w inter
-
wielka prośba o sprawdzenie błedów
Dzięki wielkie jednak tamte dwa nie powróciły wiec zapala się kontrolka od tych powyżej. Na innym programie wyskoczylo 17939 sterowanie kątami fazowymi wału rozrządu , przerwa obwodu , bład stały Napinacz z łańcuchem wymieniłem z 2 miechy temu . ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- Podjade do mechaniora w poniedzialek co wymieniał i niech kombinuje bo ja nie wiem gdzie ten zawór nawet ale pytanie brzmi czy moge z tym jezdzic??
-
wielka prośba o sprawdzenie błedów
Witam Wywalilo mi takie błędy 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication 17939 - Camshaft Timing Adjustment: Open Circuit P1531 - 004 - No Signal/Communication Nie kasują się Oprócz nich były dwa inne które jak się okazało usunęły się na chwilę jutro je dokleje przez nie pojawiła się kontrolka pomaranczowego silnika po skasowaniu zniknęła ale po kolejnym odpaleniu znow się pojawiła a już kompa nie miałem jutro te dwa od kontrolki dołożę Pomóżcie dobrzy ludzie bo nic nie kumam w tych tematach
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Karwasz barabasz to musze mechaniora popedzic dzis zeby szybko to kolo wymienil to wpadne z tego co wczoraj patrzylem to jakis debil sztywne kolo tam wstawil :/
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Wlasnie juz kupilem wymienie i sie zobaczy jak nie pomoze to juz tylko klima ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Soul87 a za co odpowiada ten zawor kombinowany?i czy ma jakas inna nazwe?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A widzisz spytalem mechaniora i mowi ze tam duzo miejsca i da rade to ogarnac od spodu no zobaczymy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja na rybkach w srode sie spoce ostro pewnie ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Kurna nie wiem czemu po tej zmianie na forum nic nie moge znalezc :/ podeslijcie please linka jakiegos o wymianie kola pasowego z tlumikiem drgan czy trzeba przód zwalić czy nie ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Kurna nie wiem czemu po tej zmianie na forum nic nie moge znalezc :/ podeslijcie please linka jakiegos o wymianie kola pasowego z tlumikiem drgan czy trzeba przód zwalić czy nie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hie hie moze produkuje w domu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja chce moje klubowe ramki !!!!!!!! gdzie one zaginely sie pytam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czyli standardzik ja musze w koncu wymienic kolo pasowe z tlumikiem drgan i podobno napinacz sie uspokoi
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To nie od tego dziura po prostu szpachla sie nie przyjela i zaczyna odpadac
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak raz wymyslilem to nikt prawie nie mogl ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 19:07 ---------- Idziemy gdzies do baru w sobote na mecz??
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Lancuszek wymieniony wraz z napinaczem byl nie tak dawno temu a ta suszara mysle ze az tak glosno nie powinna chodzic kiedys jej wogole nie slyszalem w srodku samochodu no zobaczymy jak kanal znajde to podmienie .Jeszcze kwestia tego jakby lozyska pod samochodem nawet ciezko to namiezyc ale raczej z tylu ehh te dzwieki tak sie moga rozchodzic ze masakra wymienie plyn we wspomaganiu zobacze moze to pompa od kiery ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 09:21 ---------- Znalazlem taki filmik Moj napinacz zachowuje sie identycznie . Moze mi ktos linka dac z takim tlumikiem drgan?bo nie moge wygoglowac :/
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
Tyle ze ten lancoch wraz z napinaczem byl wymieniony :/ ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- Chyba ze chodzi o lancuch od pompy oleju tam jeszcze nie dotarlem ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 13:22 ---------- Obejzalem ciekawy filmik odnosnie tlumika drgan skretnych i identycznie drga tam napinacz jak u mnie tylko kurcze nie moge znalezc w goglach do bfb :/ pomoze ktos? ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- To ten filmik