Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Temperatura 70*C...


nazarAudi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki prbloem... Kiedy jade na trasie mam 70*C silnika,pojeżdżąc troche po miascie podnosi mi się do 90*C, a potem na trasie znów spadnie do 70*C, co może być przyczyną???? :disgust:

Termostat wymienić i zapomnieć :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienimy w najbliższym czasie i dam znać co i jak :naughty: dzieki Panowie :notworthy:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 20:48_________________________________________________Kompletny termostat z obudowa i ze wszytskim kosztuje 600zl... Mozna kupic sam termostat :confused4:?? bo szukalem i niegdzie nie ma do 2.0 benzyna :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, do ALT trzeba kupic termostat w obudowie, i wymienic cala czesc (czujnik temp.jest zatopiony w obudowie, oraz sam termo przylutowany na stale wewnatrz, zatem niewymienialny).

:hi:

Mówisz, że trzeba kupować cały komplet ?

Bo mam taki czujnik nowy i dzisiaj zamówiłem sam termostat wahlera.

Ciekawe co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, kupiłem termostat w ASO (70zł) wtedy też zrobiłem rozrząd i kłopot zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, kupiłem termostat w ASO (70zł) wtedy też zrobiłem rozrząd i kłopot zniknął.

Pablo masz inny silnik......czytaj ze zrozumieniem. Silnik ALT ma gówniano rozwiązany termostat bo elektroniczny. I koszt jest wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to objawy termostatu miałem to samo zaraz po sprowadzeniu koszt w aso ok 370 zl ja za wymiane płaciłem 70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, kupowałem jakiś czas temu termostat do audi a2 1.6FSI, rozwiązanie jest identyczne co w silniku ALT z a4- termostat zintegrowany z czujnikiem w obudowie. W ASO kosztował 300 zł, sklep z częściami załatwił Behra za 200, który jest po prostu oryginalnym termostatem z... chamsko zdrapanym nożem z obudowy znaczkiem audi :przebiegly: nasuwa mi się wniosek, że Behr robi te części dla audi na pierwszy montaż i pakując w swoje pudełka "przerabia" ori zdrapując logo audi, stąd niższa cena. Gdyby ktoś jeszcze wymieniał termostat w 2.0 warto rozejrzeć się za Behrem, prawdopodobnie okaże się że to oryginał za 2/3 ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i jak ten vemo??chula do tej pory??

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ----------

Ten vemo jak sie okazalo to behr wiec gitara bo jak ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...