Skocz do zawartości
IGNOROWANY

może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

hana zielona to tak prawie na styk a jak byś chciał coś pomodzić może braknąć można pomyśleć o niebieskich,zamiast antarctica wziąłbym AC R01 250 czerwony,nie ma z nim już żadnych problemów,STAG 4 może być-zapytaj o Qboxa

montaż pojedyńczy zamiast na listwie

IMAG0006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zielone nie do 200 sa?? Odczuje różnicę na niebieskich??

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

No wlasnie roznie z tym ac mowi mój znajomy gazownik :) a ten antarctic podobno prosty i dobry :) zapytam o tego qboxa bo nie mam pojecia co to a lubie takie ciekawostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy na jakim ciśnieniu jest to ustawione,reduktor ac miał problemy z ciśn. ale zostało to poprawione i jest spokój,qbox to nowy sterownik bardziej zaawansowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zielone i 180KM i dają radę bez problemu, ciśnienie 1.1bara

Mnożnik od 1.2 a konczy się na 0,9

niebieskie mogą być trochę za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnei niebieskie byly za duze na ac-r01, zielone smigaja az milo, maja zapas do ok 50-60KM max na cylinder ale realnie do 50KM wiec i tak powinny spokojnie wystarczyc - do tego tez mam qboxa, obudowa jest mala i mozna wszedzie ja upchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noiwszystko jasne dzięki chłopaki :)

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 06:44 ----------

Noi gazik spoko hula tylko mam jedna obiekcje mianowicie zamontowano mi pod klapka wlew na dokretke czyli nie pelny . Powiedziano mi ze sie nie zmiesci pelny prawda to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się, ale ja mam też dokręcany i nie narzekam.

Przynajmniej nie porysuje ci lakieru jak podłącza trochę dalej od karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja :)

---------- Post dopisany 02-11-2013 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 10:02 ----------

Panowie jest jazdeczka :)

Wszystko dobrze wszystko git tylko czasem przy zmianie biegu na dwójke lub trójke jest pojedyncze szarpniecie na benie jest ok wiec wykluczam skrzynie , a szczerze mówiąc bardzo podobne szarpniecie jak w zwalonym automacie :). Jakieś pomysły ?? Za tydzień pierewszy przegląd po 1000 km może mapy się rozjechały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy cewki zapłonowe były wymieniane ???bo może wypadać zapłon i takie szarpnięcia będą właśnie ,na pb nie wypada a na lpg będą szarpnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinacz czego??paska wieloklinowego w miare świerzy :) łańcucha ma pół roku :) pozatym na benie wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kawałek drogi pod lekkie wzniesienie wkładaj 5 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to będziesz miał odpowiedz co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Łukasz, spradz ale obstawiam cewki i świece , tez tak mialem załozyem gaz i po koleii cewki zjadło:kox:, swiece PFR6Q albo DENSO K20TT, obecnie mam te drugie i jest ok ale czekam na cewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumien że cewki czuć tylko przy zmianie biegów??a odnośnie tej 5 na wzniesieniu to tak sprawdzałem sprzęgło :) ale powtarzam na benie jest ok więc może cewki faktycznie poczekam az zaczna wypadać zapłony najwyżej i dopiero wymienie bo tak to niewiem nawet która :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwoniłem do aso powiedzieli że moich akcja nie dotyczy :( chyba że w różnych aso mają różnie hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...