Skocz do zawartości
IGNOROWANY

może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

Pany no co wy??? Przecież jak cewka j**nieta to czuć w każdej kosteczce :decayed:

Jak padnie całkiem to czuć ale jak zaczyna padać to pluje co jakiś czas zapłonem i byś nie powiedział że to cewka pada .

Nie mam tej cewki bo bym ci pokazał jak to wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawalem vin :) a odnosnie piątki pod górkę wszystko zdrowe :) z tą cewka to może i bym się zgodził ale to po zmianie biegu tylko by siadala ?? To takie jakby jebniecie polaczone z przyduszeniem hahaha nie wiem jak to oreslic no identycznie jak sprzeglo zwalone w koncu by zalapalo po zmianie biegu . Ale obroty nie lecą :)

---------- Post dopisany 11-11-2013 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 07:58 ----------

jaki powinien być max na gazie?? U mnie 200 i koniec a na benie dość lekko 230 . Tak ma być?? Spalanie minimalne 13l mniej nie moge zejść a praktycznie sama trasa przy pędkości 140 myślałem żę w trasie z 11 będzie ale 13 też nie jest źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem ci szczerze ze tez mam cos takiego co opisujesz, szczegolnie jak jest zimny, po zmianie biegu zmulenie i zalapanie, jest to takie glebokie ale plynne, taki zanik mocy ale nie jest to tez jakies szarpniecie, poki co nie zawracam sobie tym glowy bo rzadko to wystepuje i chyba tylko na zimnym czy niedogrzanym motorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile Ci pali Twoje 1.8t w trasie i ile leci ?? Bo nurtuje mnie to czemu wolniejszy jest na gazie o 30km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z vmaksem

spalanie tez mam nie dokonca ok bo mam wydmuchana uszczelka miedzy kolektorem a turbo i traci troche doladowania na tym

miasto mam male, robie krotkie odcinki na niedogrzanym motorze to tak 14-15lpg licze ze sporadycznymi sprintami spod swiatel, w trasie ok 11l lpg z roznymi predkosciami od 100-120-140 czaasem wiecej

i zauwazylem ze na wolnych obrotach delikatnei go zalewa na letnim silniku na LPG bo czuc delikatne przerwy jak np auto stoi - czyli norma w stagu raczej

trzeba wziac pod uwage ze mam Q - a masy pewnie mamy podobne, b6 jest ciezkie ale masz ośke a ja mam bagaż w postaci tylnej zawiechy żeliwnej i napędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 w Q w trasie spoczko :) więc u mnie coś nie chalo jest skoro 13 mi wychodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawalem vin :) a odnosnie piątki pod górkę wszystko zdrowe :) z tą cewka to może i bym się zgodził ale to po zmianie biegu tylko by siadala ?? To takie jakby jebniecie polaczone z przyduszeniem hahaha nie wiem jak to oreslic no identycznie jak sprzeglo zwalone w koncu by zalapalo po zmianie biegu . Ale obroty nie lecą :)

---------- Post dopisany 11-11-2013 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 07:58 ----------

jaki powinien być max na gazie?? U mnie 200 i koniec a na benie dość lekko 230 . Tak ma być?? Spalanie minimalne 13l mniej nie moge zejść a praktycznie sama trasa przy pędkości 140 myślałem żę w trasie z 11 będzie ale 13 też nie jest źle:)

ja powiem ci szczerze ze tez mam cos takiego co opisujesz, szczegolnie jak jest zimny, po zmianie biegu zmulenie i zalapanie, jest to takie glebokie ale plynne, taki zanik mocy ale nie jest to tez jakies szarpniecie, poki co nie zawracam sobie tym glowy bo rzadko to wystepuje i chyba tylko na zimnym czy niedogrzanym motorze

O panowie, dokładnie to samo zaobserwowałem wczoraj, jeszcze bardziej było czuć po zdjęciu nogi z gazu a potem but w podłogę. Właśnie też zimny był, po 2 nocach stania. U mnie to akurat ALT na gazie, po przełączeniu na benzynę ok. Stawiał bym na temperaturę przełączenia na gaz , bo przy 90 już gra gitara Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla staga im wyzsza temp przelaczania tym lepiej

ja mam duza nizsza ustawiona - na 15 stopni ale staram sie bardzo delikatnie jezdzic w pierwszych minutach po rozruchu i poki co nic sie nie dzieje zlego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to akurat KME Nevo na 20 stopniach i niby fajnie bo z podwórka nie raz nie wydaję i jest gaz, no ale widać za nisko skoro takie kwiatki potem są. Przynajmniej teraz wiem, żeby nie szukać przyczyny w samochodzie tylko w ujowo ustawionym gazie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 27 hyba z tego co pamietam a jazdeczka jest na nagrzanym a nie zimnym ale fakt że żadko strasznie :)

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

coś mi się wydaje że może to mieć związek z tym większym spalaniem spalaniem .... Jadę po homologcję więc od razu ziomek posprawdza zobaczymy co powie :) pewnie że mi się wydaje hehehe

---------- Post dopisany 13-11-2013 at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 20:40 ----------

Powiedzial że troche za bogato bylo i cos lało :) cos tam poprzestawial w mapach dzis testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nie poleci więcej niż 200na lpg ,ja swojego na starym parowniku do 235 pogoniłem a na nowym jeszcze nie testowany bo nie ma gdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co kolego bongod ?? Wszystko gra ?

Zalałem do pełna, nie szarpie tak żeby całą budą trzęsło, czyli resztka gazu to powodowała + niska temperatura przełączania, ale na LPG minimalnie czuć jednak jak się wciśnie but w podłogę = wizyta u gazownika w sobotę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie szarpie :) jutro maxa sprawdze bo mnie to irytuje . Potem butla na maxa i sprawdzam spalanie bo tez mnie to wpienia . Mam nadzieje że już będzie git :)

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 19:28 ----------

Kolejne mam pytanko :) czy qbox po odlaczeniu klem aku zgubi mapy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zgubić ale mnożnik zostaję, wiec narysują się jak pojeździsz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się :) nie kumam :) czyli to co ustawił gazownik zostanie jakby ale sama harakterystyka sie dopasuje do tych ustawien po jakim czasie jezdzenia.? Czy sama automatyczna harakterystyka tylko bedzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma tylko narysowanych map, wszystkie ustawienia zostają nic nie trzeba zmieniać oczywiście jak wszystko zostało dobrze zestrojone.

Być może i mapy się nie wykasują.

Możesz śmiało odłaczać akumulator

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki powinien być max na gazie?? U mnie 200 i koniec a na benie dość lekko 230 . Tak ma być?? Spalanie minimalne 13l mniej nie moge zejść a praktycznie sama trasa przy pędkości 140 myślałem żę w trasie z 11 będzie ale 13 też nie jest źle:)

Powinno być to samo co na PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...