Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no miejsce jak juz chałupę ogarne a raczej jak żonę wygnam to dam znaći liste puścisz np tydzień wcześniej ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- jak kazdy wezmie np karimate i spiwór to kima jest u mnie furkami jest gdzie stanąć zreszta nawet ognisko mozna rozkminic
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no mówię o tej liście co na początku kazdej strony jest
-
SPOTY RADOMSKIE
autko sprawdzone ori przebieg prawie 150 tys przy 2002 r nie bite 2 elementy malowane pewnie rysy były bo szpachli nic niemal niemożliwe a jednak sprawdzone i faktycznie tak jest polecam skode miła obsługa mechanik swoje lata ma ale za***isty gość wiedzę ma konkretną nie żałuję 300 zeta
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
idiota przykleił jakieś taśmy aluminiowe na zderzaku nie wiem jak to zerwać żeby nie zniszczyć lakieru jakiś pomysł?? ktoś chyba chciałb7 grilla zrobić heheh ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- w sumie fajnie by było się złoić w grodziskim klubowym towarzystwie jak są chętni to ogarne chałupę na jakiś weekend musti może zmienić listę odnośnie maka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja już nie raz propozycje promilowe składałem ale b6 może być kolejną okazją ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- takie coś połapałem
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehehe okazało się że mam ten tańszy i że można to zrobić bez ściągania rozrządu następnym razem a bogaty to ja chyba w innym życiu będę dopiero hahaha
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
zobacze co powie mechanior podobno są dwa rodzaje tańszy mechaniczny (mam nadzieję że u mnie) i droższy elektroniczny jak patrze na zdjęciach to raczej wygląda w silniku bfb na mechaniczny no zobaczymy jestem dobrej myśli a ogólnie to co za różnica pod tym względem czy b5 czy b6 też ten łancuch jest w 1.8 t ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- eee luzik nie ma tragedii zrobie i łańcuszek na wszelki wypadek
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
tyle ze to z tysiaka kosztuje albo lepiej więc najlepiej zdiagnozować na początek czy jest do roboty
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ale jak rozpoznać czy ten łancuch i mapinacz są do wymiany??bo juz sie doczytałem ze z przodu jest pasek a ten łańcuch gdzieś z tyłu ktoś pisze że klekotać zaczyna jak dizelek ktoś inny że błędy wyskakują u mnie błędów nie widze a i klekotu nie słyszę no może przez pół minuty na zimnym coś tam słychać ale sam niewiem nie znam tych 1.8 ehhh
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
pod deklem zaworów chyba
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Niech go szybko ogarniaja i lece w jankach uczyc sie jezdzic bo tam duzo miejsca ziomki z motor garage polecili mi swojego ziomka na piaskowej wiec dzis albo jutro z rana wstawiam i czekam z niecierpliwoscia ale powiem wam ze faktycznie w b5 wiecej miejsca noi w automacie moglem na prostych nogach jezdzic a teraz to musze sie przyzwyczaic do pedalowania jak na rowerze ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- masakra właśnie się dowiedziałem że jeszcze przy rozrzadzie sie robi jakiś napinacz łańcucha jakieś uszczelki głowicy że cośtam wałki trzeba wyjąc i że z tysiak to wyjdzie dodatkowo ma saaa kraaaaaa
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahaha i z kad na to kase jak goly jestem i wesoly dzis rozrzad olej filtry czyli na lekkiej glebie bo hyba jest nie bedzie nic obcierac?? ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- Ogarnialiscie kiedys manetki fisa i czy da rade jeszcze tempomat wzucic bo fisa sterowanie to znalazlem na forum ze bez probklemu ale odnosnie tempo to niedoszukalem sie czy wystarczy manetka tylko i kompa przestawic
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ludziska podejda mi oponki 215 50 17 na 8j??bo tanio mi ziomek opchnie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
narazie nie da się jeżdzić bo letnie kapcie na dodatek łyse hehehe ledwo do domu dojechałem dopiero w następną sobotę będę miał oponki od razu ziomek mi rozrząd zrobi w garazu w zamian za kółka od starej żabci ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- widzę że pierwszą rzeczą bedzie odblokowanie fisa i kupno manetki mam nadzieję że ktoś mi pomoże
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
noi jest b6
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
bingo po okazyjnej cenie dla wybranki serca ale coś juz słyszałem o przekładce na manuala więc coś podejrzewam że moją byłą żabkę podusi trochę
-
SPOTY RADOMSKIE
dzięki wielkie w środe zawitam w skodzie
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie podjechać w Radomiu furke sprawdzić według was??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
znasz tą osobę hehehe ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- cały tydzień wolnego mam więc dajcie znać kiedy możemy ruszyć do radomia jeśli vin się będzie zgadzał
-
SPOTY RADOMSKIE
vin w trakcie sprawdzania ziomki klubowe czekają żeby ze mną pojechać i posprawdzać
-
SPOTY RADOMSKIE
ja zrobiłem w avanciku właśnie włokno i trochę drewna wali konkretniewzmak w drugim nadkolu ---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 06:17 ---------- okleiłem sakajem pod kolor tapicerki i było git teraz ktoś inny się cieszy a ja szukam furki u was
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ehh sprzedałem furacza :/ ale jeszcze go zobaczymy nie raz
-
SPOTY RADOMSKIE
witam klubowiczów z Radomia mam prośbę o oblukanie furacza z ogłoszenia dało by radę?? autko nie stoi w komisie z tego co wiem właściciel dalej nim jezdzi Oferta - Audi A4 - WITAM!!!! OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY AUDI A4 Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 1,8 O MOCY 163 KM, ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII. AUTO JEST BEZW wybieram się z ekipą ale ciekaw jestem waszych opini skoro na miejscu jesteście na priv podam nr do właściciela poozdrawiam!!!!!!i szerokości!!!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nawet jak to nie z komisu??a vin to wauzzz8e53a148707 ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ---------- wyczytałem w autocentrum że każde b6 ma woofer to prawda??bo znajomy niema
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
wiec moskal mustii ja buteleczke zrobimy w maczku na lepsze trawienie i sen??