Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. no miejsce jak juz chałupę ogarne a raczej jak żonę wygnam to dam znaći liste puścisz np tydzień wcześniej ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- jak kazdy wezmie np karimate i spiwór to kima jest u mnie furkami jest gdzie stanąć zreszta nawet ognisko mozna rozkminic
  2. no mówię o tej liście co na początku kazdej strony jest
  3. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    autko sprawdzone ori przebieg prawie 150 tys przy 2002 r nie bite 2 elementy malowane pewnie rysy były bo szpachli nic niemal niemożliwe a jednak sprawdzone i faktycznie tak jest polecam skode miła obsługa mechanik swoje lata ma ale za***isty gość wiedzę ma konkretną nie żałuję 300 zeta
  4. idiota przykleił jakieś taśmy aluminiowe na zderzaku nie wiem jak to zerwać żeby nie zniszczyć lakieru jakiś pomysł?? ktoś chyba chciałb7 grilla zrobić heheh ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- w sumie fajnie by było się złoić w grodziskim klubowym towarzystwie jak są chętni to ogarne chałupę na jakiś weekend musti może zmienić listę odnośnie maka
  5. ja już nie raz propozycje promilowe składałem ale b6 może być kolejną okazją ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- takie coś połapałem
  6. hehehe okazało się że mam ten tańszy i że można to zrobić bez ściągania rozrządu następnym razem a bogaty to ja chyba w innym życiu będę dopiero hahaha
  7. zobacze co powie mechanior podobno są dwa rodzaje tańszy mechaniczny (mam nadzieję że u mnie) i droższy elektroniczny jak patrze na zdjęciach to raczej wygląda w silniku bfb na mechaniczny no zobaczymy jestem dobrej myśli a ogólnie to co za różnica pod tym względem czy b5 czy b6 też ten łancuch jest w 1.8 t ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- eee luzik nie ma tragedii zrobie i łańcuszek na wszelki wypadek
  8. tyle ze to z tysiaka kosztuje albo lepiej więc najlepiej zdiagnozować na początek czy jest do roboty
  9. ale jak rozpoznać czy ten łancuch i mapinacz są do wymiany??bo juz sie doczytałem ze z przodu jest pasek a ten łańcuch gdzieś z tyłu ktoś pisze że klekotać zaczyna jak dizelek ktoś inny że błędy wyskakują u mnie błędów nie widze a i klekotu nie słyszę no może przez pół minuty na zimnym coś tam słychać ale sam niewiem nie znam tych 1.8 ehhh
  10. pod deklem zaworów chyba
  11. Niech go szybko ogarniaja i lece w jankach uczyc sie jezdzic bo tam duzo miejsca ziomki z motor garage polecili mi swojego ziomka na piaskowej wiec dzis albo jutro z rana wstawiam i czekam z niecierpliwoscia ale powiem wam ze faktycznie w b5 wiecej miejsca noi w automacie moglem na prostych nogach jezdzic a teraz to musze sie przyzwyczaic do pedalowania jak na rowerze ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- masakra właśnie się dowiedziałem że jeszcze przy rozrzadzie sie robi jakiś napinacz łańcucha jakieś uszczelki głowicy że cośtam wałki trzeba wyjąc i że z tysiak to wyjdzie dodatkowo ma saaa kraaaaaa
  12. Hahaha i z kad na to kase jak goly jestem i wesoly dzis rozrzad olej filtry czyli na lekkiej glebie bo hyba jest nie bedzie nic obcierac?? ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- Ogarnialiscie kiedys manetki fisa i czy da rade jeszcze tempomat wzucic bo fisa sterowanie to znalazlem na forum ze bez probklemu ale odnosnie tempo to niedoszukalem sie czy wystarczy manetka tylko i kompa przestawic
  13. Ludziska podejda mi oponki 215 50 17 na 8j??bo tanio mi ziomek opchnie
  14. narazie nie da się jeżdzić bo letnie kapcie na dodatek łyse hehehe ledwo do domu dojechałem dopiero w następną sobotę będę miał oponki od razu ziomek mi rozrząd zrobi w garazu w zamian za kółka od starej żabci ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- widzę że pierwszą rzeczą bedzie odblokowanie fisa i kupno manetki mam nadzieję że ktoś mi pomoże
  15. bingo po okazyjnej cenie dla wybranki serca ale coś juz słyszałem o przekładce na manuala więc coś podejrzewam że moją byłą żabkę podusi trochę
  16. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzięki wielkie w środe zawitam w skodzie
  17. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gdzie podjechać w Radomiu furke sprawdzić według was??
  18. znasz tą osobę hehehe ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- cały tydzień wolnego mam więc dajcie znać kiedy możemy ruszyć do radomia jeśli vin się będzie zgadzał
  19. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    vin w trakcie sprawdzania ziomki klubowe czekają żeby ze mną pojechać i posprawdzać
  20. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja zrobiłem w avanciku właśnie włokno i trochę drewna wali konkretniewzmak w drugim nadkolu ---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 06:17 ---------- okleiłem sakajem pod kolor tapicerki i było git teraz ktoś inny się cieszy a ja szukam furki u was
  21. ehh sprzedałem furacza :/ ale jeszcze go zobaczymy nie raz
  22. bongod odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam klubowiczów z Radomia mam prośbę o oblukanie furacza z ogłoszenia dało by radę?? autko nie stoi w komisie z tego co wiem właściciel dalej nim jezdzi Oferta - Audi A4 - WITAM!!!! OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY AUDI A4 Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 1,8 O MOCY 163 KM, ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII. AUTO JEST BEZW wybieram się z ekipą ale ciekaw jestem waszych opini skoro na miejscu jesteście na priv podam nr do właściciela poozdrawiam!!!!!!i szerokości!!!
  23. nawet jak to nie z komisu??a vin to wauzzz8e53a148707 ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ---------- wyczytałem w autocentrum że każde b6 ma woofer to prawda??bo znajomy niema
  24. wiec moskal mustii ja buteleczke zrobimy w maczku na lepsze trawienie i sen??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.