Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kurcze dopiero zobaczyłem że coś przegapiłem był spot?? a kabelek już jest ? hehehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to mała buteleczka w niedzielę ?????????
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jak będzie nowy ,,góralski'' kabelek to i ja wpadam :>
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
podziękował i ja już miałem boczek zdejmować a tu się dowiaduje ,że blokada rodzicielska była
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
a jak podniosłeś zderzak kolego????
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
są jakieś gwarantowane atrakcje?? hehehe i tak wpadne bo niemam nic do roboty a chyba z 500 metrów mam do maca więc dozoba
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
może też wpadnę dziś pod maca ma ktoś może w b5 depo dzielone ?? przylukał bym wielkość szpary pomiedzy kloszem a maska
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
też depo a może ja poprostu przesadzam jakbyś patrzył to zerknij też na spód bo u mnie lampa leży na zderzaku[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 07:24_________________________________________________ kolego i jak z tą szparą ile ma mniej wiecej ??
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
nom zgrywa się idealnie, a lampy nie mogę podnieść bo kierunkowskaz pręży :/
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
a niewidzialem popatrze wydawalo mi sie ,że po prostu się je mocuje i ustawia poziom [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:33_________________________________________________tyle , że przecież kierunek idealnie pasuje i do lampy i do blachy wiec już sam niewiem :/
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
kupilem lampy depo dzielone i sa naprawde super dodali nawet dokladki do silniczkow tak ze pasuja jak ulal jak juz czytalem w innych tematach kierunek jest wiekszy tak jest i u mnie przez co widoczna jest szpara miedzy maska a kloszem znalazlem brewki od fk z abs i zastanawiam sie jak to bedzie wygladac prosze o porady moze jakos inaczej zasloc te szpary ??moze maske troche opuscic??wyprzedzam podpowiedz ze moglem zespolone kupic nie chce ciac blachy potem ciezko zabezpieczyc przed korozja zeby bylo ori pozdrawiam [mod]1. Zakładaj tematu zgodnie z regulaminem. 2. Staraj się pisać po po polsku, bo czyta się to jak chińską instrukcję obsługi.[/mod][br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 11:45_________________________________________________sorki za brak znakow ale mam zalana klawiature obiecuje poprawe
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
spryskiwacze sa napewno bez wycieraczek bo sa do grupy ww audi skoda a tam ich niema i pompka jest wysokiego cisnienia pozatym spryski sie wysowaja a przy wycieraczkach sa takie male na stale zamontowane poprostu moim zdaniem jest za male cisnienie zeby zmyc ale moze sie myle reka nie boli ale fakt ze pryskaja duzo mocniej niz od szyby
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
miales racje zamienilem plus z minusem i hula ale szczerze mowiac myslalem ze mocniej bedzie pryskac mysle ze takie cisnienie nie zmyje moco zabrudzonego reflektora co najwyze moze bloto sciagnie albo kuz ale itak sie przydadza dzieki wielkie pozdrawiam
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
:> hehe czyli jesli dobrze rozumuje to pomiedzy 15 a 30 jest bezpiecznik sorki ale lalem dzis beton caly dzien i wolno do mnie dochodzi
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
to jest jasne chodzi mi o to czy ten kabelek podlaczyc pod drugi koniec bezpiecznika bo pierwszy idzie na przekaznik ale mam drugie pytanko skad u diabla wziac konektorki do podstawu przekaznika bo sa jakies nietypowe mam normalne i niepasuja
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:06_________________________________________________cos poplatalem hodzi mi o punkt 7 tzn pod jaki styk ta 30 mam podlaczyc?? chodzi o drugi koniec bezpiecznika??
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
ok dzieki jutro sprawdze pewnie znow nadkole bede musial sciagac
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
i byl taki efekt jak mowie?? czy poprostu oba pryskaly ale slabo
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
tyle ze podlaczylem tak samo jak pompke do szyby moze byc odwrotnie??[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:17_________________________________________________napoczatku myslalem ze to kwestia rurek ze jedna krutsza a druga dluzsza to zrobilem jednakowe i nic hehehe normalnie niemam juz sily
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
od zestawu spryskiwaczy wszystko firmy hella
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
a moze ktos mi pomoze sprawa wyglada tak ze wysowaja mi sie spryski ale tylko jeden dziala czasem lewy czasem prawy masakra normalnie
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
jezuuuu caly dzien robilem ale w koncu zderzak zalozony jeszcze tylko zbiornik i mam nadzieje bedzie git oczywiscie musialem sobie wybic palec jak wciskalem zderzak [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________i pojawil sie problem wszystko dziala tylko jeden spryskiwacz pryska czasem lewy czasem prawy dodam ze oba sie wysowaja masakra jakas moze byc zapowietrzony uklad? a moze + z - pomylilem na pompce? ale podlaczylem tak jak jest w pompce do szyby wiec niewiem juz sam
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
a montowal ktos w dizelku spryski?? bo zastanawiam sie czy qlerek nie bedzie przeszkadzal
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
itak sam bym tego ukladu niewymyslil tera staram sie zrobic szybsze rozladowanie kondensatora na podstawie tego samego opornika i przekaznika bo strasznie dlugo sie rozladowuje i w przypadku szybkiego powtorzenia spryskiwania szyby za szybko zalacza sie sprysk swiatel
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
ukladzik jest ,,prawie ok'' wystarczy baze z kolektorem zamienic i dziala ja jeszcze zamiast samego opornika dolozylem szeregowo potencjometr aby latwiej czas zalaczenia dostroic a jesli chodzi o jakies pudeleczko na to to swietnie sprawdza sie obodowa od starej ladowarki do komory [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:10_________________________________________________przepraszam emiter z kolektorem