Treść opublikowana przez Someonik
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
fido a możesz mi powiedzieć czy da się w całości spolszczyć fis-a bo mam tylko navi a czasami mi się pojawiają komunikaty po niemiecku ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
no wiem ze prosty ale nie wiem sam co jest grane
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no gdzieś w połowie drogi możemy się spotkać. dla mnie może być i niedziela
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to 3 osoby są. kto dalej ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
no raczej
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to co sobota ? kto na tak łapka w górę ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
no to właśnie zrobiłem wszystko co napisałeś i wybrałem ten plik i nie da się załadować DALEJ
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
no i nie wiem czy ja jestem taki tępy czy co. zrobiłem tak jak w instrukcji i d*pa. ściągnąłem clona plik wkleiłem do folderu clona do /program files/SlySoft/clone cd/Profiles później wkładam płytę i odpalam clona. Pojawia się okno --> wybieram nagrywanie pliku z obrazem na cd-->
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
ok dzięki to działam wg instrukcji
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no bo ja tez nowy, chętnie bym się spotkał na czasie pogadać. To może ten weekend sobota niedziela ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Mam między zegarami. Ale spoko już sobie poradziłem. A mniej niż 10 x się nie dało. Po prostu miałem tak że czytało płytę i instalowało język pl a nie dało się tego poznać. Instalacja trwała ok 40 min. Na zegarach się nic nie wyświetlało. Teraz mam problem z mapami muszę ściągnąć jakieś aktualne bo mi navi źle pokazuje. I wydaje mi się że to mapy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem audi. Może jakiś spocik ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Witam. Zrobiłem tak jak pisaliście - rozpakowałem, obraz nagrałem na płytę w nero express prędkość x10 i nie czyta płyty. Mam niemiecką wersję językową