Treść opublikowana przez Someonik
-
Nie działa parktronic
czujnik do wymiany albo coś na kablach. jak mi taki wyskoczył to był to czujnik i wymieniłem na nowy i jest ok
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
to żeś wymyślił .... będę na spocie
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
jak w godzinach popołudniowych to będę
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja dzisiaj zmieniłem na lato. zostało oklejenie dekielków
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
też się nad tym zastanawiałem. ale nie wiem czy nie było by lepiej podłączyć te zagłówki pod rns-e i czy się da tylko trzeba było by się zastanowić nad funkcjonalnością
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja się dostosuję tylko czekam na propozycję
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
multitronic wypas
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a kiedy spot ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ale tu cisza
-
Piła spalinowa jaka
dobre jest to że jak się coś zj**ie to części na necie w cholerę i tanio. Bo wszystkie takie piły są składane na tych samych podzespołach
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
xenon Ci paruje ?
-
Czy warto regenerować turbo?
jestem po regenerowaniu trubiny trwało to 2 dni a koszt mnie wyniósł 800 zł
-
Piła spalinowa jaka
bierz tego chinczyka jest dobry do użytku domowego w zupełności wystarczy
-
A4 B6 SoMe AvAnt
w sumie tak takie fele się zapowiadają co myślicie 5x112 ALUFELGI R16 AUDI A4 B6 B7 A6 C6 j. NOWE ! (3990823119) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
A4 B6 SoMe AvAnt
jak widać na zdjęciu te wycięcie jest na takim wybrzuszeniu i trochę ciulato się zapina linkę niema dojścia
-
B7 1.9TDI nie odpala , dwa błędy 16705 17055 PILNE
spróbuj podmienić czujnik
-
A4 B6 SoMe AvAnt
były takie czemu pytasz ?
- A4 B6 SoMe AvAnt
-
A4 B6 SoMe AvAnt
Witam wszystkich. Przedstawiam mój nowy nabytek AUDI A4 B6 1.9 TDI 131 PS Auto zostało zakupione 20 grudnia 2013 roku w Niemczech od pierwszego właściciela. Rok produkcji 07/2004 Wyposażenie : - automatyczna skrzynia biegów Multitronic - kolorowy FIS - centralny zamek + domykanie z pilota + klapa z pilota - szyberdach - tempomat - radio Symphony II - Pakiet światło - Bi-xenony + spryskiwacze - Podgrzewane fotele - Elektryczne Fotele (pompowanie + lędźwia) - Lusterko wsteczne foto chromatyczne + sensor zmierzchu - Elektryczne i podgrzewane lusterka + fotochrom - Elektryczne szyby przód - Klimatronic - kierownica multifunkcyjna - bluetooth - czujniki PDC tył Przyszłe modyfikacje: - wymiana kompletnego rozrządu ( zrealizowano 02.02.2014) - zmiana pakietu światło na LED ( zrealizowano 11.12.2014 ) - elektryczne szyby tył - zamykanie otwieranie klapy z pilota - przyciemnienie szyb - obszycie kierownicy ( zrealizowano 25.10.2014) - obniżenie zawieszenia - polerka, czyszczenie bi-xenonów - alufelgi min. 18 - RNS-e
-
dolewanie oleju/innego specyfiku do diesla/ropy - opinie
raczej moim zdaniem to jest wkręt w głowę najlepiej nic bym nie lał
-
Spadek mocy przy 120km/h
czyli jaśniej zapieczone łopatki w turbosprężarce właśnie jestem po regeneracji w zapierdziela jak wściekły teraz
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
tak regeneracja turbiny. a podzespoły to wszystkie rury, węże, ecu wyczyszczone z syfu
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
już się chyba pozbyłem problemu notlauf. czyszczenie turbiny i podzespołów i regeneracja turbiny. na razie sprawuję się super
-
iPad jak zamontować ?
ten kabelek to mini jack podłączony pewnie pod wyjście od głośników w radiu ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- a na video na dole to jest coś na zasadzie stacji dokującej
-
Czujniki cofania
ja miałem u siebie że mi czujnik padł i w ogóle jakby cały system się wyłączył, sprawdziłem kompem pokazało czujnik, wymieniłem i jest ok