Treść opublikowana przez Someonik
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
też mam taki
-
[ A4 B6 ] Moja A4 w sesji pod Radzyńskim Pajacem:)
z xenonem to tak że musisz mieć spryski w zderzaku i wypadałoby mieć auto poziomowanie
-
Seriale
to tylko ja jestem jakiś inny i oglądam na wspólnej
-
Oświetlenie tylnich drzwi nie przez MK
w b7 wydaje mi się że jest pod siedzeniem pasażera
- Awx sporo pali
-
Oświetlenie tylnich drzwi nie przez MK
jak otworzysz przednie to tylne się zapalą a jak otworzysz tylne to nic. dlatego do modułu komfortu trzeba wiązkę poprowadzić
-
Problem z centralnym zamkniem.
ale to vag powinien wykryć
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
Tomek a jest oryginalna kostka do bns-a
-
Problem z centralnym zamkniem.
może siłownik
-
zderzak s-line przeróbka pod spryski
lepiej kup nowy zderzak a stary sprzedaj. nie uda ci się idealnie wyciąć
-
Oświetlenie tylnich drzwi nie przez MK
i tylne drzwi będą ci świecić jak otworzysz przednie drzwi
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
ok radia działają w kostce od adaptera do rns-e niema jednego plusa jeżeli chodzi o zasilnie. a jak wygląda reszta przewodów sterowniczych to to samo
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
czyli gdzie
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
no właśnie tego nie wiem ale posiadam 4 radia nówki bns-y jedno do a4 b6/b7 a 3 sztuki do a3 i żadne nie dygnie tylko jest tak że w adapterze nie są wykorzystywane wszystkie przewody z ori kostek i może tu leży problem
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
nie nic. a trzeba? głownie chodzi mi zasilanie. bo nic nie świeci jak jest podłączone. czy adapter z rns-e jest taki sam jak do bns-a czy się czymś różni ?
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
Proszę o poradę. Chciałem zmienić radio symphony 2 na bns 5.0. Mam adapter od rns-e który pasuję w wejście do bnsa i podłączam do moich fabrycznych kostek i nic nie działa czy powinno działać ? Czy są jakieś inne adaptery do bns-a czy trzeba coś przerobić w kablach ?
-
Tak ma być?
to taka blokada
-
padły czujniki cofania ?
miałem to samo, vag pokazał który kupiłem używkę pod kolor i jest ok
-
Na fis pokazuje mi nebellicht rechts
sprawdź bezpieczniki
-
Przetarty-sparcialy wezyk od gruchy
takie wężyki kupujesz na metry. ja je nabyłem w zakładzie gdzie zakuwają węże do koparek
-
Wgranie polskiego jezyka do FIS-a
chodziło mi że pl się nie da wgrać
-
uszkodzenie auta od śmietnika
Ja masz AC to sprawca Ci nie potrzebny bo zlikwidujesz szkodę ze swojej polisy. o to mi chodziło
-
proszę o radę
zima nie zima klima powinna być co jakiś czas włączana choćby na 10 min tak na przyszłość
-
uszkodzenie auta od śmietnika
jak nie masz ac to nic nie zrobisz
-
Środkowy wydech do A4 B6 1.8T
no na allegro gdzieś mi taki wczoraj śmignął