Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ A4 B6 ] Moja A4 w sesji pod Radzyńskim Pajacem:)


piotros100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !!!!!

Tak prezentuje się na dzień dzisiejszy moja A 4 .

Samochód posiadam 3 latka i jestem bardzo zadowolony -- nigdy nie dała ass jak na razie:)

Chyba typowy standardzik a może i mniej,czyli:

-2-strefowa klima

- elektryczne otwieranie okienek tylko przód , tył - korbka = syf:thumbdown:

- podgrzewane fotelki to chyba każdy ma;p

- i inne

Co już zmieniłem?

- oryginalne radio na kasetki :) out , wsadziłem Pioneer'a - jazda bez mp3 to nie jazda:grin:

- przyciemniłem szybki

- przejście z oryginalnych 15" na 17" Aez Reef + nowiutkie Good Year F1 Asimetric 2

Co planuje zmienić ?

- xenonki - tylko obawiam się troszkę bo podobno ścigają za to . Jak to jest z tymi światłami ???

- być może gleba ale to już dalsze plany

- lepsze heble :)

- no i wiele innego dobrego ale narazie kiepsko z kasa

Acha , troszke mnie poniosło z tymi fotkami - program do powiekszania piersi się przydał:banan:

Fotki:

Oryginał

yy6y.jpg

a tu już zabawa na maxa:wink:

mff4.jpg

tbn4.jpg

s70f.jpg

i wspólne z sąsiadem - pzdr sąsiad

1k6t.jpg

Pozdrawiam , szerokości i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko całkiem niezłe , felga to już rzecz gustu , a o tym się nie dyskutuje :naughty: ale źle nie jest :naughty:

Odnośnie reszty się nie wypowiadam, bo mam jeszcze bardziej golasa, nie mam nawet grzanych foteli + zajebiaszcza BLU konsola :kox:

poozdro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, kolejna klubowa z Radzynia. Pozdrawiam. :hi:

Autko spoko, felgi rzecz gustu :decayed: do xenonów musisz mieć spryski plus samopoziom i wtedy nikt się nie przyczepi. Nie jest to tania impreza ale do wyrezania. No i na pewno efekt jest wart pracy. Do kaseciaka prawdopodobnie mogłeś podłączyć emulator zmieniarki i też byś miał MP3 i ori wygląd + gala :wink: maluj ten czarny dół w kolor nadwozia to auto od razu zyska na wyglądzie.

Szerokości i bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło fatalne jak i zabawy zdjęciami. fajny kolor auta dokladki w kolor i cacy... wywal te kola bo psuja caly efekt auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło fatalne jak i zabawy zdjęciami. fajny kolor auta dokladki w kolor i cacy... wywal te kola bo psuja caly efekt auta...

Wiadomo, jednemu sie spodoba drugiemu nie koniecznie - to tylko kwestia gustu, "dodatki w kolor" -tzn mógłbyś rozwinąć troszeczkę co byś dodał w ten kolor. Jak wcześniej jeden z kolegów napisał , że pomalowanie spodu samochodu pod kolor , a co jeszcze?

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Spot proponuję w sobotę w godzinach ok. 12-14. Miejsce może pałac?

jak dla mnie może być 12 pod pałacem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki i spód w tym przypadku chodzi o to samo czyli czarne progi i zderzaki a dokładniej ich czarne elementy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje i 16. Ale spotkajmy się o 12, a następnym razem coś wymyślimy, żeby każdemu pasowało. Jak będzie trzeba to założę temat spotów w Radzyniu w wątku lubelskim: Lubelskie ale na tą chwilę nie ma potrzeby.

Marcin (lysy1991) zaglądaj do wątku lubelskiego albo zaproponuj następny termin. Zgadamy się jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...