Treść opublikowana przez Someonik
-
Klocki hamulcowe tył- odklejona okładzina.
co kropelka sklei sklei. żadna siła nie rozklei
-
Diagnostyka VAG - coś z turbo
17564 Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym - zwarcie do masy/przerwa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem może być czujnik temperatury w dolocie
-
Prawa lampa - nie działa samopoziom
gwerty się na tym zna powinien pomóc
-
Zasilacz do laptopa
cena czyni cuda
-
17" Felgi - Avus ??
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
kto się zna i pomoże zrobić logi w aucie ?- Wymiana szyby czołowej.
ja miałem wymienianą szybę z ubezpieczenia. zgłaszasz i oni ustalają ci termin i miejsce najbliższej wymiany z tymi serwisami co mają podpisany kontrakt. a szyby to już jakie mają na stanie i na jakie ubezpieczyciel się z nimi dogadał. tylko że szyba czołowa nie jest ubezpieczona w 100% musisz zapłacić 20 % z całej kwoty usługi z tego względu że szyba czołowa jest najbardziej narażona na uszkodzenia. i powinni wymienić bez gadania nieważne kto i czym to zrobił. ja miałem 3 odpryski od kamieni i wymienili- Kędzierzyn-Koźle i okolice
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
danek to zbieraj sie poczekamy- Polecone noclegi w Zakopanem lub Karpaczu
W Zakopanem jest fajne miejsce byłem na sylwestra - dokładnie Kościelisko 7 min od centrum. Nie wiem jak na ferie ale ceny są spoko i da się coś zawsze uszczuplić. Willa Bocianie Gniazdo tak się nazywa gdzie koło willi to nigdy nie stało - jest to domek gdzie mieszka rodzina i wynajmuję jest ok 7 pokoi do wynajęcia. Ale zakopane to drogo strasznie- Kędzierzyn-Koźle i okolice
ok. to kaufland 15- Kędzierzyn-Koźle i okolice
chris to u nas 15 tylko gdzie ?- siemka czyszczenie łopatek turbo avf
może tu coś znajdziesz http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-czyszczenie-turbo-100625/- koledzy jest ktos z okolic zileonej soli kumaty w vagu
jest opis odnośnie czyszczenie turbo. sam jesteś w stanie to zrobic. ja się też przymierzam za tydzień- Jak uzyskać taki dźwięk z wydechu w A4 B5 1.9TDI?
kupić tłumik- Wykończenie pomieszczenia gospodarczego - płyta GK, OSB, cementowo-wiórowa?
płytą gipsową na pewno nie. najlepiej to nowy tynk. jak stary Ci się nie sypie to na ten wystarczy że położysz nowy tynk np. mp 75 knauf maszynowy. Oczywiście ręczni. Nakładasz pacą i ciągniesz dużym piórem. Przed nałożeniem zagruntuj ściany. a co masz obecnie na tych ścianach teraz oby nie wapno bo jak tak to drapiesz- Kędzierzyn-Koźle i okolice
może jeszcze ktoś dokopuje ? to jak tylko my we 3 to gdzie ? kolega ze strzelec- Kędzierzyn-Koźle i okolice
mi każda pasuje. nie wiem jak reszta- Kędzierzyn-Koźle i okolice
chyba Krapkowice bo są też z Opola to 50/50- Kędzierzyn-Koźle i okolice
to sobota 17- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Krystian to podaj jakieś konkrety do spota- Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja dzisiaj odpadam. ale w weekend się dostosuje do reszty- Kędzierzyn-Koźle i okolice
mój jest w toku. robi się ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- a na spota się piszę- Kędzierzyn-Koźle i okolice
zamówiony ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- a wiecie może jakie są długości i rodzaje żarówek oświetlenia wnętrza. bo szukam i jakoś nie widzę. chciałem pozmieniać wszystko na ledy. Może się ktoś dołączy do zakupów ?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
mówisz masakra - Kędzierzyn-Koźle i okolice