Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Someonik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Someonik

  1. co kropelka sklei sklei. żadna siła nie rozklei
  2. 17564 Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym - zwarcie do masy/przerwa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem może być czujnik temperatury w dolocie
  3. gwerty się na tym zna powinien pomóc
  4. cena czyni cuda
  5. kto się zna i pomoże zrobić logi w aucie ?
  6. ja miałem wymienianą szybę z ubezpieczenia. zgłaszasz i oni ustalają ci termin i miejsce najbliższej wymiany z tymi serwisami co mają podpisany kontrakt. a szyby to już jakie mają na stanie i na jakie ubezpieczyciel się z nimi dogadał. tylko że szyba czołowa nie jest ubezpieczona w 100% musisz zapłacić 20 % z całej kwoty usługi z tego względu że szyba czołowa jest najbardziej narażona na uszkodzenia. i powinni wymienić bez gadania nieważne kto i czym to zrobił. ja miałem 3 odpryski od kamieni i wymienili
  7. danek to zbieraj sie poczekamy
  8. W Zakopanem jest fajne miejsce byłem na sylwestra - dokładnie Kościelisko 7 min od centrum. Nie wiem jak na ferie ale ceny są spoko i da się coś zawsze uszczuplić. Willa Bocianie Gniazdo tak się nazywa gdzie koło willi to nigdy nie stało - jest to domek gdzie mieszka rodzina i wynajmuję jest ok 7 pokoi do wynajęcia. Ale zakopane to drogo strasznie
  9. ok. to kaufland 15
  10. chris to u nas 15 tylko gdzie ?
  11. może tu coś znajdziesz http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-czyszczenie-turbo-100625/
  12. jest opis odnośnie czyszczenie turbo. sam jesteś w stanie to zrobic. ja się też przymierzam za tydzień
  13. płytą gipsową na pewno nie. najlepiej to nowy tynk. jak stary Ci się nie sypie to na ten wystarczy że położysz nowy tynk np. mp 75 knauf maszynowy. Oczywiście ręczni. Nakładasz pacą i ciągniesz dużym piórem. Przed nałożeniem zagruntuj ściany. a co masz obecnie na tych ścianach teraz oby nie wapno bo jak tak to drapiesz
  14. może jeszcze ktoś dokopuje ? to jak tylko my we 3 to gdzie ? kolega ze strzelec
  15. mi każda pasuje. nie wiem jak reszta
  16. chyba Krapkowice bo są też z Opola to 50/50
  17. to sobota 17
  18. Krystian to podaj jakieś konkrety do spota
  19. ja dzisiaj odpadam. ale w weekend się dostosuje do reszty
  20. mój jest w toku. robi się ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- a na spota się piszę
  21. zamówiony ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- a wiecie może jakie są długości i rodzaje żarówek oświetlenia wnętrza. bo szukam i jakoś nie widzę. chciałem pozmieniać wszystko na ledy. Może się ktoś dołączy do zakupów ?
  22. mówisz masakra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.